Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:57:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Kala - 09.04.2011  (Прочетена 28847 пъти)
 
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 09, 2011, 10:26:14 »

юхуууууууууууу!!!! yahoo yahoo yahoo Кала мила пожелавам ти най-страхотния, незабравим и прекрасен ден!!! ще си чудесна булка и всичко ще мине по вода!!!  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа божеее вълнувам се все едно се върнах с 1 месец назад, страхотно е! heart heart
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 09, 2011, 12:10:55 »

”Вървят ли двама на дълъг път
и път да няма не ще се спрат…”
Този ден свързва два живота в един, две души в душата на две еднакви брачни халки.
Много напътствия може да даде всеки в този светъл ден, но чуйте:
Разбирайте се, правете компромиси – дори с риск да бъдете малко старомодни!
Обичайте се !

 weddingday weddingday weddingday
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 09, 2011, 14:39:59 »

И аз се развълнувах като си представя какво преживява в момента!!!!!!!!!! Eeager Eeager Eeager
Кала, радвам се че спази традицийката ни! yahoo
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #63 -: април 10, 2011, 15:42:18 »

Хайде Kala, Честитоооооооо!!!   Bravo Веече си в клуба на госпожите! Чакаме те за подробно разказче как е минало  Wink А аз ви пожелавам много много много любов и разбирателство!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 11, 2011, 09:02:34 »

Kala, ЧЕСТИТО!!!!!!  yahoo  yahoo  yahoo

Добре дошла в клуба!  give_rose  give_rose  give_rose Сигурна съм, че сте имали най-страхотния ден и ти си сияла от щастие! Чакаме те да разказваш!
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #65 -: април 11, 2011, 12:52:34 »

Kala, Честито и от мен!!!
Пожелавам ви щастлив семеен живот, да се обичате и уважавате с всеки изминал ден все повече!  give_rose
Чакаме с нетърпение снимки и разказа ти!!!  Eeager
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 12, 2011, 15:48:24 »

Здравейте момичета!
Благодаря ви много за хубавите пожелания  give_rose
Вече съм щастливо омъжена жена  girl_wink
След много притеснен съботен преди обяд, в 1 часа бях готова с прическата и грима и украсявахме с балони в нас. Тогава вече се успокоих и когато младоженеца дойде към 4 вече всякакви притеснения ми бяха отминали. Когато влезе в стаята толкова силно си се гушнахме, че не искахме да се пуснем. Кумата ме пребули и продължихме нататък.Изиграхме едно хоро пред нас и такъв вятър ни обрули че не можахме повече. В колата към ритуалната зала кума ме черпа водка, защото било недопустимо булката да не е пила преди да каже 'да'  laugh
Всичко после си мина като по мед и масло - настъпих младоженеца докато се разписваше  sarcastic, направихме си страхотна фото сесия с кумовете в парка и после към ресторанта. Стана невероятен купон - от 19.30 като започна танцувалната музика до края, дансинга беше фул  danceg В 2.30 решихме да приключим сватбата защото вече бяхме капнали и гостите се бяха понапили порядъчно и само притискаха диджея да им пуска разни върли чалги, които ние хич не харесваме. Всички гости се забавляваха толкова много, че никой не искаше да свършва сватбата. Естествено и аз , но се насладих на всеки един момент! chee
 И така ние си се прибрахме в невероятно украсения ни с цветя апартамент в хотела към 3ч., а кумовете и част от приятелите ни са отишли на афтърпарти до сутринта Party time
Всичко беше супер момичета, всички притеснения и тревоги покрай организацията на сватбата изчезват в мига, в който започне сватбата и те грабва с невероятна магия  twohearts
Нямаше сълзи, само когато родителите ни държаха реч в ресторанта и майка ми благодари на съпруга ми че толкова много ме закриля и обича навлажних поглед, но се сдържах. А после милото като държа реч пред всички каза, че е най-щастливия мъж защото си е взел най-хубавата и добра жена и аз направо му се нахвърлих... infatuated
« Последна редакция: април 12, 2011, 15:50:20 от kala » Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 12, 2011, 16:58:23 »

Кала много се радвам , че си прекарала супер и си успяла да се насладиш на мига!
Сега чакаме снимки Bravo... Целувки от мен
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 12, 2011, 19:49:34 »

Кала, изглежда всичко е било страхотно!!!! Честито, г-жо... scratch one-s head всъщност г-жа коя стана? Много се радвам, че всичко е минало добре и най-вече браво за настъпването!!!!!! yahoo Чакаме и снимчици!!!!! blum
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 13, 2011, 09:36:14 »

Момичета качила съм няколко снимки от сватбата, които ми дадоха приятели. Като получа професионалните ще има повече  girl_wink

Ох, много ми е хубаво....просто нямам думи да разкажа колко добре се чуствах на сватбата ни  heart
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 13, 2011, 09:51:40 »

 Oh my ... леле Кала изглеждате страхотно yahoo Много си сладка и красива  Bravo
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #71 -: април 13, 2011, 10:28:13 »

Честитоооо! yahoo Много си красива, много ми харесва прическата ти! Страхотна двойка!  yahoo Желая ви дълъг и щастлив семен живот, много да се обичате и подкрепяте!  air_kiss
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #72 -: април 13, 2011, 11:48:45 »

Леле kala, успя да ме просълзиш с този разказ.. даже на два три пъти  good  Bravo Звучи невероятно, така ми се прииска и моята сватба да идва по-бързо..  yahoo Много се радвам, че всичко е било приказно и сте си изкарали супер!  yahoo
А за снимките - нямам думи, страшно ми хареса роклята ти, много добре ти стои и си много красива!  give_rose
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 13, 2011, 12:21:55 »

Момичета, благодаря ви много за хубавите думи give_rose

На вас също съвсем скоро ви предстои това невероятно събитие!!!  weddingday
Насладете се на всяка една секунда от този прекрасен ден, защото минава като миг докато се усетите! Аз постоянно си повтарях 'момиче днес е сватбеният ти ден' и събирах положителните емоции и усмивки на всички наши гости!
Сега постоянно си прехвърлям моменти от сватбата и ми е толкова милно и хубаво. С моя съпруг само си показваме един на друг халките и се питаме 'ти на кой си женичка/мъж'  любов заедно
Оххх, искам пак...мога всеки ден да се омъжвам за моят любим!
Моите приятели също още са развълнувани и ми звънят да ми казват колко хубаво им е било, защото и те страшно много се забавляваха с нас  Party time
 Всички са в еуфория, нямам думи да ви опиша. Като получим снимките предполагам ще си проличи goody
Пожелавам ви безпроблемни последни приготовления и страхотен, щастлив и купонджийски сватбен ден! Един съвет - гледайте последните 2 дена да нямате никакви организационни задължения, за да можете да си поемете дъх и да се заредите със сили и настроение за деня  good
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #74 -: април 13, 2011, 12:31:06 »

kala, страхотна си smile Невероятно красива give_rose Роклята, прическата всичко е перфектно Bravo  Напразно се притесняваше за роклята smile Щастлив семеен живот!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines