Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 04:39:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Kala - 09.04.2011  (Прочетена 26779 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #30 -: март 28, 2011, 20:23:37 »

Хайде и аз тук! Браво на вас, че сте толкова бързи и евала за спокойствието!  Bravo А медицинските колко време ви отнеха?
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 29, 2011, 01:00:02 »

Миме в най-лошия случай 2 дни good

Кала мале то не останало, боже аз преди има-няма месец бях на твоето място и се опитвах да запазя хладнокръвие, ама изпитвах едно такова прекрасно-невероятно вълнение, леле как ти завиждам, искам пак! blush наслаждавай се на всеки един момент до твоят голям ден, а ние тук ще подготвим комитета по посрещането в клуб "Млада съпруга" blum give_rose yahoo
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 29, 2011, 07:49:10 »

Хайде и аз тук! Браво на вас, че сте толкова бързи и евала за спокойствието!  Bravo А медицинските колко време ви отнеха?
Mariad, медицинските ни отнеха 30мин на милото понеже му правиха кръвните изследвания и чакаше резултати и 5мин на мен, защото аз отидох с готови кръвни изследвания /имах ги понеже дарявах скоро кръв/. Това става в Санус, на Пиротска 10  girl_wink
Момичета, много е вълнуващо и част от заслугата е на вас. Въпреки че не се познаваме, всички споделяме общи емоции и е много приятно give_rose give_rose give_rose
Аз наистина съм спокойна, но като си помисля колко е близо едно такова чувство ме обзема...  gu6
Другата седмица съм си взела отпуск и смятам да се отдам на удоволствия - масажчета, спа и т.н. Е, има и разни нещица покрай сватбата да свърша и да се чуя с разни хора само за всеки случай, но не са много.
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #33 -: март 29, 2011, 09:17:46 »

Ех kala, благородно ти завиждам, че денят е почти наближил  give_rose А за спокойствието good, аз отсега се притеснявам  blush
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 29, 2011, 10:27:27 »

Kala, как отлетя времето!  danceg  danceg  danceg
Идва времето да станеш и ти госпожа! Браво, че не сте забатачили с приготовленията и дори че си предвидила глезотийки! Много е важно да си психически освободена от каквото и да е напрежение и да си с убеждението, че това си е вашия ден и никой и нищо не може да промени това  give_rose  weddingday
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 29, 2011, 12:24:59 »

Irkaaa, на теб също не ти е останало много, мила  Eeager
Този месец ще се изтъркули неусетно  Girl_hide
Аз още от сега съжалявам че сватбата ми ще е само един ден и ще мине толкова неусетно /в това съм сигурна/  l_bye_girl Защо не е като в приказките 3 дена яли, пили и се веселили  girl_wink
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 29, 2011, 13:21:43 »

Kala, миличка, ето ме и мен в твоята тема, наистина никакво време не е останало до вашия голям ден! А за "3 дни яли, пили и се веселили" - ех, така е, сватбеният ден много бързо отминава, като се замислиш няколко часа, но пък като си представиш начина, по който всички ще ви гледат с обожание и това, че тези няколко часа ще са посветени напълно на вашата любов, всяка минутка ще е безценна blum
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 29, 2011, 14:02:56 »

Kala, миличка, ето ме и мен в твоята тема, наистина никакво време не е останало до вашия голям ден! А за "3 дни яли, пили и се веселили" - ех, така е, сватбеният ден много бързо отминава, като се замислиш няколко часа, но пък като си представиш начина, по който всички ще ви гледат с обожание и това, че тези няколко часа ще са посветени напълно на вашата любов, всяка минутка ще е безценна blum

Съгласна съм с теб good give_rose
Иначе ние заминаваме за Италия 12 дена след сватбата така че след една хубава емоция ме чака още една  yahoo и да ви кажа и двете ги чакам еднакво нетърпеливо
Само едно не ми харесва - как звучи госпожа - представям си някоя лелка  pardon И майка ми отсега започна като ми говори за роднините на годеника ми да ги нарича свекъри девери и т н глупости - направо се побърквам като ги чуя тези наименования diablo

пс съжалявам за липсата на точки и запетайки в поста но нещо ми се бъгна бг езика pardon
« Последна редакция: март 29, 2011, 14:04:32 от kala » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 29, 2011, 20:31:21 »

Я, някой скоро ще се жениии! Girl_hide kala, пожелавам ти последните метри да са изпълнени с много положителни вълнения! Bravo
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 31, 2011, 08:45:58 »

Kala, Италияяяяя, толкова хубаво място за меден месец! Дано последните приготовления да минат без стрес:)
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #40 -: март 31, 2011, 16:04:20 »

kala, 8 дена!! Пожелавам ти всичко да мине супер, да си отпочинеш много добре през оставащата седмица, за да си красива и спокойна в големия ден! smile give_rose
А за Италия - и ние там ще ходим!! lol това е според мен най-красивата европейска страна /не че съм ходила../ но отдавна си мечтая да отидем там. Обаче да ти кажа аз повече се вълнувам за пътуването, отколкото за сватбата..  pardon
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 31, 2011, 16:10:36 »

О, bella Italia, за там стягам куфарите по всяко време :-) Била съм два пъти и още много пъти искам да се връщам, действително това е може би най-красивата страна в Европа и то не само заради забележителностите, музеите, катедралите, фонтаните, ами и заради способността на италианците да изпипват красиво всеки детайл, дори в ежедневния живот. Искрено ви завиждам, Kala, Sonja, че сте се засилили натам - ще останете очаровани! И да направите мнооого снимки blum
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 01, 2011, 08:18:38 »

Ох момичета, наистина не останааааа weddingday
Днес ми е последния работен ден като госпожица...а довечера с момичетата подобаващо ще отпразнуваме и моминска вечер danceg
А за Италия - и аз съм така - нетърпелива  Eeager Снимки ще има много!!!!
Ще споделям през оставащата седмица как върви предсватбената треска  girl_wink

Успех и на вас с подготовката good
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #43 -: април 01, 2011, 12:55:36 »

soulless, мерси, ще гледаме първо на кала снимките, тъкмо ще видя как е и какво трябва да се пости lol)
kala,  супер!! yahoo Много готино да си изкарате довечера, нека бъде едно незабравимо последно парти като госпожица!!!  give_rose
П.С. много ме радваш в какво готино настроение си  Bravo, чак ме обхваща и мен едно вълнение, дано и аз да съм така на финалния старт, че досега имаше бая нерви..
Пожелавам ти отсега нататък пълно спокойствие, само хубави емоции и разпусни яко довечера!!  drinkz cleopatra И да разкажеш после как е минало smile girl_wink
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 05, 2011, 09:02:05 »

момичета, едва сега успявам да се добера до компютъра.
Моминското парти беше супер - събрахме се 10-на приятелки в един хубав ресторант, опитаха се да ме 'разубедят' да не се омъжвам, като ми подариха една точилка да ме плаши  ROFL
Сега вече съм на място и доорганизирам - вчера от 9 сутринта до 6 не съм се спряла - уточнявах масите и гостите в ресторанта, хотела, тортата и т.н. Остана ми само да внесем алкохола в петък и да се погрижа за себе си.
Иначе така неусетно ме хвана нервата и вчера съм се събидула в 3.45 сутринта Oh my ...
Дано успея да си поспя преди сватбата поне до 7  angry
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines