Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:24:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 98685 пъти)
 
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: август 31, 2011, 10:31:46 »

Ние количка вече сме си избрали , само чакаме да мине още малко време и да я вземем. Това е количката: http://eshop.hauck.bg/index.php?main_page=product_info&cPath=38_39&products_id=289 .  За легълце смятаме да вземем от преносимите кошарки, но от тях все още не сме си харесали само ги разглеждаме. Иначе за гърдите знам , че не трябва да се подготвят предварително по никакъв начин, защото всякакъв вид обтриване и т.н. водило до контракции. По въпроса за шишетата аз също смятам да ползван на Авент. Вчера се замислих ако евентуално не мога да кърмя ( дано не се случи ) , кое е най-хубавото адаптирано мляко, може би това на Нестле ?
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 31, 2011, 10:49:33 »

Ние не сме започнали с покупките (раничко ми се струва още), но вече всичко съм набелязала  blum
За козметика, смятам да използваме "Bubchen" - душ гел и лосион за тяло, кремче против подсичане "Sudocrem", прах за пране "Тео бебе"-лайка, памперси на "Pampers", шишета , биберони, залъгалки, помпа - смятам да вземем Tommee Tippee. Друго, друго... май не се сещам
Количката още ми е голяма питанка  crazy много сме харесали http://www.bebe-best.com/inglesina-bebeshka-kolitchka-avio-fuxia-2011-p-21521.html , минахме през стокке, джейн райдър, нео конкорд и още сто модела , ама май засега инглесина-та е фаворит.
Кошарката ще е нещо подобно http://www.bebe-best.com/chipolino-detsko-leglo-ania-14070-p-9811.html -

Видяхме, че в "Щъркел" предлагат персонализация на спалното бельо и твърдо сме решили, че ще вземем едно персонализирано комплектче  heart

 
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: август 31, 2011, 10:53:55 »

Вчера се замислих ако евентуално не мога да кърмя ( дано не се случи ) , кое е най-хубавото адаптирано мляко, може би това на Нестле ?
Аз съм чувала, че "Aptamil" е най-близко до майчиното мляко. Но май е индивидуално за всяко детенце. Разчитам на педиатрите да ме насочат, ако има нужда.
Мислили ли сте за педиатър? Въпреки, че сме от Варна, изглежда въобще не е лесно да се намери кадърен педиатър. Говорих с доста момичета и ... греда ! Малко се притеснявам дори.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: август 31, 2011, 11:10:38 »

niksha добър избор за количка...и аз доста сепозаглеждах по тази,но накрая надделя моята "стара любов"! tease А от преносимите кошарки гледали ли сте тази на фишър прайс,която бя показала и която за сега остава като наш вариант? girl_wink
За АМ доколото разбрах,ако недай си боже имаш нужда от него вашият педиатър би трябвало да те насочи към някое,но всъщност и аз в последно време чувам,че повече се използва това,което Вилито е показала "Аптамил". pardon
Вили,честно да ти кажа и аз си мислех,че е все още рано за започване с покупките,но тъй като следя и един друг форум,мога да ти кажа,че доста съм се постреснала,че все ощепочти нищо си нямаме.В смисъл,че повечето от момичетата вече са готови с покупките,дори някои са започнали и с прането,а някои дори и раждането и направо ми настръхват косите.Да не дава Господ на никоя от нас това последното да се случва преди влизането в 9ти месец! girl_impossible С тези изречения по никакъв начин не целя да те убеждавам в нещо,а и все пак ти си с един месец все още назад,но просто исках да споделя наблюдения,то и аз все още несъм започнала с покупките и мисля живот и здраве да ги почна към средата на септември! danceg
За памперсите и аз мислех да ползвам на "Памперс",както и мокрите им кърпички,но съвсем случайно спечелихме 2 пакета памперси на "Хъджис" и 1п мокри кърпички и се чудя какво да ги правя.Дали да ги използвам първо тях и след това да си взема на "памперс" или директно да започна с "Памперс"! crazy
Попаднах на няколко интересни сайта за мен и реших да ги споделя и с вас...дано и на вас ви бъдат интересни и полезни!
http://www.msichicago.org/whats-here/exhibits/you/the-exhibit/your-beginning/make-room-for-baby/interactive/
http://www.pennmedicine.org/health_info/pregnancy/000152.htm
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article%3Bid%3D1262
http://papa-bebe.com/prane_na_dre6ki.html
« Последна редакция: август 31, 2011, 11:16:23 от rosit@ » Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: август 31, 2011, 11:20:36 »

niksha и аз много се чудех за хаука, но се отказах защото ми идва нисичка и дръжката не и се регулира  затова ние сме се спряли на този модел http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=9112&cat=66 още не съм ходила да я видя
vilenceto само не разбрах дали летния вариянт има пълно легнало положение, иначе много е готина, а и е доста лека. Това с персонализацията направо ме грабна, много е оригинално.
За гърдите моите са мн чувствителни на допир и ще попитам на следващата жк за някакво кремче за зърната.
А с педиатъра направо не знам какво ще правя в студентска поликлиника са все некадърници и мисля да потърся отзиви за педиатър в близките поликлиники.
Хайде сега ви оставям, че днес ще ви омръзне от мен  blum
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: август 31, 2011, 11:24:28 »

Роси от братовчедка ми знам,че на Хъджис памперсите са много хубави, и само от тях не се обрива детето
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 31, 2011, 11:29:56 »

Роси, аз не можах да отворя линк-а с кошарката, която беше показала.

За памперсите... защо пък да не си ги използвате? Може и да ти харесат. Щом имаш два пакета, тъкмо за проба , ако не са ОК после пак можеш да си минеш на Памперс, то и без това не е гаранция, че Памперс са ОК за всички бебчета.

Благодарим за статийките smile

niksha, количката като модел на нас също много ни харесва, но да ти кажа честно едно позитивно мнение не съм чула за марката "Хаук" - много се чупели количките. Макар, че то си е индивидуално може и да имате късмет и вашата да излезе здрава. А ако се счупи тъкмо ще си купите нова  Wink колкото и да ни харесват сега моделчетата, като я побутаме няколко месеца ще свикнем и ще искаме нещо новичко. Ще станем мами , но ще си останем суетни момичета, нали така хахахах

radi. , летния кош на инглесина авио има напълно легнало положение. Минусите според мен на тази количка са, че летния кош не може да се обръща към майката, колелата на количката са сравнително малки, което не било много добре за разбитите ни улици и детенцето не е високо (не че е ниско, но не е като стокке и нео конкорд, например) Въпреки всичко поне засега везните накланят към нея т.к. е много лека, сравнително широка за детенцето, лесно се сгъва и не заема много място, в цвета съм направо влюбена, бебешкото столче за кола е малко по-голямо от стандартните такива и бебчето не стои вътре свитичко, като цяло за марката мненията за позитивни от към качество и не на последно място, в сравнение с останалите колички, които ни харесаха тази е на най-разумна за нас цена.
« Последна редакция: август 31, 2011, 11:39:52 от vilenceto » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: август 31, 2011, 11:48:17 »

Ради,аз и преди съм ти казвала-количката е много готина! good
И моите гърди са така,а най-вече зърната и незнам вече с какво да ги мажа! girl_impossible
И Радиииии...със сигурност няма да ни мръзне от теб,а напротив! Girl_hide
Вили надявам се вече с този линк да стане! http://www.babyworldonline.com.au/index.php?main_page=product_info&products_id=869
За памперсите се притеснявам,понеже съм чувала,че не е много хубаво да се сменят и затова ме е страх,ако почна с тези 2п на "Хъджис" и после да сменя на "Памперс" дали няма да е опасно за бебо...в смисъл да се обрине нещо! huhhuh.gif
И дано не ставам вече много досадна с въпросите! blush Да ви попитам какви дрешки мислите да купувате и долу-горе по колко бройки?А от близки приятелки или роднини мислите ли да вземете,ако са запазени? blush
Още веднъж ме извинете,ако ви досаждам с постоянните си въпроси! give_rose
« Последна редакция: август 31, 2011, 12:22:44 от rosit@ » Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 31, 2011, 12:12:26 »

Роси, кошарката е много е сладка. Аз като цяло не съм много фен на това преносимите кошарки да се използват за постоянни такива. Честно казано нямам някакви смислени доводи  pardon просто нещо не ме кефи идеята. Знам, причината поради която търсиш точно такава кошарка и лично смятам, че е добър избор  good . Въобще не досаждаш с въпросите, на мен ми много интересно да си споделяме и обменяме мнения smile
За дрешките , смятаме да вземем от племенниците ни, имаме си три сладурчета - едното на една годинка, второто на две и една госпожица на три и половина. Така че имаме много дрешки за бебета и то от дечица, които чувстваме като свои. Разбира се ще купим и нещо новичко на малката сладурана, но предимно ще разчитаме на дрешките братовчедчетата.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: август 31, 2011, 14:24:53 »

Вили честно казано много искам от тези трансформиращите се дървени кошарки,но уви...едно,че тук ги няма и второ,че нямам достатъчно място и затова така,иначе и аз несъм им голяма фенка де!Ти нещата на Томи Типи-то от къде мислиш да си ги купуваш?
За дрешките...аз успях да взема от леля ми само няколко дрешки,понеже нямаше как да пренеса повече със самолета и затова сега ще се наложи да си правя шопинг терапии! yahoo Мисля да взема по 6-7 бройки от всяка дрешка,като имам в предвид...ританки,гащеризончета,боденца!
В чуденка съм и дали ще ми трябва този уред за затопляне на храна,че си го намерих и него доста изгодно! blush
Откакто сте бременни какво по-честичко обичате да си похапвате?blush
« Последна редакция: август 31, 2011, 14:30:04 от rosit@ » Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: август 31, 2011, 16:14:54 »

Роси кошарката е много хубава , аз гледах подобна като дизайн, ако не същата не се сещам и бяхме хвърлили око на нея, само че цената и беше доста по ниска 179 лева. Беше си пак с повивалник, с играчица отгоре и със същите джопчета от страни. Гледах е в Айко Бургас. Относно уреда за затопляне на храна си мисля, че ще е доста удобен и често ползван , аз съм се спряла на един на Авент и смятам да си поръчам него ето това: http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1217
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 31, 2011, 16:20:32 »

За първи път чувам за подобен уред.Този т.н. подгревател може ли да се замени с микровълнова? Необходимо ли е да се притопля в него млякото или може шишето да си се сложи в микровълновата?

Аз не хапвам нищо по-различно от преди. В началото като ми ставаше лошо не можех да погледна месо и можех цял ден да ям само лимони и кисели краставички, но сега всичко си е както преди. Нямам някакви странни желания.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: август 31, 2011, 16:59:27 »

niksha тя и тази,която съм показала излиза долу-горе толкова пари,а не е тази цената от линка.Просто използвах снимката от този сайт!А за нагреватела и си мисля,че ще е полезен,но като гледам цената му в Бг и честно казано ми става смешно.Понеже тук този струва 15паунда,а дигиталния е 35паунда,т.е.дигиталния се равнява на цената на този,който ти си си харесала.Смятайте в Бг каква надценнка им слагат!
Ето и да се убедите:
http://www.amazon.co.uk/Philips-SCF255-54-Electric-Bottle/dp/B003P9WSUS/ref=sr_1_1?s=baby&ie=UTF8&qid=1314802304&sr=1-1
http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-SCF260-34-BPA-Free/dp/B002MUC4QO/ref=sr_1_2?s=baby&ie=UTF8&qid=1314802304&sr=1-2
Вили честно казано и идея си нямам дали може да се сложи шишето в микровълнува,но май имам смътен спомен,че не било хубаво или се лъжа,а и теб да не излъжа! pardon Те и Томи Типи-то си имат такова чудо.
http://www.amazon.co.uk/Tommee-Tippee-Closer-Nature-Electric/dp/B001LQ0GSI/ref=sr_1_1?s=baby&ie=UTF8&qid=1314802641&sr=1-1

За яденето и аз отначало ядях доста кисело,но сега вече не ме блазни,по-скоро се усещам,че ми се ядът плодове и мнооого сладко,като най-вече шоколад. blush Иначе не ме гони кой знае какъв вълчи глад.
Вие как сте с кг? blush
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: август 31, 2011, 18:21:07 »

Виждам,че обсъждате уреда за затопляне.И аз се чудих дали да си го купувам,но го намерих горе-долу само в безполезните покупки.  pardon
Една мама тук от квартала има такъв,но каза че действал бавно и й бил излишен.Мляко можеш да топлиш и на водна баня,и в микровълнова.  good А за приготвяне на АМ ми се струва напълно излишен,ако имаш ел. кана.
Нищо не пречи обаче,някой да си го вземе,ако му идва изгодно.По-късно с пюретата може да е улеснение.  Wink
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: август 31, 2011, 18:34:32 »

оф на мен тези килограми са ми болната тема до преди 2 седмици бях +3, като се върнах от болницата се тегля и какво да видя свалила съм 1 кг, тези дни хапвах много хляб и съм качила 0,4 та така. Иначе и аз ям страшно мн плодове и се мъча да ям месо.
vilenceto то и аз тази дето съм я харесала летния кош не се обръща, но пък мисля че не е чак такъв минус защото тогава бебчето е голямо и "опознава света около него", а пък аз съм чела че малките колела по нищо не отстъпват на големите иначе цвета е наистина мн хубав
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines