Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 15:28:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 98910 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 03, 2011, 10:51:05 »

Юле наистина до няколко дни вече би трябвало да усетиш бебка. heart
Виленце мисля,че при теб има още малко време за ритничета,но може би ще усещаш нещо като бълбукане или като тик на мускулче...толкова е сладко! girl_in_love
А тумбачетата личът ли ви вече?
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юли 03, 2011, 10:56:40 »

ооооо иначе коремчето ми си е голямо, даже прекалено голямо сякаш за този период от бременността, приличам на бременна в пети месец, ама си ми харесва - знам че това е по-скоро от уголемената матка, а не бебка, но е хубаво smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 03, 2011, 11:18:38 »

Ооооо Вили имаш си коремче и го криеш...айде бегом към темичката за коремчетата. blum
Аз имам огромното желание да започна с дребните покупки за бебо,но като че ли все още ме е страх и рано! angry
п.с.А какво мислите за мазането с мас на бебето в първите 10-15дни ? crazy
« Последна редакция: юли 03, 2011, 11:31:37 от rosit@ » Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юли 03, 2011, 15:52:45 »

Роси,извинявай,че се намесвам в темичката ви,но видях питането ти и бих желала да изкажа мнение. blush
Аз не мисля,че е много удачно бебетата да се мажат с мас.В днешно време има много хубави лосиони за тяло,които овлажняват сухата кожа на бебчето идеално,без да е нужно да го хлепаш с мас.Има и вариант,в който можеш да ползваш преварен зехтин.  good
Много целувки на всички по сладките коремчета  blum
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юли 04, 2011, 09:49:37 »

Аз съм против мазанаето с мас, струва ми се отвратително  bad - тя тая мас си мирише гадно, не мога да си представя да изкъпя бебчо и да го омажа с мас.
По принцип като цяло не съм много еко/био-ориентирана и нямам нищо против съвременните козметики и въобще всички новости, които улесняват мама и бебче. Не съм на мнение, че щом баба ми го е правила така, значи и ние така трябва, смятам, че сме доста по-развити от преди 50 години и трябва да се възползваме от създадените улеснения. Това си е мое мнение, разбира се - всяка сама си преценява по какъв начин ще отглежда рожбата си.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 04, 2011, 21:53:20 »

Момичета, мисля че има доста от вас, на които термините им ги няма на първа страница. Ако имате желание пишете ми на лични, за да ви ги добавя smile

Другото, което ми се искаше е да направим темата още по-полезна като добавим различни интересни и полезни статии. Сигурна съм, че сте чели вече много такива на различни теми. Пратете ми на лични каквото сметнете за необходимо и ще ги добавим към първа страница. Мисля, че  ще е полезно за всички  give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юли 05, 2011, 10:41:56 »

Здравейте коремчета! pqz
carlyangel,vilenceto и аз съм на същото мнение,но ви попитах понеже свеки ми подхвърли това та останах да гледам малко като ударена с мокър парцал! shok
Капризче писах ти на ЛС good и може да ми сложиш едно синьо щъркелче  stork-boy поне за сега! blush
Ради,сеньорита и конфлейт нещо ми се губят от хоризонта,къде сте момичета...надявам се всичко е наред? give_rose
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юли 05, 2011, 12:20:34 »

Здравейти момичета smile
За мазането с мас-когато се роди Хани,майка ми ми донесе мас с невен.Не миришеше изобщо,но аз реших да си я мажа с козметика на Пенатин и това не всеки ден.Тук поне не е препоръчително.А и ако се сложат няколко капки олио във водата,кожата се овлажнява достасъчно и не е нужно допълнително мазане.Това е моят личен опит и виждане.Всеки естествено сам си решава.
За коремчета си говарите-моят е огромен този път blum и си го пъча гордо.
На 14 съм на доки и ако извадим късмет се надявам да ни кажат какво ще е.
Целувки на коремчетата!
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юли 05, 2011, 15:01:11 »

И аз не бих мазала бебка с мас, има изобилие от добри продукти на пазара, все нещо ще си изберем  pardon Една дерматоложка препоръча на моя приятелка козметиката на Саносан, защото бебето й имаше ужасен обрив. От тогава не е ползвала друга марка. Според мен кожата на бебето сама ще ни подскаже към какво да се ориентираме.
За ритничетата, моята бебка е много активна, по цял ден рита и ми деформира корема, чак понякога се плаша какви форми придобива моята пупа. А коремчето ми расте, въпреки това вече сама усещам, че на бебка й е тясно. Като се разиграе я усещам хем ниско долу в областта на яйчниците, хем високо горе с крачета подпира ребрата ми. Вече няколко нощи ми се случва да ме събуди, защото ме боли, като ме зарита в тези ребра.   baby_girl Ще помоля татито да ме снима скоро и ще ви се покажа в съответната тема.
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юли 06, 2011, 08:51:52 »

Здравейте момичета, наистина от доста време не съм писала миналата седмица бях на Кърджали, а сега сме на село. На беб много добре му се отразява чистия въздух неуморно се върти, рита и така.
Да ви питам вие почнахте ли с покупките, че аз мисля тези дни да купя малко бодита, ританки и някоя друга дрешка
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юли 06, 2011, 09:59:19 »

Момичета, добавих термините, които ми изпратихте, както и няколко статии. Благодарности на Майчето и Роси, които ми ги изпратиха и направиха темата още по-полезна  give_rose give_rose give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 06, 2011, 10:34:49 »

Привет мами! give_rose
maj4eto имам чувството,че всички мами,които познавам и са бременни с второ детенце коремчето им е по-големичко! pqz
mademoiselle представям си вече колко са болезнени ритничетата,но поне да са ни живички и здравички,другото...няма значение,нали така?! heart
radi. радвам се,че се появи,бях почнала да се притеснявам.Аз с покупките несъм започнала и мисля да го направя на по-късен етап,но ти щом си решила-действай,ще откриеш сезона! blum
Момичета аз да ви се оплача отново...от ранна сутрин много гадно ме боли ниско от дясната страна...към слабините някъде.Като заема една поза добре,ама ако тръгна да се размества и усещам много гадна болка...една такава режеща.Много съм се оплашила и незнам какво да правя! cray
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юли 06, 2011, 10:44:46 »

Рос,нормална е тази болка и аз я имах.Особено,когато се движех  good Това е така,защото в момента мускулните влакна на матката ти се разтягат.Ако все пак много те притеснява,можеш да попиташ на следващата ЖК и лекарката  smile
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #193 -: юли 06, 2011, 10:55:30 »

Ето ме и мен след болницата, набодоха ми малко дупето, но съм добре! И май вече усещам бебето от вчера  yahoo

Ради, аз почнах с покупките от третия месец, предимно дрешки съм взела, а колко още има...

Роси, може да говориш с докторката си да ти даде направление за хоспитализация, да си малко под наблюдение за няколко дни, има лекар денонощно, акушерки, ще си по-спокойна. Престоя ще ти е безплатен, в която и болница да идеш.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юли 06, 2011, 11:32:11 »

Момичета,незнам но тази болка е ужасна.Просто немога да се помръдна,майка ми вика да не е нещо апендисит,но това е много ниско долу и мисля след малко да се запътя към болницата,защото не ми се чака докито по ЖК,защото е чак от 14:20ч.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines