Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 11:37:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 98847 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 30, 2011, 10:44:24 »

Момичета, извинявам се че се намесвам в темата ви. Извинявам се и на модераторите, че съм много  Offtopic обаче искам да кажа на всички тук не си търсете болки и причини за притеснение щом сте стигнали до тук всичко ще е наред. Гледането на ехограф е по преценка на лекаря, щом няма причини за притеснение.

Роси, ти мила, до кога ще продължаваш с притесненията? Естествено, че ще има болежки, боцкане и къркорене нали сте 2 в 1. Твоят организъм е един, този на бебето друг. Къркоренето може да е от мърдането на бебето. В много случаи така се усеща. И да ти кажа, ако бях на твоята лекарка не да ти се карам един час, ами щях на втората минута да съм те изгонила от кабинета си. Ходиш при друг лекар, ок няма проблем, ама защо ходиш да го демонстрираш. Какво искаш да й кажеш "Виж, аз ходя и при друг лекар, нещо не ти се доварявам напълно." Ами да ти кажа, аз ако съм на нейно място няма грам внимание да ти обърна, дори и да има настина проблем. Аз също ходих на още един лекар като бях бременна, но лекарката която ми водеше ЖК-то не разбра. Дори сега 7 месеца след раждането като й се обадя, че имам проблем, жената ме прие веднага без да й нося направление 1 лв. не съм й платила. Що се отнася до апетита, може да е от времето, от горещините, защо винаги се притеснявате. И да питам какво означава бебето ми е малко. Няма как да е гигант, мен ако питаш. И тези таблици в нета са ориентировъчни. Може бебето ти да е с 5 см. по-високо от даденото там, или с 5 см. по ниско. Всичко е от генетичната заложеност, ти не си манекенка 1.80ч. или Данко да е баскетболист 2 метра, че да искаш бебе гигант. Нали всичко си му е наред какво толкова. Стига се вкарва във филми и си създава излишни тревоги, които влияят на бебето.

Извинявам се на всички, че не написах на Росита ЛС, обаче като ви чета доста от вас са в некакви филми. Спрете, ако искате здрави и спокойни бебета! Лека бременност на всички!

Поднасям искрените си извинения на модераторите, че им създавам работа!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 30, 2011, 14:30:38 »

Рени хубаво си ме наредила и ти тук,но доста време насам аз не пиша всичко,за да се оплаквам,а да споделя с другите мами какво чувствам и дали е нормално.Все пак ми е първа бременност и всичко е ново за мен.Едни са по-спокойни,а други-не като мен...на едни им е интересно всяко нещо,а други го приемат за нормално. pardon
Относно моята док,аз несъм отишла ей така нарочно при друг,за да я подразня,а защото исках подробно да видя как се развива бебчо,а и да видим пола му.Тя самата ми каза,ако искам да видя пола...да отида на частно на 4Д,да си платя и ще ми покажат всичко,понеже да нейния видеозон почти нищо не се вижда...е,аз така и направих и невиждам смисъл да ми се е обидила от това,а ако е съм готова да й се извиня,понеже както казах си я уважвам.
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #167 -: юни 30, 2011, 18:24:25 »

И аз да кажа- моя лекар по здравна каса ме насочи да ходя за по специалните изследвания на др място, дори вписва иследванията, които правя там като документация при него.
ох, аз пак ще влизам в болница, какво да се прави ще потърпя, само да имам здраво детенце! А и между другото имаме промяна в пола последно- момиченце stork-gurl , даже избрахме именце, само да не се окаже мъжко накрая  blum
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 01, 2011, 12:35:47 »

Момичета, тук съм!
Да не ме забравихте  blush Аз ходих на консултация на 22-ри юни, за жалост нямаше подобрение на моето състояние. Докторът сложи ехографа в/у корема ми за 1 минута и ми каза без много да се мотам да си грабвам чантичката и да отивам в болницата. Там малко притесних лекарите с моите контракции и те съответно притесниха мен, като започнаха психически да ме настройват, че бебка може би ще се появи по-рано. Но аз бях много послушна пациентка, стоях на легло 8 дни със системи и вече съм си вкъщи  danceg Сега съм много предпазлива, защото не ми се влиза пак в болницата. Неприятното е, че се налага да лежа още 3 месеца. Гледам от положителната страна на нещата - кога друг път ще ми се отдаде такава възможност  Wink Роси, не си вглеждай толкова много, няма как да не чувстваш разни неразположения, имай повече доверие на лекарите. Сигурна съм, че ако има нещо обезпокоително няма да ти го спестят.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 01, 2011, 12:48:05 »

Звравейте и от мен,момичета smile
Аз най-накрая се добрах и до тази темичка.Сигурно няма да съм много редовна,че времето ми е кът,но ще се старая.
Терминът ми е на 22.12 smile и живат и здраве нашето слънце ще си има братче или сестриче.В началото имах прокървявания,но без особена причина.С бебчето всичко си е ок.Аз и с Хана бях така де.
mademoiselle ,пази се и си почивай.Каузата си заслужава.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 01, 2011, 13:24:31 »

rosit@ , споделяй си , мила - затова сме тук да си вдъхваме успокоение една на друга. само трябва да внимаваме да не се вкарваме в излишни филми с лоши сценарии и да притесняваме дребосъците - сега им трябва само спокойствие и много любов  heart

uliaulia , mademoiselle, пазете се много !!!

maj4eto добре дошла !!!

Ние днес бяхме на лекар и ..... доки каза, че категорично ще си имаме принцеска  -толкова се радвам  yahoo  спинкаше по време на прегледа и не й се занимаваше много много с нас blum , затова нямаше много изпълнения като предния преглед, но пък доки каза, че си се развива както трябва.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 01, 2011, 13:27:57 »

Виле,много се радвам,че най-после сте разбрали пола!Честито момиченце  Girl
Роси,ти нещо за пол да кажеш ?  blum
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 01, 2011, 13:38:01 »

благодаря ти carlyangel !!! така исках момиченце и сега ми е много щастливо  danceg
А за rosit@ , мисля че й бяха казали, че ще имат момченце stork-boy
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 01, 2011, 16:31:07 »

uliaulia хайде честита девойка тогава...много се радвам! yahoo А за болничен ли ще влизаш в болница?
mademoiselle вече се бях затъжила за вас,но се радвам,че си вече отново сред...дано повече не влизаш в болница и моля те бъди по-редовна тука,че липсваш.А може и някоя снимчица да ни покажеш! blush gu6
maj4eto добре дошла при нас!Желая ти лека бременност,безпроблемно раждане и здраво бебче на финала! give_rose Как си с кг до сега?Имаш ли някакви неразположения?
vilenceto много ти благодаря,че ме разбираш и подкрепяш-това значи много за мен! give_rose А и това се отнася за всяка една от нас! Girl_hide Радвам се и за вас,че ще си имате девойка.
carlyangel според док за сега ще си имаме мъж и май за сега е единственния младеж сред толкова моми...ще си има голям избор! funnytooth
Момичета аз тъкмо да се успокоя и да се радвам на бебо как си подритква и близки ми съсипаха настроението и спокойствието,че съм била бледа! diablo Еми няма пък да бъда черна като въглен я или червена като домат.Доки миналата седмица като ме видя нищо не ми казва,освен че доста акне съм имала,предполагам,че ако имаше нещо друго щеше да го отбележи! beating Та сега се чудя как да им запуша устите,та да ме оставят на мира и да не ме карат да се притеснявам ПАК! crazy
Хайде хубава и спокойна вечер!
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 01, 2011, 17:37:48 »

Аз не съм писала много отдавна, но пък си ви чета редовно. При нас всичко е наред, днес след прегледа при доки ни казаха , че ще си имаме МЪЖ . Мъжа ми е ба седмото небе, и аз се радвам разбира се, но не знам защо си мислих, че ще имаме момиченце.
Роси ти не се притеснявай да си ни се оплакваш, аз съм абсолютно същата, все си мисля , че имам някакви болежки, все се притеснявам , но при първа бременност мисля , че това е напълно нормално
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 03, 2011, 10:00:29 »

ето, вече си имаме две момченца в темата  Boy , че то с толкова момиченца, на момченцето на Роси ще му се вземе здравето  blum  !!!

честит ви МЪЖ , niksha !!!

нашият татко толкова беше уверен, че ще имаме момченце, че му говореше даже в мъжки род и сега като знаем, че ще е момиченце и като се обърне към бебчо в мъжки род и аз с ехидна усмивка го поправям хахахахха Най-важното е да са ни живи и здрави !!!
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #176 -: юли 03, 2011, 10:16:54 »

vilenceto, нашият татко още не приема идеята за момиче и си е сигурен, че ще е момче  blum То още не е ясно де, не са ни гледали на 3д, същият този доктор ни каза първо момче, сега момиче  blush Само да са ни здравички!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 03, 2011, 10:41:44 »

Здравейте мами!  cap
niksha честити сини гащички! give_rose
Наистина си е така...да са ви живички и здравички,та и ние покрай тях да си ги гледаме и да им се радваме! heart
Моя бебо си стои много нисичко доли и явно тук няколко дни му е мързеливо заради времето и раздава едни слааабички ритничета,чак ми става смешно! girl_in_love
Вие усещате ли вече движенията им или леките им ритничета? blush
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #178 -: юли 03, 2011, 10:45:41 »

Все още не съм усетила, но очаквам до няколко дни и това да стане  heart smile
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 03, 2011, 10:48:01 »

аз още не усещам бебка  sad казват, че съвсем скоро трябва вече да я почувствам и направо нямам търпение ...
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines