Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 13:38:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 98878 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 16, 2011, 10:19:26 »

Е...татито ни като се върне вече трябва да съм в 5я месец и ще можем да идем на 4Д!
Я да ви попитам...как са ви гърдите...в смисъл нещо болят ли ви?
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #136 -: юни 16, 2011, 10:26:36 »

ооо моите са повече от чувствителни .. Направо полудявам като се допра без да искам малко по-грубо или когато навън е студено .. тази сутрин милото посегна нещо към гърдите ми и аз така му се скарах , че чак после му се извинявах , но ми е много неприятно ... Иначе само при допир ме болят .. Лошото е че ходя почти постоянно без сутиен , а четох скоро , че не трябва . Какво мислите по въпроса ?
Активен
miroslava_z
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #137 -: юни 16, 2011, 10:33:28 »

 Здравейте, мами! Хубав и успешен ден на всички!  smile
 За 4д няма изисквания в кой месец да си и прочие. Нали все пак с помощта на тази апаратува още 11-14г.с се прави фетална морфология. На някой още тогава им казват пола. Аз лично ходих 20г.с., когато правят втората морфология(18-23г.с.) и си беше огромно удоволствие, нали и на моята АГ не и е ултра модерен апарата. Даже и клипчета ни направиха!  danceg Две седмици по-късно и моята АГ потвърди пола.  Wink
 Относно сутиена, срещнах препоръки даже да съм спяла с него... Ама чак толкова.. Моите не са чак толкова чувствителни, но все пак са повече от преди.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #138 -: юни 16, 2011, 10:35:56 »

мен ми е безкрайно неприятен сутиена и неудобен !! Затова се чудя вкъщи с някакви бюстиенца спортни дето са ще ходя , че все пак да ги поддържам .. Не съм свикнала с голям бюст  laugh
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 16, 2011, 11:03:39 »

Аз мисля да ползвам вече само от тези спортните...появява ми се нещо като бодеж в лявата и немога да разбера от какво е...дали е от тесните сутиени или пък сърцето ми.А защо нетрябва да се ходи без сутиен?А пък чак да спя с него...абсурд!!!!!!!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #140 -: юни 16, 2011, 11:21:30 »

Ами не съм сигурна точно защо , но според мен е за да не увиснат . Все пак започват да тежат повече от обикновено !
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #141 -: юни 17, 2011, 10:37:35 »

Kак сте мами?
Аз вкъщи сега по жегите се разхождам само по бикини, а да спя със сутиен не мисля, и без това цял ден ме дразни и ме стиска.
Предимно спя на дясно, на лявата страна нещо не ми е комфортно, ама от време на време ми се случва, че се схващам.
От прегледа се разбра, че всичко е наред с бебето, yahoo пак риташе много и се оказа, че не са ни сини гащите ххахахха девойка  :baby_girl:ще е за сега. Милото се зарадва, но преди това каза, че иска момче, защото за момитето повече ще му трепери хахахах не че за момчето няма, но е различно. Доки ме прати на фетална в Марковс, трябва да си запиша час чак за след месец и тогава да видим мома ли ще е или младеж.
До сега се заглеждах в сини колички и момчешки дрехи, ама май ще се преориентирам, което няма лошо.
Другата седмица трябва да си пусна изследвания, май е само урина.

Надявам се, че всички сте добре good и мислете позитивно smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 17, 2011, 11:54:58 »

sEniOriTa много се радвам да чуя,че и при вас новините са чудесни! yahoo
И аз като теб си спя предимно на дясната страна,понеже нещо вече ми е дискомфортно на лявата.
Да ви попитам как сте с консумацията на кафе?Аз предимно си пия по едно фрапе на ден или пък по едно 3в1 и толкова. pardon
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #143 -: юни 17, 2011, 12:10:51 »

rosit@ , на мен личната ми се скара . Понеже аз съм с адски ниско кръвно по принцип ( нормалното за мен кръвно е 90 на 60 ) и пиех преди да забременея по 5 кафета на ден и то силнички . Като забременях се чудех как ще се справя без кафето , но когато втория месец започна да ми прилошава и бях много зле не можех да ям и да пия дори вода , а за кафе не си и помислих ! Та от тогава тотално спрях кафето . И последно като бях на лекар и като я питах какво мога да правя за кръвно , понеже сега като не пия кафе много често кръвното ми пада до 70 на 40 и ме е страх и тя ми се скара че едно кафе на ден не ми пречи и че не е трябвало да го спирам . Но за сега от време на време пия безкофеиново кафенце . Не ми се иска да пия нес кафето , което си пия нормално .
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 19, 2011, 14:55:47 »

Здравейте мами!Предполагам се криете някъде на хладичко в тези жеги,че то иначе не се диша! heat
Правихте ли си цитонамазка и вземаха ли ви влагалищен секрет? blush Какъв фактор лосион ще използвате на плажа?
« Последна редакция: юни 19, 2011, 15:51:24 от rosit@ » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #145 -: юни 20, 2011, 08:17:57 »

Роси аз лично относно лосиона ползвам един с фактор 20 на AVON . Много съм доволна от него ! Въпреки че стоя под чадъра на сянка смятам, че фактора трябва да е минимум 10 !!! Даже 10 е малко ! Ние вчера и онзи ден бяхме на плаж , но бая подухваше и не се усети чак толкова жегата . Само дето водата беше мнооого гадна - пълна с водорасли ( явно им е момента на цъфтене ) и не посмях да вляза дори за минутка ! Намокрих крачетата и това е ! В събота си топнах дупето , но само толкова , колкото да се намокря и веднага излязох , че още не е чак толкова топла водата и ме достраша и коремчето да мокря.
Мен все още не са ми правили генекологичен преглед , сам одва пъти сме ходили на лекар веднъж за да определи бременността и втори път сега на 9-ти юни , но само ме погледна на видеозона и това беше. Сега ми пусна някакви изследвания , които трябва да си направя и да и занеса резултатите на 11-ти , когато пак сме на преглед . Смятам , че е крайно време да ме прегледа вече не само на видеозон ,но пък не се натискам много  smile
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 20, 2011, 08:27:23 »

Аз от много страх да не изгоря си взех 50-ти фактор на Нивеа за деца и в събота и неделя бяхме на плаж и въобще не си личи даже, че съм била на плаж - бяла... бяла...  blum ама нищо де, аз сега не ходя за да почернявам а просто да не съм по жегите. До морето под чадъчето и с морския бриз си е супер приятно и много добре си починах, другата седмица пак.

На мен ми направиха вече цитонамазка и ми взеха влагалищен секрет, но какво означават резултатите ще ми кажат следващия път. Аз така като ги гледам и въобще доколкото разбирам нещо - няма нищо обезпокояващо - ПАП 2 съм обаче аз и преди си бях толкова и си знам, че трябва да си се следя редовно.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 22, 2011, 16:47:55 »

Привет майчетааааааа!Гледам нещо сте се покрили и никакви ви няма! beating
След доста четене реших да ползвам слънцезащитен крем с фактор 50 за по-сигурно,но се чудя на коя марка.
vilenceto ти доволна ли си от нивеята?И аз съм убедена,че всичко ще е наред с изследванията ти.А резултата от влагалищния секрет кога ти го казаха? blush
mynicheto сега на 11ти като отидеш сигурно ще те претегли,ще мерите кръвното,ще видиш бебока и тва е.Е,поне при мен беше така,а и незнам какво друго се прави на консултациите...освен май като добавим и меренето на тумбака,но затова мисля,че е рано още! blush
Яд ме е единственно,че още не съм му чула сърчицето на бебчето,а и пръстчета не сме броили,дори размерите му още незнам! cray
Хайде желая ви една лека,прохладна и спокойна нощ! give_rose

п.с.Имаме си вече определена дата за подписа с милото,вчера ходих в общината и взех нужните докумнети за попълване.Остава да се заема с подготовката! yahoo
« Последна редакция: юни 22, 2011, 17:01:00 от rosit@ » Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 22, 2011, 17:20:26 »

rosit@, много съм доволна от нивеа-та - не си бях намазала добре краката около глезените и точно там където не съм намазала беше мнооого зачервено, а останалата част от тялото ми нямаше никакви поражения - явно наистина е много ефикасен, дори лицето ми не беше дори почервеняло от слънцето. препоръчвам ти да си го вземеш  good
резултатите от влагалищния секрет ми ги дадоха след два дни обаче нищо не разбирам там - трябва да изчакам до следващия преглед при доки по ЗК , който е чак началото на юли.
Иначе в петък сме на преглед при частния лекар който ми следи бременността и нямаме търпение да си видим буболечето, предния път ни каза, че този път може да видим дори пола. дано всичко е наред !!!!

П.С. Супер , rosit@, аз съм много "за" брака и много се радвам, че ще подпишете и ще създадете собствено семейство !!!!  Кога е голямата дата?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 22, 2011, 17:25:50 »

vilenceto аз по принцип си харесвам много нивеата като марка на козметика и дори днес си взех бебешкия крем за лицето ми,че е доста зле положението с тези пъпки!
А на 23ти юли живот и здраве ще се подпишем с бъдещия тати,но няма да е нищо грандиозно и пищно,а просто подпис с кумовете и след това почерпка с родители,приятели и кумове! blush
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines