Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 19:37:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 99031 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 03, 2011, 12:06:46 »

Осъзнавам,че бебчо е защитен,но когато така се притеснявам няма как да не се притеснявам и за него/нея...страх ме е да не е нещо фатално,а и си имам още една болежка,от която много се притеснявам...абе въобщееееее страхове,притеснения и болежки да искте от мен! cray cray cray
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #46 -: май 11, 2011, 19:08:34 »

Ей, нашата тема много утихна!

Роси, какво стана с прегледа, успя ли да минеш? Всичко ще е наред, имай вяра!

mademoiselle, много е срамежлив вашия дребосък

sEniOriTa, как мина днескашния преглед? Успех и за утре.

Аз утре отивам да се запиша на ЖК, че от толкова нерви, недоспиване и неядене ме е страх да не съм си навредила!! Имах късмета да чета в интернет и да плодът за мойте седмици трябва да е доста по-голям и сега и това го мисля. Опитвам се да съм положителна и все нещо пречи,както и да е, по-късно ще се изтрия.


Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 11, 2011, 19:24:10 »

Здравейте и от мен! cap
На 9.05 си видях и моята точица,която вече всъщност не е точно точица,а си е оформено човече.За съжаление не бяхме двамата с татито,а бях с мойта приятелка,но живот и здраве ще имаме време и двамата да ходим.Видях го как си мърда...абе голям кеф си е и няма как да не се разплаче човек при първото виждане на животът,който расте в нея!Отговаряме си на седмиците според док...днес си направих всички изследвания.Единствено хемоглобина ми е нисък,но това май се среща при повечето бременни и някаква инфекция в урината,но за това ще говоря утре по-подробно с док.Дано и тя даде мнение,че всичко ми е наред...получих си и кръвната група и резус фактора-остава само изследванията за васерман,хив,спин,които се надявам и тях скоро да получа и дано и там всичко е наред.
На 12.06 съм пак на ЖК и май това е от нас за сега! pardon
uliaulia не се притеснявай мила...убедена съм,че и при теб всичко е наред,но определено те разбирам как се чувстваш,защото и аз съм в същото положение...оптимизъм,надежда и силна воля!
Хайде моля и другите мами на отчет!Желая ви лека и спокойна нощ! give_rose
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #48 -: май 11, 2011, 19:41:45 »

Роси, браво, ето че вече всичко си идва на мястото  Yes Значи, ще се следиш в Англия, така ли? Казаха ли ти термин  smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 11, 2011, 19:45:00 »

Юле надявам се наистина вече всичко да се нарежда и утре докда го потвърди...стискайте още малко палци! blush
Да...терминът ми е 19.11. живот и здраве! heart
Все още очакваме потвърждение дали да останем в Англия или в Бг,а аз от 3-4 дни съм си в Бг де! blush
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 11, 2011, 22:34:18 »

Момичета, извинявайте, че ви се намесвам в темата, но тя винаги ще ми е слабост danceg
Роси, мила моя, следя те винаги в отчетната тема, видя ли че всичко е наред. Радвам се, че си видяла малкото човече, а скоро с половинката да пазарувате заедно. И моя термин беше за 19.11, миналата година gu6 gu6 gu6
Момичета, лека бременност на всички give_rose
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #51 -: май 12, 2011, 10:40:32 »

Здравейте и от мен:)

rosit@ радвам се,че всичко е наред при вас:)

Аз съм прясна от снощи и сутринта.

Снощи док се изтормози с моя бебок, защото много шаваше, не спря за минута. Док каза,че това е добре за бебето, ама не и за него, защото не може да го измери. Правихме пауза и после пак продължи. Всичко си имаше, ръчички, краченца, пусна да чуем сърчицето, гръбнака, нослето, мляскаше там нещо и не спираше да се шугави yahoo. И каза за момче, таткото така се ухили като го чу, ама следващия път на 100 % danceg. Прегледа ме за скъсяване на матката и там други течения или инфекции, всичко е ОК. Сутринта си взех изследванията от кръвта, урината и хормоните, защото съм с операция на щитовидната. Всичко е наред. ПОсле се запътих към Майчин Дом да дам кръв за БХС. Бързо се оправих, сестрата ми боцка и двете ръце, защото от едната нещо не можа да намери вената.

И така, казахме на почти всички приятели, голямо събитие!
В работата шефа ми говори на "Вие" хахахххах
Надявам се всички да сте добре и мислете позитивно smile
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #52 -: май 12, 2011, 16:29:39 »

Здравейте мамчета!

Аз тук не съм се разписвала, а е крайно време  smile

Ние водихме бебето до Азия и обратно без проблеми и още карам на положителния заряд от това пътуване! Искам да кажа на всички, които са в началната фаза - карайте го на положителни мисли и без капка притеснение, обръщайте внимание на тялото и вътрешния си глас, а не на проблемните теми по форумите.

rosit@ - честито мила! Не бях влизала отдавна и ме изненада с твоята новина  give_rose Само успокой топката, всичко ще е наред!

По-назад виждам, че за размери и гърди сте си говорили. Аз имам коремче още от 2рия месец (което едва ли се е дължало на размера на бебето) а гърдите ми са + 1 размер обиколка и цяла чашка по-големи! Направо се принудих още преди месец да си търся нови сутиени, че нищо не ми ставаше.

А, да не забравя - моят предполагаем термин е 24. октомври, но аз мисля, че реалният е по-късно  Wink

mademoiselle - четох, че вече усещаш движения? Супер, аз с нетърпене очаквам този момент! Поизгубих те от поглед, разбрахте ли пола?



Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 13, 2011, 11:01:03 »

Добро утро и от нас! Girl_hide
Боги благодаря ти,че ме следиш и мислиш...значи много за мен! gu6
sEniOriTa искренно се радвам,че всичко с теб и бебко е наред...Дай Боже и при нас да е така в следващите прегледи и изследвания! give_rose
conflate добре дошла сред нас,много се радвам да те видя тук.Леко и безпроблемно бременеене и най-прекрасния и щастлив финал. give_rose
Извинете ме за невежеството,но понеже неискам да се ровя в нета и да чета каквото и да било повече,понеже достатъчно си навредих на психиката...та въпроса ми е кога се прави БХС и кога ще броим и ние пръстчета и ще разглеждаме всичко? blush
Искренно се надявам след следващото изследване на урината ми всичко да е наред,да бъде чиста,понеже съм почти убедена,че урината ми е чиста!
Хайде желая ви един мнооооооого слънчев,усмихнат и спокоен ден! butterfly
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 13, 2011, 17:35:38 »

Роси,
ако искаш погледни в темата в нашия форум. Не е толкова страшна, а има доста инфо.
Ако те е страх, да ти отговоря с 2 думи - има ранна фетална морфология, която се прави 11-13 седмица,след което 18-23 се прави втората.
Успех на всички и се наслаждавайте на бременностите си smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 14, 2011, 18:32:44 »

Благодаря ти много Ани! @}->--Значи аз съм изпуснала първия срок за БХС,но и вчера като говорих с док ми каза,че по принцип се правело по собствно желание,а за кръвта в урината ми каза,че това количество еритроцити,които имам в урината било долу-горе в рамките на нормалното за една бременна,но мен продължава да ме е страх! cray
Колкото повече ми се увеличават дните тук в Бг-толкова повече слушам само за починали хора и само се депресирам...честно ви казвам писна ми вече,имам чувството,че ще се побъркам.Виждам,че всички резултати са ми наред и пак се страхувам като чувам само лоши неща около мен.Мисля си,че е по-добре да си стоим в Англия,че няма да издържда дълго да слушам само за смъртни случаи...много ме натоварва това! cray
Хайде спирам,че наистина вече станах много скучна и да не ви отегча съвсем.Желая ви много хубав и спокоен уикенд! give_rose
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #56 -: май 17, 2011, 18:12:58 »

Здравейте бъдещи мами! Anichka и Боги благодарим,че наминавате с хубави пожелания.

Аз за корема си взех маслото на икаров, но си мирише гадничко и аз както не обичам мазилаци по тялото ужас  girl_impossible Имам един буркан със свинска мас и се замислям дали да не го използвам   blum
БХС ще правя другата седмица и ще кажа как точно е протекло, че не съм много наясно.

Иначе, Роси и на мен ми откриха повишени левкоцити и белтък в урината и не знам какво още, ще давам стерилна, предстои ми и изследването за хламидии. Притеснява, че много ехографии ми се насъбраха напоследък, днес нефролога и той го гледа, мърдаше си човечето  Girl_hide

Вярвам, че всичко ще се оправи. Много здраве, момичета и хубави слънчеви дни   give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 17, 2011, 18:18:46 »

Юле,а на теб какво ти казаха за левкоцитите и белтъка в урината?Защо ходи при нефролог?
И аз вярвам,че всичко ще се оправи,а и няма как иначе да бъде! Girl_hide
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #58 -: май 17, 2011, 18:37:57 »

Роси, майка ми ходила днес да провери при гинеколога да провери за тези изследвания, защото ми направи впечатление, че урината ми е много тъмна,като тъмна бира, само моята беше такава. По принцип трябва да е светла и бистра и той потвърдил, че има отколнения и ме праща на нефролог. Може да е възпаление някакво, аз го усещам като цистит. Изписа ми неоринал и каза да пия много чайове до края на бременността, от липа или шипка, не запомних  blush Не се притеснявай, ако искаш вземи направление за нефролог от личния.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 17, 2011, 18:45:33 »

Ами тя гинеколожката ми ми каза сега тази седмица да ида и май пак ще пускаме урина и ако отново има еритроцити ще ме прати при нефролог,но дано няма нищо сериозно,че ми писна вече само да се притеснявам! cray
А да ви питам...има ли я при вас тази разсеяност?Усещам се,че от скоро много често си забравям мисълта,дали съм заключила и т.н.. crazy
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines