Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:46:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 10 -та част  (Прочетена 133986 пъти)
 
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #405 -: юни 22, 2011, 13:39:08 »

Малки кошнички съм виждала по китайските магазини ("за левче", които са). Има и от по-светлия материал и са на добри цени.

Жасминка, снимката ще погледна довечера, че тук нямам достъп до фейса.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юни 22, 2011, 15:22:10 »

Супер, благодаря ти много.  give_rose Ще отида в оня големия на центъра дето е на два етажа да видя какво има там. Мислех си, че ще има и хубави кутии за картичките и панделки. Почвам лека по лека да ги купувам тези неща, да си ги подготвя, та да ми е спокойно.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #407 -: юни 22, 2011, 17:01:28 »

Някой от вас да е чувал за сватбена агенция, която се намирала някъде до Събота пазара? Човекът който ми спомена за това не знаеше подробности.... нито как се казва, нито къде точно се намира
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юни 22, 2011, 22:53:01 »

Привет на всички  give_rose smile Аз съм Милена, моя приятел се казва Жоро и решихме преди няколко дни да направим сватба септември, тъй като сестрата на Жоро е в Щатите и може да си дойде само тогава. Вчера ходихме до дома на младоженците и се записахме първо за 24-9, но днес по обед Жоро им се обади и се отказахме от 24-9 тъй като държим много Ди Джей да ни е Алекси и сватбата ни да е задължително в събота, но днес разбрахме че той е зает на тази дата и избрахме друга дата за сватбата - 10 септември, тъй като само тогава беше единствената му свободна събота. На обед ходихме и запазихме и ресторанта. Той беше свободен на 10-9 и на още 2 дати, но едната беше неделя. Сватбата ни ще е в "Замъка Орфей" в Куклен. Страхотен ресторант много ми хареса вътре и вън и хотелските стаи са супер (ще имаме гости които може да отседнат там ако ни направят някаква отстъпка, тъй като са няколко семейства, а най-евтината нощувка за стая е 50 лв.) Кувертите са от 15  до 25 лв разгледахме примерни менюта които ни устроиха за 17 и 19 лв но точното меню ще го изберем и уточним с шефката на ресторанта другата седмица , защото разговора водихме с управителката и дадохме капарото на нея. Условията които ни представи са чудесни, разгледахме набързо албум и снимки от сватби в ресторанта. Имаме подарък украса на нашата маса в цвят по избор от каталога, подаряват ни нощувка в супер лукс вип апартамент...... и всички други неща ще доуточним на 100% през идната седмица smile Свекърва ми искаше да се венчаем в Пловдив, но попитахме в общината и църквата в Куклен дали има възможност всичко там и ни казаха, че може да се венчаем в църквата "Света Богородица" там а подписа да е на място вътре в ресторанта, записаха ни час за 10-9 17:00 а ритуала ще е в 18:00 в ресторанта което е чудесно за нас и гостите, защото църквата и ресторанта са в близост и няма да има суматоха и обикаляне с колите наляво надясно и + това ще имаме и повечко гости от Бургас, Поморие и те ще са капнали от път.
Запазихме си днес и видеоооператор Димитър Димитров, в понеделник ще се срещнем с него да му дадем капарото. Гледахме клипчетата в сайта на Димитър Димитров и съм очарована, всичките му клипчета са много интересни и музиките мелодиите които е подбирал по време на клиповете много ми харесаха и просто сме впечатлени от това което видяхме искаме да е той. Фотограф още нямаме избран запазен, ама него ще изберем другата седмица, че сутринта заминаваме малко на вилата за ремонти и няма да ни има 3-4 дни в Плд. Чудим се и колко гости да поканим мислим около 80-90 + - защото няма как всички да поканим и малко се поскарахме.. sad но тези дни твърдо ще уточним бройката, за да им раздаваме поканите и продължаваме да действаме по задачите ще разказвам пак smile
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #409 -: юни 23, 2011, 00:24:33 »

lawyer,barboranke,благодаря ви!Вече се поуспокоих,но обувките не ми харесват и това е!Понеже тук закупената стока може да бъде заменена в едномесечен срок,решихме да върнем обувките и за същата цена да вземем един-два чифта ежедневни(сандали,чехли),а ще си купя от другаде сватбени като харесам.Не исках да се получава така,но важното е,че е все пак някакво разрешение на проблема.Няма да ги обувам повече и в Петък следобед отиваме да ги сменим.Иначе са сребърни,с висок ток сандали,като през крака по диагонал минава една лента,която е цялата от камъни.Започнах да се чудя дали да не си взема нещо по-ниско,с което със сигурност ще ми бъде по-удобно,но пък няма да стои толкова елегантно...

lawyer,по описанието личи,че обувките ти са много стилни,но спри да ги переш вече,че да не останеш без тях... Yes

Да се похваля,че вече си имам две шаферки и двама шафера,като най-малката ми шаферка е на годинка,а най-малкия шафер на две.И четиримата са големи бонбончета и съм много щастлива! bouncinggirl


MilenaOga,добре дошла и поздравления за бързата организация!



Активен
kiki7
Регистриран

Публикации: 4


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юни 23, 2011, 11:55:16 »

Здравейте момичета дайте ми идеи къде да си направим фотосесията.Неми се иска да е във стария град а и няма да имаме толкова свободно време да ходим до там.Нищо немога да измисля помагайте.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #411 -: юни 23, 2011, 13:07:02 »

MilenaOga, kiki7 , добре дошли във форума!

Кики, гребната база ми идва на ум за приятно място за фотосесия. Не знам, обаче, дали няма и тя да ви е далече. Къде ще ви е ресторанта, църквата...?

Добре дошли на
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #412 -: юни 23, 2011, 13:12:07 »

  MANICURE Извинете ме! Публикувах без да искам и последното ми недовършено изречениее остана не изтрито  Blush
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юни 23, 2011, 15:52:52 »

Аз все си мисля, че на фонтаните на главната или в градската градина биха станали страхотни снимки! Ще говоря с фотографа за това. И на мен ми се иска да избягам от баналните снимки в Стария Град.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юни 24, 2011, 19:36:22 »

Момичета, няма ги вече на промоция тия чаши за шампанско. Вече са към 30-тина лева. Кажете отъде другаде ще продават хубави чаши за шампанско по единично. Не ми се иска да купувам цял комплект. Пък искам да са красиви с високо столче, нищо че ще ги чупим.
Активен
kiki7
Регистриран

Публикации: 4


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юни 24, 2011, 21:46:42 »

pink_panther и barboranke много ми харесаха предложенията ви за фотосесията ще говоря с фотографа.Благодаря ви момичета.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юни 24, 2011, 22:09:09 »

Кики, аз ти гледах снимките в галерията и много ми хареса бокала ти за църквата. Ще ми кажеш ли откъде го купи.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #417 -: юни 24, 2011, 22:41:20 »

Kiki, и аз харесах чашите! Това кристал ли е или стъкло?
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юни 25, 2011, 10:21:20 »

kiki7, и аз съм със същите ритуални чаши smile Barborana, кристални са, на "Бохемия" и се продават в малко магазинче за кристални неща точно срещу Екселсиор. Коментирахме ги малко по-назад в темата smile
Активен
ivelina85
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #419 -: юни 26, 2011, 15:34:26 »

Здравеите и от мен.Ние с годеникът ми също планираме сватба през Октомври.Запазихме си дата за 15.10.2011г.Малко съм притеснена,че запазването на датата все още е единственото което сме направили.Мисля си за реторант РУЖ,какво ще кажете?Гостите ще са около 100 души.Даваите идеи за ресторанти , моля ви! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines