Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 03:37:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mandarinka - 18.08.07г.  (Прочетена 45882 пъти)
 
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 18, 2007, 10:00:22 »

Честито нека този ден бъде незабраним за теб  CHEERS heart girl_in_love smile Bravo Dance Dance
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 18, 2007, 10:43:26 »

честита сватба! нека днес и за в бъдеще усмивката не слиза от лицето ти! Горчиво!
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 18, 2007, 11:14:41 »

Честито и от мен.Желая ви изпълнен с много щастие и любов съвместен живот!!!!
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #33 -: август 18, 2007, 11:25:20 »

Честито, mandarinka! Бъдете много щастливи с твоя младеж, както го наричаш  heart И разбира се, чакаме богат снимков материал  girl_wink
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 18, 2007, 14:11:30 »

Честито Мандаринке бъдете много много щастливи и дълък семеен живот   CHEERS CHEERS CHEERS
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #35 -: август 18, 2007, 15:11:09 »

Честита сватба, мандаринке! CHEERS
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #36 -: август 18, 2007, 17:54:07 »


Честита сватба на една мандаринена булка! желая ви на двамата с твоя хубостник да не се оттървете от здраве, парички и щастлив съвместен живот, пълен с любов и детски смях!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 18, 2007, 21:39:50 »

чЕСТИТА СВАТБА!!! ЖИВОТ ИЗПЪЛНЕН С КОПНЕЖ,РАДОСТ И КОМПРОМИСИ ВИ ЖЕЛАЯ!!!
                                CHEERS CHEERS CHEERS
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 18, 2007, 21:42:05 »

честито мила моя @}->--желая ви много щастие и любов бъдете все така един до друг подкрепяйте се зваимно и си направете безброй дечица DANCE дано сватбения ви ден е оправдал очакванията ти и да си най красивата и щастлива булка мила
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 19, 2007, 08:36:06 »

Честита сватба!!! Пожелавам ти преди всичко много любов, разбирателство и пари - останалото само ще дойде  girl_wink
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 19, 2007, 09:46:34 »

 yahoo yahoo yahoo
ето ме!

беше най-хубавата, най-веселата сватба!!!!!!!!!
започна в 5,30 сутринта, на фризьор стигнах в 6,45.. ама се оказа че съм си забравила воала, та свекъра ми се връща до вкъщи да го взима good прическата стана супер...после обратно вкъщи , дойде гримьорката, ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА ГРИМЬОРКАТА МИ, ГРИМА МИ БЕШЕ СТРАХОТЕН, като кача снимки ще видите, огромни благодарности на МИРИ че ми даде телефона й  give_rose

и после всичко започна, гледах да попивам всеки момент, помня всичко в ритуалната зала, хората как ахнаха като ни видяха, после какво ни говореха в залата... поздравите, всичко, житото което кумата мяташе.. един тон жито изсипа  laugh

снимките... помня росната трева  laugh

и ресторанта, Централ-Форум доказа че реномето им не е случайно, всичко беше перфектно разбира се след като брат ми се беше погрижил да дооправят недостатъците  Bravo

но иначе всичко беше наред good

много весело, много шумно, много готино.много много многооооо  yahoo yahoo yahoo yahoo

и всички ни се радваха good страхотно беше, наистина надмина очакванията ми....  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo

огромно благодаря на цветарския магазин, на DJ ще го препоръчам в една друга тема както и бутика за цветя и пак ще пиша за ресторанта  good оня управител въобще не пречеше даже не го и забелязвах само веднъж го мернах като носеше яденето и като лично донесе вегетарианското блюдо на колежката  good и чак накрая като ни каза чао и ни пожела добър път...  Bravo

всичко беше страхотно, не идеално,ооо имаше много издънки но никой не забеляза  DANCE шаферите ми - брат ми най-вече, деверът ми и двете ми братовчедки се справиха идеално със задачите си...

МНОГО МНОГО ХУБАВА СВАТБА БЕШЕ! yahoo
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 19, 2007, 09:48:08 »

а ние двамата постоянно бяхме заедно, и не криехме колко много се обичаме, само ми повтаряше колко съм хубава, колко съм прекрасна  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #42 -: август 19, 2007, 10:54:47 »

Нека рози пътят ви да кичат, живейте в прегръдката на любовта, и нека всяка ваша мисъл бъде сбъдната мечта!Честито! CHEERS
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 19, 2007, 11:54:36 »

ето малко снимки от сватбата...
непрофесионални са..  good







« Последна редакция: август 19, 2007, 11:57:14 от mandarinka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 19, 2007, 12:08:26 »

еххх мила била си чудесна булка и така ме разчувста разказа ти cray толкова се радвам за вас и че всичко се е наредило както ис го искала @}->--ще чакаме още снимки и още да разказваш и аз лично ще чакам съвети от теб че моята сватба малко ще дублира твоята залата ресторанта-само църквата различна :laugh:видя ли аз бях убедена че с ресторанта всичко ще е наред и че гадния управител ще прави каквото му кажете а немя да се надува yahoo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines