Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 22:17:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 8  (Прочетена 206657 пъти)
 
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #375 -: август 10, 2011, 14:33:06 »

Благодаря на всички са съветите!  give_rose
Пачоран е прав по отношение на това, че нашата сватба е голяма и имаме известна нужда от това нещо. Но от друга страна с него или без него, както казва Пинк-пантер, никой няма да забележи. А колкото и да не ми се иска трябва да се съобразя и с бюджета.  sad Искаше ми се да го имаме този подиум и ми се струва добра идея, но май ще останем без него.
напълно съм съгласна
Активен
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #376 -: август 10, 2011, 19:49:34 »

Здравейте и от мен!
През есента и на нас ни предстои сватба и съм в голяма дилема относно цветовете... girl_impossible
По принцип харесвам доста цветове, харесвам и нестандартно комбинации, но да са стилни (примерно кафяво+синьо; кафяво+лилаво; лилаво+беж и т.н.). По принцип си падам по по-"сдържаните", "зрели" цветове, от които лъха класа. Това се оперделя основно от нюансите на цветовете - аз предпочитам студени и дълбоки/тъмни цветове. Фаворити са ми тъмно синьо, много тъмно лилаво, слива, шоколад, беж, сиво, бяло.
И тук идва големият проблем - цветовете на ресторанта - те са жълто-оранжев таван (ужас), столове от червеникаво дърво и керемиден под. Като цяло всичко си пасва, но тези цветове тотално не са моите. Единственото хубаво нещо е облицовката - имитира каменна. Пускам и сники на ресторанта.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2850/89202536712529097081312998449O20b8c6u6jkJeR37hxdb.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2225/10085628266780315621312998455qZIbmI56tsxT6b5I3IgJ.JPG

Искрено ще се радвам, ако някой сподели идеи как да превърна това леко битово място в нещо по-елеганто... :angry:Мерси предварително!!! smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: август 10, 2011, 21:12:45 »

Pure Обличаш столовете и акцента да е  върху тях. Така тавана става по незабележим. Бял калъф и от горе тъмно син или лилав капак, който покрива целия гръб на стола или кафяво. Можеш да прибавиш и втори цвят,който да подхожда на основния. Мисля,че с обличането на столовете +покривките и лента в средата /в цвета на панделките / гарнирано с същите салфетки или подаръчета за гости ще се получи. Ресторанта не изглежда зле. Има много по-плачевни случаи. По страшно е когато стените са точно определен цвят примерно оранжеви.  good Между другото резидаво, но по наситеното, ще стои добре. Ето такова
« Последна редакция: август 10, 2011, 21:26:37 от Nina Style » Активен
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #378 -: август 11, 2011, 09:30:07 »

Благодаря за включването, Нина!!!  give_rose
И аз си мислех, че може би, ако сложа калъфи навсякъде, ще отвлека вниманието...но от друга страна се опасявам, че тези сатенени калъфи не са много в стилистиката на ресторанта. За жалост не можах да намеря снимка на сватба в този ресторант, където вс. столове да са с калъфи, за да видя как стои. Да не изглежда претруфено и задушаващо ме е страх, тъй като ресторантът е малък - сватбата ще е с не повече от 50 гости...
Ще се радвам на колкото се може повече мнения, а и някой може да е имал същия казус с цветовете.
Мерси отново! give_rose
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #379 -: август 14, 2011, 19:51:03 »

Pure, не бих бягала от цветовата гама на ресторанта. Още повече през есента -можеш да вплетеш охра, кафяво и тъмно червено. Какво по-добре! Наистина може да не са твоите цветове, но си мисля, че на гостите ще им направи много добро впечатление внасянето на есенната красота в една есенна украса на есенна сватба  good



Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #380 -: август 14, 2011, 20:17:02 »

 Pure, можеш да използваш два от предпочитаните от теб цвята, но в по-топла гама - кафявото(шоколадово) и лилаво. И двата си подхождат с оранжево и жълто. Ако е възможно, би било хубаво калъфите за столовете и покривките да не са бели, а в екрю.
 На тези снимки се вижда комбинацията от цветове, която ти описах:

Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: август 15, 2011, 09:16:43 »

Момичета невероятни снимки показвате и все повече се обърквам с цветовете. Спрях се на зеленото и сега мисля какъв да е втория цвят.  crazy На мен всичко в два цвята ми харесва. Дайте малко идеи и снимки в зелено като това по горе и някакъв друг цвят. Това незнам резида или зелено се води,но много ми харесва. Мисля за зелено и жълто или розово или кафяво. И аз вече не знам. shok
Активен
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #382 -: август 15, 2011, 11:04:58 »

Josephine, michelle, благодаря ви момичета са прекрасните снимки. give_rose Bravo
Проблемът при мен е, че има поне 10 комбинации, които ми харесват и ми е много трудно да се спра на една и да си я следвам. Сигурно е от зодията angry

п.с. А такива мини тикви за декорация някой знае ли къде мога д намеря???? Като че ли повечето естествени са голеееми! smile
« Последна редакция: август 15, 2011, 11:07:11 от Pure » Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #383 -: август 15, 2011, 11:34:09 »

Pure, и на мен ми стана интересно и прочетох тук там. Всъщност става въпрос за декоративни тикви. Семената им се продават в раздел семена за цветя, едва ли е трудно самото отглеждане. Има много сортове и предполагам флористката, която ще прави декорацията ще може да намери.  good
Активен
MagiFlowers
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #384 -: август 22, 2011, 21:52:51 »

Здравейте,правихме наскоро една сватба в резеда и бяло,ако ви допадат, въпреки есенното време ще стане много свежо!
Активен
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #385 -: август 24, 2011, 11:59:56 »

За съжаление, агенцията, към която се обърнах, не разполага с цветни покривки... :(А на мен ми се искаше лилаво нещо...като на снимката по-горе..Незнам ако сложа от тези тюлените ленти по дължина на масата дали ще внесе достатъчно цвят. cray
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: август 24, 2011, 12:46:50 »

За съжаление, агенцията, към която се обърнах, не разполага с цветни покривки... :(А на мен ми се искаше лилаво нещо...като на снимката по-горе..Незнам ако сложа от тези тюлените ленти по дължина на масата дали ще внесе достатъчно цвят. cray
Ако нямат опция да ти ушия специално за твоята сватба и лентата е решение. good На бяла покривка лилавата лента,ще заспи много добре.  good
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: август 24, 2011, 23:16:19 »

За съжаление, агенцията, към която се обърнах, не разполага с цветни покривки... :(А на мен ми се искаше лилаво нещо...като на снимката по-горе..Незнам ако сложа от тези тюлените ленти по дължина на масата дали ще внесе достатъчно цвят. cray
Ако искаш повече  цвят  хубаво е  лентите да са  от  сатен. Тюла малко ще бледнее. Но все  пак зависи и  от лилавото, но със сатен става много  по-наситено. Попитай агенцията след  като нямат покривки поне тези  ленти да  ти направят. Те не отнемат  много плат, така че  може и да се съгласят
Активен
anmary
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #388 -: септември 07, 2011, 13:06:50 »

Момичета, помагайте!
За съжаление розовата украса май трябва да отпадне  Boy cry Най-подходящото заведение за нашата сватба се оказа с кафяв интериор. Моля давайте идеи за цветова гама за украса. Не искам да е бордо, червено или кафяво. Мислех си за златисто, но някакво по-бледо, или екрю, но в такъв случай какви да са цветята? Не искам да има жълти цветя. А розовото, как би стояло на кафявите стени? Моля, помагайте!!!  ohah mda

Розовото и кафявото е чудесен вариант:)
Активен
PoliaSp
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #389 -: септември 12, 2011, 02:38:24 »

Момичета, здравейте,

чета внимателно темата ви и виждам много стилни неща, но искам да ви попитам защо отхвърляте балоните като част от украсата?
често съм мислила по този въпрос и стигнах до извода, че масовото качество и на балони и като умения на декораторите, пък и фантазията им може би преди всичко, не е достатъчно и заради това балоните са получили лош имидж...

за да не се спекулира - да, аз се занимавам с балони, но нямам никакво намерение да се рекламирам, нито да се опитвам да печеля клиенти от тук  smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines