Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:24:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 8  (Прочетена 218303 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 14, 2011, 23:24:02 »

Каквато и марка да вземете става все едно и също. Ако вазите са ви на лице правете топката направо върху нея,защото така ще спестите розите,които се падат от долу на самия отвор на вазата. Така ще стои по стабилно даже.

Става добре мисля, въпреки първия шок, че не са хубаво качество розите. Тук на тази снимка топката не е завършена още, но като се сложат повече рози и се украсят с кристалчета и се сложат във високите вази, ще изглежда добре според мен.  smile
Лошото е, че съм купила 180 рози, а ми трябват още 100.  pleasantry

Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #286 -: юни 15, 2011, 08:26:31 »

Princess_of_the_Dawn, супер се е получило  Bravo Наистина като се сложат още розички и камъчета ще стане перфектно smile Ако не е тайна, по колко рози ти отиват за направата на една ибекана?
И още едно въпросче - Колко са високи вазите? Струват ми се ниски , може да е и от снимката pardon
Питам те от гледна точка на това, че е възможно вазата да се падне точно пред някого от гостите и да е на нивото на погледа му  pardon
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 15, 2011, 10:01:24 »

Princess_of_the_Daw страхотно сте се справили.  yahoo Изглежда много добре и даже не ти трябва да ги пръскаш с друг цвят. На първите снимки изглеждаха по-искрящи,но сега изглеждат добре.  yahoo pinkbird е права за височината на вазата. Заложи на ваза над 40см височина за да не е на нивото на очите. Когато хората не могат да се виждат,започват да местят вазите и накрая ги махат от масата.
« Последна редакция: юни 15, 2011, 10:04:01 от Nina Style » Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юни 15, 2011, 10:53:14 »

fl0r1ta поздравявам те за избора на лилаво и резеда Bravo,стои много стилно а и аз съм привърженик на комбинациите  от два и повече цвята girl_wink malinka_a кафявото наистина е много добро като идея,а мислила ли си да вкараш и друг цвят към него,мисля че ще се получи добре
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юни 15, 2011, 11:42:14 »

Ами да би могло да се вмъкне още нещо като цвят,но не съм мислила по този въпрос.
Подаръчетата за гостите и  късметчетата са бяло и кафяво,както и тортата.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 15, 2011, 14:38:13 »

Благодаря момичета.  give_rose Наистина става добре и като се оформи цялата топка и се сложат кристалчета на всяка роза. Може би наистина няма нужда да ги пръскам със спрея да станат по тъмни.  Bravo
Вазите ще са високи 50 см. Тази на снимката е някаква за пробна, ниска е. Високите вази ги наемам от агенция, защото не ми се купуват, а и не толкова лесно се намират толкова високи вази. Ще е както на оригиналната снимка за декорация и мисля те ще се падат над очите на хората и няма да им пречат: http://imageshack.us/f/706/redkb.jpg/
Днес купих още 180 рози, искам наистина да стане като хората декорацията. След сватбата смятам да ги продам така както са оформени като топки на евтини цени, защото все пак имам 400 рози, не са и малко, какво да ги правя толкова много.  yahoo
Благодаря ви отново за съветите и за моралната подкрепа.  smile
Ето още една снимка с повече кристалчета, още не са в завършен вид. Извинявам се, ако ви претрупвам със снимки, но понеже участвам активно при избора на всяко едно нещо и се вълнувам.  blush

Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юни 15, 2011, 17:35:34 »

Princess_of_the_Dawn  стават превъзходно  good
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 15, 2011, 21:54:42 »

Princess_of_the_Dawn, направо са страхотни. Изобщо не си личи, че са изкуствени.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #293 -: юни 16, 2011, 08:30:37 »

И аз съм много впечатлена, от това, което си ни показала. Мисля че става перфектно!  heart
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: юни 18, 2011, 13:45:06 »

Момичета нуждая се от съвет,вчера ходих да говоря с агенцията която ще ми прави украсата оказа се че не разполагат с тъмно лилаво ,а украсата ми трябваше да е лилаво и жълто и сега трябва да сменям цветовете,светло лилавото  не ми харесва и сега съм пред голяма дилема,мисля за цикламено или цвят корал нз вече моля Ви за съвет
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #295 -: юни 18, 2011, 15:39:39 »

еми да си купят Wink мисля, че това е идеята на агенцията.. все пак украсата си остава при тях и те си я използват за други клиенти...
моята агенция също нямаше единия цвят, но го взеха.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 18, 2011, 17:32:40 »

Момичета нуждая се от съвет,вчера ходих да говоря с агенцията която ще ми прави украсата оказа се че не разполагат с тъмно лилаво ,а украсата ми трябваше да е лилаво и жълто и сега трябва да сменям цветовете,светло лилавото  не ми харесва и сега съм пред голяма дилема,мисля за цикламено или цвят корал нз вече моля Ви за съвет
И според мен можете да обсъдите варианта да ушият тъмно лилаво,вместо да сменяш така мечтаната комбинация. Всеки нов цвят е плюс за тях и не мисля,че ще ти откажат.  good
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юни 18, 2011, 21:31:05 »

и аз така и казах,първоначално когато я питах каза че може да я направи,а вчера че няма цвят,предложи ми да да си купя платовете и после да си ги взема-какво да ги правя после тези платове,пък съм и дала и капаро на всичкото отгоре,
Сега обмислям комбинацията розово и лилаво само че светло,какво ще кажете
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 18, 2011, 22:11:42 »

и аз така и казах,първоначално когато я питах каза че може да я направи,а вчера че няма цвят,предложи ми да да си купя платовете и после да си ги взема-какво да ги правя после тези платове,пък съм и дала и капаро на всичкото отгоре,
Сега обмислям комбинацията розово и лилаво само че светло,какво ще кажете
Е как така ти да си купиш плата...... sad За да го купиш на едро трябва да вземеш минимум един топ от 50 метра и това е в най-добрия случай. Защото някои платове са само на големи топове от 100метра. Те ще ти излезнат златни тези панделки. А на агенцията,колкото и да и легнат след това ще може да ги дава под наем и да си ги избие. Странна работа,но всеки си знае най-добре как иска да работи. Потърси ги от друга агенция да ги наемеш и твоята да ти ги постави.  good Колкото до розово и светло лилаво на мен лично изобщо не ми харесва като комбинация. Това не значи,че не е хубаво,а просто аз не мога да го приема. Когато и двете са светли като цветове, много ми се губят като комбинация. Ето тук са и двете лилави и два нюанса на розово. И ти можеш да комбинираш по-тъмно розово,светло лилаво и светло розово. За да изпъкнат бледите цветове на фона на по-тъмно.
« Последна редакция: юни 18, 2011, 22:24:17 от Nina Style » Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юни 18, 2011, 22:51:43 »

охххх направо нз,вече др седмица ще поръчвам подаръчета и всичко а все още нямам цвят,ходих и до другите агенции в града но и те нямат тъмно лилаво,а аз толкова го харесвам и си мислех че е доста актуално.....
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines