Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 16:47:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 8  (Прочетена 206650 пъти)
 
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #255 -: юни 09, 2011, 08:22:23 »

Момичета много съм доволна, намерих си вази тип аквариум на много добра цена, ако някой му трябва info да пише, намерих ги в Пловдив!!!!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 09, 2011, 09:54:04 »

И нашата сватба ще е в цвят корал и също ми е любим цвят  yahoo За мен като представа стои между червено, розово и оранжево. Ще ползваме и цвят шампанско за леки акценти.
Nina Style, и аз мислих по въпроса с цветята и освен рози, намерих и гладиоли и орхидеи с тези цветове, но търся и други варианти. Има и карамфили, но не бих ги избрала за сватбения ден.
За гладиола не се бях сетила,че има такъв нюанс от видовете корали.  yahoo Благодаря за идеята.  give_rose
Активен
plamen4eto_f
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #257 -: юни 09, 2011, 12:03:29 »

Nina Style аз и една приятелка се занимаваме със сватбени декорации и сме използвали този зелен цвят за който питаш ти,навсякъде където сме го търсили го наричат тъмна резида или зелена резида! Надявам се да съм ти помогнала!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 09, 2011, 12:35:08 »

Nina Style аз и една приятелка се занимаваме със сватбени декорации и сме използвали този зелен цвят за който питаш ти,навсякъде където сме го търсили го наричат тъмна резида или зелена резида! Надявам се да съм ти помогнала!
Благодаря ти много. Падна голямо търсене и в Турция падна обикаляне,но само близки до този цвят. Намерих нещо подобно,но ограничени метри и безумно висока цена.  good
« Последна редакция: юни 09, 2011, 12:36:40 от Nina Style » Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #259 -: юни 09, 2011, 16:23:47 »

Здравейте smile, нашите покани вече ги раздадохме. След доста труд и доста помощ от страна на моята половинка си направихме поканите. Можете да видите резултата в галерията  Bravo
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #260 -: юни 09, 2011, 16:26:59 »

Извинявайте мислех, че съм в темата за поканите  blush
Активен
plamen4eto_f
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #261 -: юни 09, 2011, 19:20:45 »

Nina Style това е нашият сайт mojatasvatba.com ако искаш го разгледай, разполагаме с цвета който ти харесва. Има и цени така че можеш да прецениш дали те устройва! Ако мога да помогна с нещо пиши!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 10, 2011, 11:27:59 »

plamen4eto_f Правите много хубави неща,но на мен ми трябва плат,а не готови панделки. Иначе цвета е уникален.  good
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юни 10, 2011, 13:56:24 »

Момичета, трябва ми съвет.  give_rose
Аз реших, че ще правя букети от рози във високи вази. Сметнах, че ще ми трябват около 200 рози. естествените рози са около 1.50 лев, така че този вариант отпадна, защото излиза 300 лева, което никак не е малко. Реших, че ще ги правя с изкуствени, като се декорират с някакви зелени истински треви и камъчета и че няма да изглежда зле. Поръчах 200 изкуствени рози от Щатите, не изглеждат много зле, все пак са изкуствени, не мога да очаквам кой знае какво, но сега пак се чудя дали ще изглеждат добре. Дали да не търся други варианти. Какви са вашите мнения, на някой минал по този път може би?
Пускам снимка на декорацията, която искам и снимка на розите, които получих.
Всякакъв съвет е добре дошъл.  give_rose








« Последна редакция: юни 10, 2011, 14:08:53 от Princess_of_the_Dawn » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юни 10, 2011, 15:07:07 »

Дори да са изкуствени си намери от по-отворените. Така ще ти отидат по-малко рози. Когато е отворена,попълва повече място. Заложи на по убито червено,защото изглежда по-естествено.  good
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 10, 2011, 15:10:16 »

Дори да са изкуствени си намери от по-отворените. Така ще ти отидат по-малко рози. Когато е отворена,попълва повече място. Заложи на по убито червено,защото изглежда по-естествено.  good

Мдам, имаш право. За съжаление са вече купени, трябваше да се посъветвам тук преди да ги купя. sad

П.С. Тя сега ми каза, че можем да пробваме с текстилен спрей да ги напръскаме и ще станат един тон по-тъмни, бургунди...
« Последна редакция: юни 10, 2011, 15:23:46 от Princess_of_the_Dawn » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юни 10, 2011, 15:37:18 »

Мдам, имаш право. За съжаление са вече купени, трябваше да се посъветвам тук преди да ги купя. sad

П.С. Тя сега ми каза, че можем да пробваме с текстилен спрей да ги напръскаме и ще станат един тон по-тъмни, бургунди...
Напръскай ги,но след като вече си ги аранжирала в формата в която искаш. Ако са на топки, както на снимката, ще ти е по-лесно да ги напръскаш и няма да се налага да ги пръскаш от всички страни. Една част от розата изобщо няма да се вижда след като ще са една до друга сложени.  good
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 10, 2011, 15:43:58 »

Напръскай ги,но след като вече си ги аранжирала в формата в която искаш. Ако са на топки, както на снимката, ще ти е по-лесно да ги напръскаш и няма да се налага да ги пръскаш от всички страни. Една част от розата изобщо няма да се вижда след като ще са една до друга сложени.  good

 give_rose
Благодаря много.
А препоръка за някакъв спрей или просто да купим текстилен такъв?

Аз сега ще й пусна една топка, понеже не сме в момента заедно с момичето, което ще прави аранжироквта, тя ми е приятелка. Като я получи, ще направи една топка да видим как ще изглежда и ще я напръска по твоите интрукции и ще видим. Ако не стане хубаво, поне имам време за реакция, докато го измислим.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юни 10, 2011, 16:21:48 »

give_rose
Благодаря много.
А препоръка за някакъв спрей или просто да купим текстилен такъв?

Аз сега ще й пусна една топка, понеже не сме в момента заедно с момичето, което ще прави аранжироквта, тя ми е приятелка. Като я получи, ще направи една топка да видим как ще изглежда и ще я напръска по твоите интрукции и ще видим. Ако не стане хубаво, поне имам време за реакция, докато го измислим.

Каквато и марка да вземете става все едно и също. Ако вазите са ви на лице правете топката направо върху нея,защото така ще спестите розите,които се падат от долу на самия отвор на вазата. Така ще стои по стабилно даже.
Активен
plamen4eto_f
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #269 -: юни 11, 2011, 10:32:53 »

Nina Style ако искаш ще говоря с моята приятелка да ти намери този цвят плат,но ми кажи колко метра ще ти трябва и дали искаш да е сатен или друг,а и с хората които работим може да го оредим на по-тънки парички!
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines