Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 09:59:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 8  (Прочетена 208124 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юни 22, 2011, 21:29:44 »

За битовата обстановка, може да се увият колоните с нещо като бръшлян, по който да се сложат бели розички например smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юни 23, 2011, 00:03:11 »

Аз подкрепям grey!  good Според мен, особено балоните, не отиват на ресторант в битов стил . Но важното е на теб да ти харесва.  pardon
Активен
temida_k
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юни 23, 2011, 12:29:15 »

Да избрахме този ресторант заради хубавата градина, където ще има wellcome drink,обособения дансинг и условията - без такси за чупливост, за вкарване на алкохол, за охлаждане, за тоалетна, които на други места ни искаха.

А относно окрасата нищо не съм решила и затова се допитвам.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: юни 23, 2011, 13:49:03 »

temida_k, сигурна съм, че сте направили добър избор и дано сме ти помогнали с идея.  smile Търсих снимки, които да ти покажа за вдъхновение, но за съжаление не открих нещо, което да е по-различно.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: юни 23, 2011, 13:58:10 »

На мен идеята с менчетата ми харесва.Според мен като цветя можеш да включиш здравеца бръшляна.Може да има например аранжировки в саксии-като в градина,или в такива плетени панери-кошнички.За битов ресторант и украса с плодове-ябълки круши и т.н. и цветя също върви според мен.Може да се добавят резлични елементи-детелини,подкови.Няма ли начин да използвате само градината ,а тържеството да е другаде.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юни 23, 2011, 14:07:11 »

ето ти някакви идейки,при които няма да има сблъсък между класика и народно

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: юни 23, 2011, 14:10:59 »

Активен
temida_k
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юни 23, 2011, 16:01:23 »

Момичета,благодаря Ви за идеите. Навярно трябва да се насоча  към по обикновени цветя, като в селски двор...и моя букет да е от такива цветя, а си мислех да е от бял лилиум,обиколен с червени рози.... Роклята ми е официална, не е в народностен стил, а ресторанта народностен...май сбърках в избора.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юни 23, 2011, 16:08:55 »

 temida_k  според мен не е нужно букета ти да е като цветята в ресторанта,нито пък роклята.
 
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #324 -: юни 23, 2011, 17:30:57 »

temida_k Защо да си сбъркала с избора на ресторант!?! Всеки прави компромиси с едно или друго нещо, когато организира толкова голяма събитие, каквото е една сватба.
Я не се отчайвай и горе главата  good Ако намериш опитна флористка ще се справи с украсата.
Няма такова понятие като обикновени цветя  smile Може да се насочиш към хризантеми, не само защото са евтини и обемисти, но са и в много различни цветове.
Аз лично много харесвам зелените, които се използват като допълнение към основния цвят.  smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: юни 23, 2011, 18:00:10 »

Гучи е дала страшни идеи!  good
temida_k, можеш да ползваш и някакви полски цветя. Те не са обикновени. Това, че са малко по-евтини не ги прави по-малко красиви! smile
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юни 24, 2011, 10:59:15 »

Полските и градинските цветя са чудесен избор и имат своето очарование. За купона на моята сватба аз също ще избера такива за украсата на масата. Една от флористките, с които говорих, каза, че най-красивият булчунски букет за нея е именно такъв - от току-що откъснати от поляните треви и цветя.
Активен
temida_k
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юни 24, 2011, 11:49:12 »

Полските и градинските цветя са чудесен избор и имат своето очарование. За купона на моята сватба аз също ще избера такива за украсата на масата. Една от флористките, с които говорих, каза, че най-красивият булчунски букет за нея е именно такъв - от току-що откъснати от поляните треви и цветя.


unicusbg, кога ти е сватбата и какви видове цветя са ти предложили? Сега търся през септември какви цветя растат, за да харесам нещо.
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юни 24, 2011, 13:29:45 »

Подписването ми беше на 13 юни, а на 13 август ще купонясваме. Мисля да използвам цветята, които са налични в нашата градина и тези на съседките  smile градински лалета, рози, кремове и каквото друго намеря. А също листа от лозата и бръшлян.
Флористката иначе предложи стръкове метличина (синя), лавандула (лилава), жълта рапица, оранжев тагетис и други, за които каза "Дано само не ме чуят еколозите" smile Става чуден цветен и естествен буке.т
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #329 -: юни 24, 2011, 13:30:58 »

Може да ползваш рози и житни класове, маргаритки, здравец с някакви червени китки (карамфили например), може да използваш живи мушката в украсени саксии, невени, цветя в плетени кошници ...
(орхидеи и кали ще отиват по-малко на обстановката, или поне аз не го виждам). Ето някакви груби идеи:

 


Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines