Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:38:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отдушник! част 2  (Прочетена 281203 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #675 -: август 21, 2016, 22:41:12 »

Една вишновка оправи нещата biggrin girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #676 -: август 21, 2016, 22:47:48 »

Ама нЕма.

« Последна редакция: август 21, 2016, 23:13:22 от inaxastra » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #677 -: август 21, 2016, 23:16:36 »

По принцип не се оплаквам, но да споделя, може да ми олекне малко..

Тези дни съм болничен, че много се претоварих и започна да ме боли кръста..
Та в петък отиваме с мм да си занеса документите.. И при тръгване от паркинга един идиот с мотор така се заби  в нашата кола, че вече нищо не става от нея  angry  Човека го откараха в  болницата.. Ние с мм сме добре, нищо ни няма. Сега чакаме да ни викнат от полицията, дано всичко мине нормално, че въпреки че нямаме вина, много се притеснявам..
Не знам колко пъти благодарих на Господ и всички Светци, че сме живи и здрави..
Много ми е криво, гледам колата и ми се реве  shok  cray но живи и здрави ще купиме друга..
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #678 -: август 22, 2016, 06:13:31 »

djosi, Ина, дано ви олекне малко! heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #679 -: август 24, 2016, 15:40:50 »

Джоси,радвам се,че сте добре.Коли се купуват,глава не-както казваше баба ми smile Млади сте,работливи,по-хубава ще си купите  heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #680 -: август 26, 2016, 20:00:37 »

А, здравейте и тук...

Малко изчезнах, добре де, не малко, а много, та ей ме на и да се оплача веднага, че на никого от приятелите не мога, че вече ме е срам... Тъй... с моята работа до никъде пак не стигнахме... Ако някой помни търсех си работа дълго време и точно 2 седмици преди сватбата започнах... Казусът беше сложен: бях се регистрирала в бюрото по труда заради програмата по младежка заетост, те ме пратиха с писмо на интервю и съответно работодателите ме одобриха. Но имаше забавяне в документите по самата програма, а врътката е, че всъщност държавата плаща заплатата, а не самият работодател. И така... чаках, чаках, изкарах си всички документи и ми се обадиха работодателите, че още не ми е одобрено назначението от държавата, но имат нужда от мен и искат да ме назначат на граждански договор, докато минат всички бюрокращини.

Да, но държавата отново се издъни и седмица след сватбата ми казаха, че не съм одобрена за тази програма, но си имам договор за 2 месеца и до края на този период ще измислят нещо. За мен тази работа е мечта, колективът изключително ми допадна, компанията международна и въобще давах всичко от себе си и ходех с кеф на работа. Да, но се зададе голям проект и бюджет за нещо, което така или иначе не е било предвидено като разход - моята заплата- няма... Та изкарах си двата месеца, дадоха ми препоръки, беше им неприятно, че трябва да се разделим, но ето ме сега пак на старта. Лошото е, че аз реално на хартия имам само граждански договори и планове за бебе засега не искам да си правя, защото и майчински няма да видя. ММ пък ме обвинява в кариеризъм, което не е така, просто не искам да се чудя как да купим памперси и пюрета...

Уж се държа, но се чудя вече от къде да намеря мотивация като се блъскам, раздавам се и така и не стигам до истински трудов стаж. Чувствам се некомпетентна и ненужна... та тъй излях се...
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #681 -: август 26, 2016, 22:15:34 »

А, здравейте и тук...

Малко изчезнах, добре де, не малко, а много, та ей ме на и да се оплача веднага, че на никого от приятелите не мога, че вече ме е срам... Тъй... с моята работа до никъде пак не стигнахме... Ако някой помни търсех си работа дълго време и точно 2 седмици преди сватбата започнах... Казусът беше сложен: бях се регистрирала в бюрото по труда заради програмата по младежка заетост, те ме пратиха с писмо на интервю и съответно работодателите ме одобриха. Но имаше забавяне в документите по самата програма, а врътката е, че всъщност държавата плаща заплатата, а не самият работодател. И така... чаках, чаках, изкарах си всички документи и ми се обадиха работодателите, че още не ми е одобрено назначението от държавата, но имат нужда от мен и искат да ме назначат на граждански договор, докато минат всички бюрокращини.

Да, но държавата отново се издъни и седмица след сватбата ми казаха, че не съм одобрена за тази програма, но си имам договор за 2 месеца и до края на този период ще измислят нещо. За мен тази работа е мечта, колективът изключително ми допадна, компанията международна и въобще давах всичко от себе си и ходех с кеф на работа. Да, но се зададе голям проект и бюджет за нещо, което така или иначе не е било предвидено като разход - моята заплата- няма... Та изкарах си двата месеца, дадоха ми препоръки, беше им неприятно, че трябва да се разделим, но ето ме сега пак на старта. Лошото е, че аз реално на хартия имам само граждански договори и планове за бебе засега не искам да си правя, защото и майчински няма да видя. ММ пък ме обвинява в кариеризъм, което не е така, просто не искам да се чудя как да купим памперси и пюрета...

Уж се държа, но се чудя вече от къде да намеря мотивация като се блъскам, раздавам се и така и не стигам до истински трудов стаж. Чувствам се некомпетентна и ненужна... та тъй излях се...


Само се успокой, нали знаеш, че колелото се върти.. Ще намериш хубава работа, само имай търпение.. И в никакъв случай не казвай "некомпетентна и ненужна", просто на друго място ще те оценят повече.. Успех  Wink
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #682 -: септември 13, 2016, 10:58:16 »

Ако някой ви каже, че е добра идея в един месец да съберете 1. покупка на жилище 2. неговия ремонт 3. сватба 4. държавен изпит, моля не му вярвайте.

Остават 3 дена до сватбата, 5 до държавния изпит, а аз нямам време да си почина, камо ли да уча. Единственото, което успявам да правя е да тичам напред-назад и да избирам плочки за банята, мебели, смесители и други глупости... Тотално откачили сме!  Xixixi
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #683 -: септември 13, 2016, 13:27:41 »

Фейт, ние бяхме горе-долу така миналата година...само че без държавните изпити, а си имахме разни нови проекти в работата и да ти кажа оцеляхме  pardon Стиснете зъби, но не си давайте много зор, все пак ремонтът може и да го направите след сватбата Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #684 -: септември 22, 2016, 00:24:50 »

Сетих се тази вечер за историите, които баща ми ни разказваше като бяхме малки със сестра ми за носорогът Колопендър и приятелите му Ормо маймуна и Бърничко заек. Той късно след детската ни възраст беше написал 3-4 глави в сайт и аз ги потърсих тази вечер, за да си ги препрочета.
Написала съм преди 10 години, че това е най-любимата ми приказка.....срази ме неговия коментар, който виждайки днес.......  cray cray cray "ха-ха, но това са други епизоди...за съжаление не така емоционални и вдъхновени...явно ми липсват двете малки музички...ще чакаме внуците lol" Не ги дочака внуците и новите си музички.
Може би бабите и дядовците имат втори шанс да бъдат най-добрите. А когато си бил НАЙ-добрия родител....няма нужда да опитваш отново! sad

Не очаквам да ми пишете, дори се чуствам малко гузна, че не мога да приема нещо, което всеки един от нас ще сполети.....след толкова много време... и пиша за  това непрекъснато.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #685 -: септември 26, 2016, 08:28:28 »

Наде, така е, ненадейно преоткриваме скъпите ни хора.  heart Сигурно защото трябва да пазим жив спомена и да разказваме на недочаканите внуци какво ги е вълнувало, как са ни обичали и какво са искали да направят. heart heart heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #686 -: септември 26, 2016, 14:35:45 »

Наденце  heart heart heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #687 -: октомври 02, 2016, 16:57:29 »

Пак съм аз.
Прочетох книгата. "След теб".

"исках само да кажа благодаря ти, като твоя дъщеря, и че аз... те обичам и винаги ще ми липсваш, и се надявам, че ако сега ме гледаш отгоре и можеш да ме видиш, си доволен. Че ме има. Защото това, че мен ме има, донякъде означава, че и ти още си тук, нали?"

Може би това е отговора.

Уникална е тази Джоджо, как толкова късно я открих.

Благодаря ви, благодаря ви...от сърце!!!  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #688 -: октомври 21, 2016, 11:16:20 »

Ето ме пак на другия край на света,  отново ново начало,  отново нов град и нови лица, като нещо отдавна забравено....  diablo Нямам желание да се връщам в Родината,  която за мен лично винаги е била мащеха, 33 години лутане по света и у нас. Като по света ми е било по-добре...  Жалко!  cray Имам чувството,  че съм била тук в някой предишен живот: тук в Новия град. Всякаш всичко ознаменува новото начало: Октомври ще бъде май, животът ни тук ще бъде Рай, наистина ще бъде!!!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #689 -: октомври 21, 2016, 11:23:20 »

Фани, супер противоречиви сигнали даваш....

Промените, дори и за добро, са си лична драма, няма как...

Всичко ще бъде наред! good
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines