Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 10:47:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще правим сайт и ни трябва помощ  (Прочетена 3275 пъти)
 
TheEconomist
Регистриран

Публикации: 3


« -: август 16, 2018, 16:49:49 »

Добро утро! С мои роднини имаме идея да създадем сайт и да вложим в него. Целта ни е да го разпространим възможно най-много, за да стане известен. Успяхме да открием екип, който ще ни помага за някои неща. Възникнаха няколко въпроса, които ни интересуват:
1.   Кой вариант е по-добър  - да вземем нов домейн или стар. Четох доста и все повече хора ми казаха да закупя стар, защото по-бързо ще може да се позиционира в търсещите машини. Ако е така, от къде мога да го взема и какви пари горе-долу ще струва?
2.   Трябва ни линк билдинг за сайта. Може ли да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко време трябва да инвестирам, за да постигнем желания резултат. Какви са вариантите и как точно трябва да се процедира.
3.   Някъде четох и за така наречените спомагателни блогове. Актуално ли е все още това, защото видях, че повечето имат различно мнение по въпроса. Аз лично бих тествал, за да видя какви резултати ще мога да получа. Тук отново стои въпроса как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 17, 2018, 09:10:28 »

Форума е сватбен, поставете въпросите си в такъв за IT техноголии!

Предполагам, ама много силно вярвам, че това е скрита реклама и сега трябва да се появят 2-3 чисто нови потребители с 1-2 мнения и да завалят линкове!Няма да стане!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines