Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:30:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на gucci- 18.08.2007 !!!!!  (Прочетена 45380 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 10, 2007, 15:59:43 »

Здравейте милички.Работния ми ден  почти приключи а с това приключва и пребиваването ми във форума до след сватбата.Всички е готово а и вече няма значение нищо освен готиното изживяване и в това да бъда най красива за милото което съм сигурна че ще е така.Благодаря Ви момичета за всичко.Ще си пишем след сватбата пак.Мисля че ще бъде страхотен сватбен ден просто защото си е моя ден.Аз съм спокойна.Ще ми липсвате много.Обещавам много снимчици.Целувки на всички.
п.с.И все пак ще се опитам да влезна пак до сватбата.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 10, 2007, 16:02:02 »

Успех!Стискаме палци и чакаме снимки!
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 10, 2007, 16:14:08 »

Скъпа gucci, въпреки че ще видиш това съобщение чак след сватбата искам да ти пожелая този ден да бъде най-щастливия във вашия живот! Нека събитието бъде незабравимо, изпълнено с много танци  Dance, много любов  heart, с  CHEERS и естествено много снимки! Ще чакаме разказче и разбира се снимки!  kiss2 give_rose
Активен
deridere
Ентусиаст
**
Публикации: 58



« Отговор #18 -: август 10, 2007, 16:30:51 »

Айде и тук да ти пожелая всичко най в най-хубавия ден!  girl_wink
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 10, 2007, 17:34:33 »

Желая ви един незабравим ден във вашия съвместен живот. Да лудеете до зори и всичко да е без грешка smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 10, 2007, 22:10:12 »

Сватба


Ясна гайда е писнала,
залюляло се хоро,
млада булка се хванала
цяла в наниз и сребро.

 А до нея юнак силен
скача весел и засмян,
поглед хвърля й умилен:
той е младий й стопан.

Стари сватове наокол
с пълни бъклици стоят,
често вдигат ги високо
един друг си честитят.

 Скоро слънце ще да зайде,
мрак ще замени денят,
ала грасовите гайди
дор до утре ще ручат
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 13, 2007, 16:23:28 »

здравейте момичета наминавам за 5 минути и изчезвам.положението е спокойно.има промени ама какво да правим.имаме актуализация на цените в ресторанта с 2 лв на човек на горе.сдобих се с жартиер и направихме пробния грим.уточнихме че тортата ще е с пълнж шампанско.всичко друго е наред.остана да се срещнем с ди джея и видеото.но като че ли всичко върви добре.е има малки спънки но нещата се наредиха.липсвате ми и затова не издържах да не намина.стискам палци всичко при вас да е наред и ви пращам целувки и поздрави.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 13, 2007, 16:27:12 »

Така е gucci  покрай сватбените приготовления нямаш многа време за форума, но пък ние после ще чакаме снимки тук от сватбения ти ден   good good good А за цените не се учудвай те се менят с всике изминал ден
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 13, 2007, 16:44:52 »

Това с цените е пълно безумие!Направо ужас...така те изнудват с тия сватби и погребение и кръщенета,абе изобщо с всчкакви такива мероприятия!А принципно те така си изменят едностранно договора,което не е редно,ама като сме на зор какво да кажем!
Нека това не помръчава настроението ти и всичко друго да си е ОК! give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 14, 2007, 09:11:21 »

гери още мъничко остана DANCE
пожелавам ти приказна сватба
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 14, 2007, 09:25:28 »

Гери и от мен пожления за усмивки и положителни емоции!!! Дано тези малки камъчета по пътя към толкова чакания ден не помрачат хубавото ви настроение и да прекарате един от най-щастливите дни от живота си give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 14, 2007, 09:46:16 »

Геритооооо не остана хайде чакаме с нетърпение булче !!!! пак ти пожелавам много ама много весела сватба !!! бъдете щастливи smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 14, 2007, 10:28:20 »

Здравейте отново.Пак прелитам за малко.Как сте милички при мен настроението е много добро.Тонита вярно че се получи като изнудване с ресторанта ама седмица преди сватбата какво да правим нямаме избор.Дано в другото отношение всичко е наред.Това е единствената актуализация на цените.Права си Ели че не остана ама нещо няма я треската и имам чувстовото че има толкова много време.Днес взех и бельото за булката и май приключих с тичането по задачи.Така ми липсвате.Ще се опитам да ви кача снимки на пробната прическ кошниците с късметите и жартиера в деня преди сватбата ама незнам дали ще успея.Вече чакам сватбата с нетърпение да се забавлявам на воля и всичко да ми е простено и много много луди танци с приятелката ми от танцовата.Няма да седна сигурно цяла вечер то ще са хора то ще е танци.Само да споделя с вас че съм играла 2 години народни танци и 2 година латиноамериканс8ки и стндартни танци.И като чуя музика ми се разиграва сърчицето.Обичам Ви милички .Благодаря за пожеланията и подкрепата.Поздрави на всички и целувки от мен.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 14, 2007, 10:37:32 »

gucci големи танци ще падат значи!Хайде пожелавам ти голяма веселба и щастийце колкото си пожелаеш мила!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 14, 2007, 11:03:58 »

Наистина знам какво е да си тренирал танци и мисля,че в такъв случай щом ти ще тропаш и лудееш всички ще са в страхотно настроение.Най-важното на 1 сватба е булката да е в настроение и да не сяда! :danceg:Напълно те разбирам за спокойствието!вярно,че до моята сватба има още няколко седмици,но и аз нещо не мога още да се притесня :laugh:А всички ми се чудят и май другите около мен са по-притеснени.Аз си мисля,че по-добре да си в радостно очакване отколкото да трепериш от вълнение и накрая да си изтормозен и недоспал!Само така мила! good give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines