Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 21:45:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори  (Прочетена 193009 пъти)
 
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: април 30, 2012, 07:51:42 »

Здравейте! Иска да попитам случайно някой да има мнение за оператор Любомир Костадинов от Кюстендил! Препоръчаха ми го, но аз никъде не намирам мнение за него. Благодаря предварително!
Активен
ivailogeorgiev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 86



« Отговор #211 -: май 01, 2012, 13:35:05 »

Ние сме само за взаимопомощ и насоки но  Интернет форумите не трябва да заместват взимането на решение дали да наемете някого или не .
Доверете се на вашата лична преценка -направете среща и вижте демо материали .
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: май 18, 2012, 10:34:45 »

Вече окончателно мога да дам повече от положителното си мнение за Димитър Димитров - Студио 1. Снощи гледахме филма и е нещо уникално, пренесе ни отново там! Страхотни кадри и моменти е уловил, имаше изненада за нас, качеството е един път! Трейлърът, който направи пък съвсем ни взе ума. Снима в страхотен и различен стил според мен, което му дава възможност да не замазва с така мразените (д)ефекти летящи гълъби, разцъфващи цветя, летящи сърчица, рамки и прочее мазаници...

пп - да не говорим, че освен страхотен професионалист е и страхотен човек успява да предразположи човека отсреща за снимки, а и 80% от времето беше незабележим за нас, а е хванал всичко!

Много, много сме благодарни и щастливи, че се спряхме на него.
« Последна редакция: май 18, 2012, 10:36:35 от Christy » Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #213 -: май 18, 2012, 10:39:41 »

Кристи качи трейлъра плийз да видим и ние да ви се порадваме  Bravo
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: май 18, 2012, 10:49:58 »

Кристи качи трейлъра плийз да видим и ние да ви се порадваме  Bravo

Аз го пращах на лични, за да не се вее из нета и го пращам на всеки от форума, който си го е поискал, така че ти го пращам и на теб  good
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: май 18, 2012, 11:35:07 »

Вече окончателно мога да дам повече от положителното си мнение за Димитър Димитров - Студио 1. Снощи гледахме филма и е нещо уникално, пренесе ни отново там! Страхотни кадри и моменти е уловил, имаше изненада за нас, качеството е един път! Трейлърът, който направи пък съвсем ни взе ума. Снима в страхотен и различен стил според мен, което му дава възможност да не замазва с така мразените (д)ефекти летящи гълъби, разцъфващи цветя, летящи сърчица, рамки и прочее мазаници...

пп - да не говорим, че освен страхотен професионалист е и страхотен човек успява да предразположи човека отсреща за снимки, а и 80% от времето беше незабележим за нас, а е хванал всичко!

Много, много сме благодарни и щастливи, че се спряхме на него.

Митко Димитров наистина е страхотен човек и страхотен професионалист! Той те предразполага и отпуска до като работи, забавлява се до като снима и те кара да се усмихваш и се чувстваш спокоен, нещо което според мен е много много важно в снимането на сватби. Не всеки професионалист разполага с неговата харизма и качества. Според мен този талант и дарба са му дадени от Господ и няма защо да му завиждат. Димитър Димитров и Студио 1 са най-добрите в Пловдив. Ние го избрахме от гледане на много сайтове и срещи с видеооператори в Пловдив от 6-7 студиа неговата работа е най-впечатляваща и различна от всичко останало, което изгледахме. Просто няма база за сравнение с останалите неща които ни пускаха и гледахме в нета от към качество и музика дори. Радвам се, че и много други хора са получили страхотно видео като нашето и са толкова доволни и щастливи!!!
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: май 18, 2012, 12:05:37 »

Christy, видях ти трейлъра във фейсбука на Димитър, много ми хареса smile Радвам се, че си останала доволна и от филма, той беше ( и все още е) и моя оператор, страхотен е smile
Активен
krisunny
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #217 -: май 27, 2012, 19:15:26 »

Като съотношение качество - цена (т.е имам предвид на доста приемлива цена и като краен резултат хубаво видео) мога да препоръчам Стоян Неделчев от Кристин фото и видео студио (Видеооператорът е от Първомай, но знам, че снима сватби и в други населени места от южна  България.
За Пловдив също - Сашо Маринов от  GalexVision
Иначе за видео като холивудски филм  - препоръчвам "Сафет студио". Доста по-скъпичко е от другите, но си струва. Те са от Гоце Делчев, но по цяла България снимат. Снимаха и сватбата на брат ми.
Аз лично съм се спряла на Сафет, че съм голям каприз, но ако бяха заети щях да прибегна към услуги на някой от горепосочените.
....ааа, забравих да кажа - аз съм от Пловдив.
Успех!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: май 27, 2012, 20:17:56 »

Аз също харесвам много работата на Сафет студио. Невероятни професионалисти са. Имахме сватба с тях и бях изумена от екипа им.  good
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #219 -: май 27, 2012, 21:12:03 »

 Без да предизвиквам излишна полемика, много ми се иска да разбера, какво точно ви хареса в работата или отношението на колегите от Гоце Делчев . Гоце Делчев е един малък български град, в който няма студия на национални или регионални телевизии /ефирни/. В този град имаме по една сватба на седмица в най-добрия случай. С какво по-точно споменатото студио превъзхожда 30 примерно от Пловдив ?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: май 27, 2012, 23:23:25 »

Без да предизвиквам излишна полемика, много ми се иска да разбера, какво точно ви хареса в работата или отношението на колегите от Гоце Делчев . Гоце Делчев е един малък български град, в който няма студия на национални или регионални телевизии /ефирни/. В този град имаме по една сватба на седмица в най-добрия случай. С какво по-точно споменатото студио превъзхожда 30 примерно от Пловдив ?
Аз лично не твърдя,че превъзхождат операторите в Пловдив,но ми хареса това,което сътвориха на сватбата на наши клиенти. И като отношение и като работа ми харесаха хората. Далече съм от мисълта,че са нещо повече от колегите тук в нашия град,но не са и за подценяване само защото са от по-малък град.  good  Аз лично не бях и чувала за тях докато не се срещнах с екипа им от 4 човека в деня на сватбата в Банско.  Гледах и двд след това,защото исках да видя след като снимат две или три камери не помня вече колко бяха.какво ще се получи като краен резултат и на мен лично ми хареса.  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #221 -: май 28, 2012, 01:16:30 »

Аз мисля, че въпроса на Пачоран е напълно Антилогичен. Няма да обяснявям защо, ще стане не спор, а скандал.Намя значение от къде си, има значение какво даваш на клиентите си като продукт.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #222 -: май 28, 2012, 07:41:30 »

Здравейте, някой има ли впечатления от CineWed? Благодаря!
Активен
krisunny
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #223 -: май 28, 2012, 08:35:04 »

Без да предизвиквам излишна полемика, много ми се иска да разбера, какво точно ви хареса в работата или отношението на колегите от Гоце Делчев . Гоце Делчев е един малък български град, в който няма студия на национални или регионални телевизии /ефирни/. В този град имаме по една сватба на седмица в най-добрия случай. С какво по-точно споменатото студио превъзхожда 30 примерно от Пловдив ?

Подкрепям коментарите на Nina Style и Deliyski като бих искала само да допълня:
1. Не смятам, че това от къде си, трябва да се приема като коефициент за определяне на професионалните ти качества. Фактът, че в Гоце Делчев няма студия на национални или регионални телевизии, не може да бъде показател, че видеооператорите, респективно и фотографите, няма да си свършат перфектно работата.
2. Pachoran, можеш да разгледаш виодеклиповете и снимките им в интернет пространството, и тогава ще се увериш сам. Не претендирам, че са нааааай-добрите (това е субективно понятие), но определено са сред водещите в бранша.
Пс. а между другото, голяма част от клиповете за Фолклор ТВ се снимат именно от тях. По-запознатите могат да потвърдят това.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #224 -: май 28, 2012, 16:58:11 »

 Не ме разбирайте погрешно. Просто транспортният разход си е значителен, командировъчни, хотел, невъзможност за работа в събота сутринта и в неделя сутринта, ако се приеме подобен ангажимент в събота следобяд. Подобно изпълнение би натоварило цената с около 200 лева без компенсиране на евентуален ангажимент в събота сутринта /примерно едно кратко кръщение, детски рожден ден/ и в неделя /сватба, кръщение, детски рожден ден, юбилей /. Поне така аз мисля и си правя сметка, и заради това попитах.
 Основно професионализма - никой не оспорва нищо. В съседния град Банско ще кажат същото, в Разлог същото -приемаме, че всички са професионалисти.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines