Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:50:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как в странство пребиваваме и чуждия народ облагородя  (Прочетена 55616 пъти)
 
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« -: февруари 27, 2011, 23:55:00 »

За всички нас които сме се пръснали по белия свят, за трагичното и комичното , за доброто и лошото и най вече за различното и непознатото !
« Последна редакция: март 19, 2011, 17:26:30 от maria_lakova » Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #1 -: февруари 28, 2011, 00:09:51 »

Здравеите и добре дошли на всички ! Тая тема ми е като дете и ще си я наглеждам с удоволствие , и като един създател викам да открия сезона ....Говорихте в седмичната тема за прахоляка и думата дума отваря ...
Мили хора родих се ...след прашна влажна и шумна Варна от където съм се озовах на средата на нищото и представете си няма прах няма дявол ...аз дето бършех и сутрин и следобед ..сега нъц нищичко !
Да речеш че чистят редовно ....не чистят , то какво и да чистят ние сме в сняг 8 от 12 месеца, най вероятно това е една от причините и със сигурност зелените ни "морави" /няколко квадрата трева колкото за проблеми/ които сигурно обират пепеляка не знам. Но е факт прах нямаме такова чудо като в БГ е нема !!!! за една торба сливи не мога да събера:)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 28, 2011, 00:10:44 »

Ехаааа....и нека бъде прикрепено с много снимки за да видим всички какво има по света  yahoo

   
Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 28, 2011, 00:17:29 »

хайде и аз да се цъмбурна.
За тези които не са разбрали аз съм на оствор Fuerteventura - Испанско

В този ред на мисли да споделя  angry
За завиждане ти е че няамте прах мила ми Веси
тука при нас почти всеки месец имаме явление, наречено Калима. Какво означава това? Означава че от пустинята Сахара идват облаци облаци пясък  pardon . Мдам, и тогава на вънка виждаш замъглено и да не ти казвам по колко пъти на ден можеш да напълниш лопатата с пясък...е...като казвам не си го представяйте и тонове пясък, които ни заливат, ама е доста неприятно. В предната квартира където бяхме пред вкъщи нямаше път с асвалт и беше кошмар. Сега поне сме в комплекс в който този проблем е малко по малък, но като знам на милото майка му как веднъж в седмицата чистеше и то колкото от няма и какво не че щото е мръсно и ме хваща яд  Girl_hide

Веси лично ще ти държа сметка ако не напълниш темичката с красиви снежни снимки  blum
« Последна редакция: февруари 28, 2011, 00:20:26 от BeRa » Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #4 -: февруари 28, 2011, 00:23:35 »

Снимки има бол ама първо да ви покажа патките  danceg Това е гордостта на Канада  Wink пък аз ги виждам в тавичка с апетитна коричка , но Ники казва че  и затвор мога да си докарам с тези мисли :


* patkite.jpg (52.12 KB, 352x234 - видяно 2866 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 28, 2011, 00:33:14 »

 laugh laugh laugh

определено са за прведпочитане в тавата  good

Ето я и нашата гордост  DANCE


ей така са напускани и могат да ти изскочи някоя сбъркана коза на пътя и д ате вкара в беля. Много е смешно като ги видиш понеже в повечето случаи пощат камъните и тук там да намярят някой трън за хапване  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 28, 2011, 00:55:16 »

Ако знаете с какъв интерес ще ви следя  Girl_hide
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 28, 2011, 00:57:38 »

Ееееее много се радвам,че тази темичка е вече факт...браво Веси! Bravo
Бераааааа ако как се смях с глас на твоите кози и на патките на Веси... funnytooth...ама от все сърце се смях!Дано и аз имам скоро какво да разказвам и да се включа активно в тази темичка.Макар,че за начало мога да ви споделя колко мноооооооого чужденци има точно в нашия град и са от всякакви народности и странности.Я поляци,я литовци,пакистанци,румънци,индийци,араби,руснаци и разбира се българи!Пренаселено,пренаселено...та чак ще се пръсне по шевовете си това градче вече! pardon
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 28, 2011, 00:59:33 »

хайде да ви разкажа малко за тук, за тези на които им е интересно  smile

С няколко думи: малък, скучен и убит остров, на 95км от Африка. Има едни от най хубавите плаживе и се провеждат световни по сърф тук. Преди години е бил една голяма пустош и освен камънаци друго не се е виждало. Малко по малко обаче, хората си знаят интереса и за да привлекат туристи създават красиви места с много зеленина . Ето и първата разлика м/у нащта мила майка България, която си е надарена природно с буйни красоти които народа масово унищожава за да строи. Тук от нищото - са направили чудеса, а в бг унищожават чудесата...но както и да е.

ей така изглежда в градовете общо взето


Имат буйни зелени  pleasantry планини



Малко подобие на пустиня



плажове естествено



и невероятен залез на слънцето  Girl_hide



И за да не ставам досада спирам със снимките , че станаха много.

Тукашните са ужасни селяндури  Oh my ... наистина не бях виждала такива хора. И на село хората са по възспитани и куптурни и какво ли още не...а как говоряяяят...  girl_impossible и испанците не ги разбират...имам в предвид от самата испания или от другите острови... селския ни диалект на нас пиперки да яде  laugh

   
Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.

Роси и при нас е масово туристи...всички на тях разчитаме за да оцелеем  laugh затова и толкова си ги тачат може би...
а сешеница на народности и тука има...да не говорим за арабите  bad ииии тия мароканци равни нямат...мръсно племенце  beating
колумбийци, кубинци аржентинци, португалци. венециелси, са масово...после румънци французи италианци пък...в последно време много надойдоха... и какви ли не още народности които преобладават...българите останахме малко...като ххвана кризата масово се изселиха...ама ние държим фронта все още  smile
« Последна редакция: февруари 28, 2011, 01:04:54 от BeRa » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 28, 2011, 01:07:06 »

BeRa , може да се селяндури, ама виж какви работи строят и какъв бизнес развиват. Предполагам постоянно ви е топло и малко ти завиждавам за това blush
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 28, 2011, 01:12:00 »

Берас тези залези...направо ме накара да се размечтая! girl_in_love
Вярно чужденците са много и навсякъде,аз забравих да споемна и китайците и японците и французите...та накъде и без афроамериканците.Просто на моменти имам чувството,че несъм в Англия,а в Африка,Пакистан или пък Литва! crazy
Ето да ви покажа и аз една забележителност на нашия град! blush
           
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 28, 2011, 01:19:24 »

BeRa , може да се селяндури, ама виж какви работи строят и какъв бизнес развиват. Предполагам постоянно ви е топло и малко ти завиждавам за това blush

Оправят се хората, няма лъжа и измама. Напредъка на острова казват че е огромен. Разчитали са главно на козите и в момента козето сирене и кашкавал е всеизвестно признато и на почит. За това и толкова си я уважават козицата и почти на всяка кола има залепена лепенка от сорта на тази дето ви пуснах в по горния пост  бяло и черно. Да не говорим че всякакви картини, ключодържатели, щампи по тениски и какви ли не още глупости за сувенири се продават масово с облика на козата  pardon

а за времето ...топличко е  blum но като казвам топло не и жега...много рядко тук да има някакви задушни нощи като в бг...океанския бриз никога не позволява да се усети една температура от 39 градуса като в бг. Постоянно почти духа вятър...което мен адски ме дразни, щото ми роши косата все пак  sarcastic но се свиква. В най-студените дни тази година ...имам в предвид зимни дни... бяхме по тънка блузка с дълъг ръкав и якенце пак тънко. Аз си пускам духалката вкъщи щото съм си измразник ама аз съм частен случай  sarcastic

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

ехеее...бързо ще я нашълним темичката  danceg

Оооо Роси ама как можах да забравя мойте бели  pleasantry приятелчета от африка  laugh
а китайците и японците са си на всякъде с тяхните стоки и кухня  pardon и тука не пропускат на всяка крачка да са завладяли

много е хубава снимката...
а я разкажи подробности къде си точно как е що е... girl_wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 28, 2011, 01:30:51 »

Ами аз съм в едно градче на около 100-тина мили от Лондон!
В момента сме в квартал,който не е много уважаван,понеже тук живеят основно пакистанци и литовци и англичаните от този квартал масово се изнасят.Имам чувството,че тези чужденци им завземат всички на англичаните и се чувствам наистина в Англия единствено,когато съм в центъра и най-вече в мола.Тези хора идват тук и живеят със същите права,които имат и англичаните,което лично за мен не е много разбираемо,но...никой не ме пита! pardon
За сметка на това пък шапка им свалям на тези англичани,че са си запазили архитектурата! hi Каквото и да правят ново те си запазват основната архитектура,което при нас в Б-я май липсва! nea
Общо взето това са моите лични първи наблюдения!
« Последна редакция: февруари 28, 2011, 01:36:35 от rosit@ » Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #13 -: февруари 28, 2011, 07:02:14 »

Боже гледам гледам и не вярвам на ушите си ! Какви красоти какви пясъци какво топло .... тука е едно умряло и мухи няма да раздвижват въздуха То те мухите така и не оцеляват тука де ...ей на ние кво правим :


Абе хора я някои да ме светне как се качват повече снимки в поста ! BeRa очите ми са към тебе  :)Ама и вашта коза си я бива ...направо съм  funnytooth funnytooth funnytooth


* 11111111.jpg (74.45 KB, 704x468 - видяно 290 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 28, 2011, 08:55:09 »

Момичета ,хубава темичка сте си спретнали ,но моля ви само не я обръщайте на чат и се постарайте да я запазите  във вида ,в който е започната.Пиша ви това,защото знам,че тази тема ще предизвика най-различни емоции във вас.

Благодаря ви за разбирането  smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines