Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 11:50:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕПРАВЕщИТЕ - 20 -та част  (Прочетена 179521 пъти)
 
luce
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #375 -: август 08, 2011, 13:34:51 »

привет, plesure, д-р Тороманова на "Джовани Горини" ли е . Стана ми интересно защо ти е назначила и консултация с ендокринилог, да не би да има връзка с миомата  sad

Стискам палци  smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #376 -: август 08, 2011, 13:41:20 »

Привет, Бибс

Бях при докторката, оказа се едно бабе на почти 70г, но много точна - от старата школа, извади си едно микроскопче и сама си прегледа секрета. Изцяло потвърди това, което каза предната лекарка без да й знае каква е нейната диагноза. Каза само че миомният възел може и да е някакво възпаление и да мине. За разлика обаче от другата ми назначи лечение, много добре ми обясни всичко и ме изпрати да си направя хормонални изследвания и консултация с ендокринолог. Изследванията са готови, а при ендокринолог съм в четвъртък. Така че до тогава всичко си е по старому. Ще имам някакво развитие в края на седмицата.

П.С.. Препоръчвам я бабата, ако някой се заинтересува ще му дам телефона й в лични

МИСЛИ ПОЗИТИВНO .Всичко ще  в граници и в най скоро всикчи тук ще се радваме на нашите прекрасни бебчета!! girl_wink
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: август 08, 2011, 13:58:31 »

да, luce, при нея бях. Явно я познаваш. Какво можеш да ми кажеш за нея?

Бибс, мерси за подкрепата много kiss2
Активен
luce
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #378 -: август 09, 2011, 09:15:20 »

Не, plesure, не я познавам, съжалявам. Просто понеже и аз търся добър лекар, който "разбира" от миоми и просто потърсих къде е кабинета и.
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #379 -: август 10, 2011, 12:16:53 »

Момичета, при мен пък е сигурно, че ще опитваме и другия месец, защото пак ми дойде и този път с 3 дни по-рано...  cray Много гадно ми стана!
plesure, стискам палци всичко да е ОК! И наистина мисли позитивно! smile
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: август 10, 2011, 12:30:38 »

zvun4e, прегледах ти постовете за последните месеци - от една страна ми се иска да ти кажа - не се впрягай толкова , когато стане - тогава. Но от друга страна толкова те разбирам!

Аз трябваше да съм в ов. тези дни, но лекарката ми каза да се въздържаме за сега, докато не мине лечението. Мъжът направо вие вече, както и аз де. Утре съм при Тороманова, дано всичко е ок вече (болките отминаха), че нямам търпение  blush
Активен
terzieva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: август 10, 2011, 18:38:11 »

Zvun4e, ако е подранило по-добре - ако не е станало бебче предпочитам да ми идва по навреме, а не да се надявам и после разочорованието е по-голямо. Пък и минава по бързо времето м/у циклите.
Успех на всички. Бог не ни е забравил и скоро всички ще гушкаме своите бебчета smile 
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #382 -: август 11, 2011, 08:18:04 »

plesure, terzieva, благодаря ви за подкрепата! аз на 24.08 имам час за гинеколог и ще видим какво ще каже човека... на мен по принцип ову-то ми е около 17 ден, но не съм сигурна кой ден точно. Горе долу и тогава ми се пада часа и съм решила да попитам доктора... smilesmilesmile някакси преди не бях толкова желаеща, но в момента толкова много ми се иска... чак сега започвам да разбирам повечето момичета, които тоооолкова много искат... smilesmilesmile
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: август 11, 2011, 12:42:17 »

Момичета, аз само да споделя с вас, че спирам да се надявам да забременея спонтанно smile Незнам и дали е редно да съм още в темичката, но все пак си оставам бебеправеща макар и с  АРТ smile Имаме няколко неуспешни инсеминаци и след последната направена спермограма нещата вървят към инвитро...това е положението. Имаме едва 4% по Крюгер, а пък за броя на сперматозоидите не ми се говори- направо трагедия. Спонтанните ми бременности явно са били чудо, а лошата морфология обяснява мисед абортите...
Хубавото обаче е , че след 3 години опити, поне имаме някаква  яснота....
Благодаря на всяка от вас за подкрепата и съветите  Wink
Магито  give_rose give_rose give_rose
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: август 11, 2011, 13:11:07 »

vanessssa, много съжалявам за това, което си написала. стана ми много мъчно и тъжно. Но както казваш има надежда! Недей да спираш да пишеш тук, дръж ни в течение. Кажи дали ще пробвате инвитро и как върви. Аз ще следя за постовете ти.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #385 -: август 11, 2011, 13:12:11 »

vanessssa, най-важното е, че имате яснота - както по отношение на миналите неуспешни бременности, така и за най-добрият начин, по който да процедирате сега! Дано това ти донесе повече увереност и спокойствие! Най-важните фактори за успеха ви са налице!  good Желая ти успех  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: август 11, 2011, 14:21:45 »

vanessssa сискам палци всичко да се нареди и инвитрото да е успешно.Ще ти кажа нещо което едно момиче ми каза докато стоях пред кабинета за да правя цветна снимка.Момичето беше видимо бременна.-Тя ми каза:Всичко си струва ,всичките сълзи,всичките неприятни интервенции,всяко левче,всяка тревога.Така че явно просто трябва да се преборим за нашето щастие.Ние продължаваме с борбата-нещата засега вървят добре и едно по едно отмятаме проблемите.Ама айде да не ви затормоявам.Успех на всички.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: август 11, 2011, 14:46:43 »

vanessssa и аз ше стискам палци много скоро да имаш поводи за радост, за голяма радост. Определено съм съгласна с Гери, че всичко си заслужава - безсънните нощи, сълзите, левчетата, надеждите. Абсолютно всичко. Защото няма по-голяма радост от тази, да държиш в ръцете си твоето сърчице, твоето носле, твоето дете smile
Така че само спокойствие. Ще дойде и Вашия/Нашия ден smile

При нас има някой новости, но ще ги пиша друг път, че сега бързам smile
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: август 11, 2011, 15:07:32 »

Благодаря момичета  give_rose gucci,StAsSi , аз знам че всичко си заслужава, не се страхувам  и няма да се откажа...не съжалявам и за нищо което сме преживели досега Wink Просто на моменти съм много нетърпелива и стигам до отчаяние, но явно и това си е в реда на нещата.Wink Стискайте ми палци, а аз ще стискам на вас!!!
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #389 -: август 11, 2011, 15:37:47 »

vanessssa,  Clover Good luck Good luck Good luck Good luck Good luck Стискам палци! Според мен новината е добра, защото е важно да знаеш къде е проблема, а не да стреляш на посоки smile УСПЕХ!!!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines