Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 12:56:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕПРАВЕщИТЕ - 20 -та част  (Прочетена 179738 пъти)
 
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 29, 2011, 21:22:05 »

стаси, мила, стискам силно палци !!!
бера, най-добре си поръчай от Бг няколко опаковки определено ще ти излезе по-евтино. 40 евро - тези луди ли са бе?  Oh my ...

Аз днес тотално се отказвам вече да си правя тестове за бременност. закъснението ми е една седмица, бях се зарекла тестове вече да не правя, единствено кръвен. е да ама ... тази сутрин направих и какво мислите ми показа - пак бледа черта точно както миналия месец. или аз не съм в час или съм някакво чудо на природата. чертата не я виждам само аз, милото също я вижда - определено е видима още от първата минута. имайки предвид че миналия месец тази бледа черта доведе до М, сега ама въобще не се надявам. чакам да ми дойде и тръгвам и аз по лекари. какви са тея черти без бременност - незнам. идва ми да се гръмна. просто май всичкия ми позитивизъм се изчерпва, а така не исках да се давам на емоциите  cray   cray  cray
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 30, 2011, 09:04:23 »

Здравйте мили мои.. Ето че дойде момента в който и аз имам какво да напиша тук. При нас за сега все още чудото не се е случило, но искрено се надявам на 13 май да видя двете чертички. Може би се питате защо на 13 ли smile  , вчера дойде времето в което направихме дългоочакваната инсеминация и сега ни остава само да седим и да чакаме.. проблем при нас не се откри, много леки отклонения само които с хапчета ги сравихме още на първия месец. Надявам се както аз така и всички вие най после да дойде момента в който ще си пишем в другите теми

много целувки на всички ви   heart
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #197 -: април 30, 2011, 19:45:49 »

Миличка,искренно се надявам чудото да е станало при вас give_rose
Апък аз да ви се оплача,вчера сутринта си намерих кърлеж по някаква пълна случайност понеже се чудех дали да отида до тоалетната или да изчакам още малко,и отивам и какво да видя-кърлеж cray и го извадих,за първи път виждам и съм се справила според лекарите перфектно yahoo ,дано да е така,отидох до личния след около 6 часа и тя ме гледа с една лупа и каза,че няма нищо вътре останало,дай Боже да е така good искаше да ми слага ТАП,но и казах че чакам цикъла и тя се отказа,каза да си следя температурата и да наблюдавам за потдуване,зачервяване sad
Засега уж няма проблем,дано да ми се размине всичко,но чувството беше ужасяващо когато усетих как се изтръгва нещо от мен shok
Това е покрай мен,чакам си цикъла,предния беше на 29,а и ме накара лекарката да си направя тест,но......естественно беше "-" но ще изчакам още някой друг ден и ако не ми дойде пак ще правя,понеже аз реално нямах вчера закъснение sad
Лека вечер от мен и много целувки give_rose give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #198 -: май 01, 2011, 11:25:09 »

ilkata, стискам ти много силно палци!  Good luck
Може би си обяснявала преди, но аз може би не съм разбрала - след като няма никакви сериозни проблеми, защо се е стигнало до инсеминация?
А иначе ти пожелавам много спокойствие и тръпение до 13-ти, и след това да има с какво да се похвалиш  give_rose

bobi123, защо не си сложиш ТАП след като ти дойде МЦ(ако дойде)? Или тогава вече ще е късно?
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #199 -: май 01, 2011, 13:06:31 »

Слънце,то ми дойде nea
Ами незнам дали ще си сложа,понеже той ТАП се слагал ако има някакви остатъци,съмнения за някаква инфекция,апък може и да си сложа,но засега нямам проблеми,дано да е така,апък знаете ли една колежка ми каза да си купя Клинавично семе и да пия/като чайче/,предотвратявало кистите и регулирало овуто,сега ще чета в нета за него да видим какво пише,макар че аз не трябва да се притеснявам при положение че е хубаво за мен да се пазя 5-6 месеца и те сега стават с този цикъл,но.......искам вече да става good give_rose yahoo
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: май 02, 2011, 12:55:11 »

vilenceto, дано този път чертичките са поводи за много радосттт  yahoo

Ilkata, силно стискам палци да сте успели и скоро да ни се похвалиш  give_rose И аз като Слънце искам да те попитам, защо се стигна до инсеминация? И моля те, разкажи (ако искаш и на лично) на две на три какво се прави преди самата процедура и как минава всичко, че живо ме интересува.
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: май 03, 2011, 16:52:27 »

Здравейте мили дами...
StAsSi, Слънце то няма много за разказване, но все пак щом искате  да знаете ще кажа..

Правим опити за бебе от близо 3 години, но за сега без успех. Ходихме по разни доктори - резултат никакъв. Още преди години ми бяха казали, че имам кистички на яйчниците и може би те ще бъдат причина донякога да немога да забременея бързо, пиех хапчета но без резултат.. Тази година решихме да отидем да пробваме в АГ клиника Селена, защото много жени от моя град забременяха благодарение на докторите в тази клиника. След като направихме всички необходими изследвания д-р Ставрев ми каза, че наистина нямам някакъв сериозен проблем при който да не мога да имам дете... думите му бяха "кистите са най малкия ни проблем". оказа се че наистина има проблем, но той е минимален и разрешим с лекарства.. няма да си забравя думите му " при теб проблема е, че ако една жена трябва да има в себе си една ябълка, то ти имаш десет пъти повече от нея". Може би при мен имаше струпване на много хормони което води до дисбаланс в организма и му трябва малко помощ за да влезе в пътя  smile ......той ни попита дали искаме да чакаме и да пробваме да стане нормално или искаме да преминем към по сериозни стъпки, неговото мнение също беше, че щом не е станало до сега може би няма и да стане нормално и по естествен път. Доколкото за кистите той каза че няма смисъл да се прави някаква операция или каквото и да било за да се махат, просто е излишно... И така решихме да направим инсеминацията.. Първия месец беше неуспешен защото се оказа че заради тази мои ябълки нямам всеки месец овулация..Изписа ми клостилбегит и на втория месец вече всичко беше ок и направихме инсеминацията... сега остава само да чакаме
надявам се да съм ви била полезна с нещо ако някоя от вас я интерасува повече може да ме попита аз ще и оясня всичко....ааааааа забравих да ви каза че с доктора решихме, че ако не стане сега нищо ще преминем към инвитро... може би ще се питате защо..просто се изморихме  да чакаме чудото да се случи
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #202 -: май 03, 2011, 23:43:59 »

ilkata, част от твоите проблеми са ми познати и на мен. Дано да сте намерили точния специалист и да имате желаното развитие.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: май 04, 2011, 15:41:57 »

Илката, а нещо като проходимост на тръбите провери ли този доктор? В смисъл, че при инсе или ин витро задължително се проверяват тръбите? От това, което съм чела в разни материали, най-надеждно е чрез цветна снимка (знам з аняколко случая, при които хидротубацията показва проходими тръби, но после ЦС показва запушени, вкл. лапароскопия).
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: май 04, 2011, 15:52:29 »

[От това, което съм чела в разни материали, най-надеждно е чрез цветна снимка (знам з аняколко случая, при които хидротубацията показва проходими тръби, но после ЦС показва запушени, вкл. лапароскопия).


Аз съм типичния такъв.На хидротубацията идеално проходими тръби и на цветната честито едната е запушена.Направихме лапароскопия е запушена си е и я прекъснаха smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #205 -: май 04, 2011, 16:10:24 »

Момичета,аз отивам утре да си пускам хламидия,казаха че до следобед ще е готов резултата,стискайте палци всичко да е наред,че ще се побъркам до утре следобед sad
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: май 04, 2011, 16:25:34 »

хммм .. аз защо знам, че резултат може да се чака след 2-3 дни huhhuh.gif
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #207 -: май 04, 2011, 16:42:22 »

Ами rafaela,мама ходила да пита и така са и казали  Wink
То по-добре иначе човек може да лудне докато чака тия 2-3 дни diablo ,ама утре като отида ще попитам пак и ще ви съобщя за резултата,дано всичко е ОК good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: май 04, 2011, 16:46:10 »

Боби ти нали си била бременна, не с али ти правили тест за хламидия?Мисля, че е задължителен за всички бременни?
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: май 04, 2011, 19:03:53 »

Маги, плащаш си изследванията за хламидия, не са задължителни.

Боби, тестовете за хламидия са два вида, единият е кръвен тест, другият - днк анализ на секрет.
По принцип, ти би трябвало да си наясно с причините за спонт. аборт и да не се притесняваш за какво ли не (сиурно си писала, но просто нямам възможност да следя отблизо темата, извинявай).
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines