Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 14:35:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕПРАВЕщИТЕ - 20 -та част  (Прочетена 179921 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 20, 2011, 14:17:52 »

bobi123  не се притеснявай и аз четох доста и като чаках резултатите за хламидии  направо вече нямах търпение , проверявах толкова често да видя дали не са излязли , но поне накрая се успокоих че е отрицателен , може и при теб да е така и притесненията да са напразни.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 21, 2011, 17:57:51 »

здравейте сладурки
не съм писала много отдавна но ви следя редовно.
тъкмо бях решила да се отписвам от темичката тъй като видях най прекрасните 2 чертички точно на Благовещение, след това видяхме и малката точица с тупкащо сърчице, бяхме страшно щастливи и ето най лошото днешния ултрасаунд показа  че бебчо е спрял да се развива и шанс няма никакъв и че мога да очаквам съвсем скоро организма да го изхвърли. Предложиха ми или да чакам само да се случи всичко което може да отнеме дори месец, ли да ми дадат хапчета за контракции които да го изхвърлят или да ми правят кюретаж. Много ми е трудно да взема такова решение, но май ще взем хапчетата не мисля че мога да живея още месец с мисълта че може да се случи по всяко време sad много ми е мъчно че това ни се случва sad никак не е честно, никак не е справедливо да изпитваме всичката тази болка. В 8 седмица съм, казаха че много често се случват такива аборти и че ее просто малшанс и риска от повторен аборт е почти нулев, но това с нищо не ми помага sad казаха че можем да пробваме пак веднага след като ми дойде нормалния цикъл, но мисля че имам нужда от няколко месеца почивка да се възстановя психически от това. На никой не го пожелавам.
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #182 -: април 21, 2011, 20:18:14 »

Anita81, четейки поста ти си мислех, че съм го писала аз... Абсолютно същия случай. Разбрахме на Благовещение, всичко беше наред и миналата седмица на 12.04 в 8 г.с. направих спонтанен... (сякаш от тогава са минали 100 години) И на мен ми казаха точно същото! Не си сама! Аз честно да ти кажа се опитвам да съм положителна, защото искам да гледам здраво бебе и след това дете. Имам няколко познати с болни дечица и не стига, че на тях им е трудно, а за децата да не говорим. Така, че погледни го от добрата страна, това, което се е случило е за добро! Ние със съпруга ми само чакаме да дойде следващата и с нови сили се захващаме с бебеправенето. Какъв е смисъла да чакам... Не е сигурно, че ще стане когато на мен ми се иска, за това ще искам постоянно  Wink пък, когато стане smile Стягай се! Представи си колко по-гадно би било ако бебето е вече истинско бебе, някъде около 4-5 месец и недай си боже стане това... Не се разстройвай! Така е трябвало да стане, защото явно има малформации в плода (така ми обясни моята докторка) smile Весели Празници!
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #183 -: април 21, 2011, 21:14:15 »

Миличка Anita81,повярвай ми че си представям какво изпитваш,даже го изпитах и аз още веднъж след като четох поста ти cray ,понеже моят случай беше както каза звънче в почти 6 месец с еднояечни близнаци cray Просто аз и мъжа ми незнаехме къде се намираме и дали ще оцелеем след случката shok Но благодарение на него и на това,че аз много говорех за ова за да мога по-бързо да закоравея,ако мога така да го кажа,надявам се,че ме разбираш какво искам да ти подшушна,е,не съм го забравила няма и да го забравя.защото това беше травма не само за мен,а и за организма ми и явно сега от това имам малко проблеми,хормонално по-трудно се възстановява организма при такъв голям аборт nea
Така искам сега да те прегърна ,да си поплачим и да си говорим ,защото знай,това най-много помага/поне при мен-говоренето/  good
А относно това какво да направиш незнам какво да те посъветвам,само знам че като за начало трябва да си много силна,положително настроена и да вярваш,че това е за добро,защото знай едно от мен"Когато Господ взема,след това дава" give_rose На мен още не ми е дал,но се надявам да ме зарадва в най-скоро време и не само мен,а всички нас danceg
Аз трябваше да чкам 5-6 месеца и тогава да възстановя опитите, това ме убиваше още повече,но с мъжа ми сме оптимисти и вярваме че рано илки късно ще се сбъдне и нашата мечта,нашето чудо yahoo
Затова обичайте се много,правете любов heart а всичко друго ще се нареди когато ни е писано blum

Сега те целувам силно,гушкам те и знай,че има Господ на този свят!
Стискам палци give_rose give_rose
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #184 -: април 22, 2011, 10:13:46 »

Момичета много съжалявам за това , което ви се е случило sad. Знайте , че ще бъдете възнаградени и много скоро ще гушкате по едно съкровище , а защо не и по две или три наведнъж blum.
Ние с мъжа ми тоя месец до едно време бяхме супер редовни , като казвам редовни значи пробвахме през ден. Това още като ми свърши цикъла , защото реших , че така е по - сигурно да хванем ову. Понеже сега цикъла ми се променя , по - скоро се регулира , в момента е някъде  на 33 дена , което за мен е супер . Та , правихме опити до едно време , някъде до към 16 ден и после като ме метна мене една еуфория от новата работа , само за това мислех , лягах си с мисълта за това, ставах с мисълта за работа и някак си отсвирих мъжа ми smile. Това , което обаче забелязвам от няколко месеца насам е , че май овуто ми е след 20-ти ден , защото тогава имам много силно разтгегливо течение , което до колкото разбирам е цервикална слуз. Един единствен месец реших да направя тестове за ову и ми показа наистина тогава положителен , т.е. след 20 -ти ден някъде беше. Тогава аз си казах - абсурд , не е възможно да имам толкова късна овулация , но явно може. Иначе онова кървене , което си го имам на хормонално ниво и за , което дори Александров от Варна не ми обърна внимание , смисъл не го прие за нещо проблемно почти го няма. Тоя месец ми прокървя 2 пъти за по малко , което е нищо направо в сравнение с предните месеци , когато изобщо не спираше shok. Питах го специално Александров какво да правя и т.н. , хиляда пъти го питах и той каза нищо и аз се опитвам да забравя за това и да не го мисля и така.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 23, 2011, 00:10:51 »

red_roses и моя цикъл стана толкова дълъг и при 32-33 дни О ми е на 19-20 ден , този месец дори за първи път взех и тестове и показа вчера и днес еднакви тестове(или поне на мен ми се виждат еднакви) , но пък не са с еднакъв цвят двете чертички , но до колкото съм чела и тук, това е масово.Радвам се че това кървене при теб се оправя и дано покрай еуфорията по лесно да стане бебо. Clover Good luck
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 23, 2011, 13:09:50 »

По принцип хормона по който се разбира дали си в овулация или не(този който тестовете регистрират) се намира в тялото постоянно, затова тестовете отчитат бледи черти по всяко време на цикъла.Регистрира се овулация, когато чертата която отчита е по-наситена от тестовата.
Активен
terzieva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 25, 2011, 14:54:39 »

Здравейте Дами,
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Засега оставам при вас. Лелката ме изненада и този месец след удължен цикъл, какъвто не ми се е случвал от година и половина... остават надежи за новия месец.
Успех на всички и дай Боже скоро всички да се похвалим с мечтаните две чертички и после със здрави бебчета.
 give_rose

Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #188 -: април 25, 2011, 18:57:22 »

Воистина Воскресе!
terzieva,не се притеснявай миличка,и аз си очаквам лелката,само че вече незнам кога ще дойде sad
Най-важното е да сме живи и здрави апък другото ще си дойде когато му е писано,само кураж и вяра и всичко ще е ок,защото Господ има give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #189 -: април 28, 2011, 09:15:49 »

Ехооо,какво става с нас бе,сладурани,нещо сме в застой май ми се струва blum
Покрай някой нещо ново Wink
Аз чакам да видим каква ще е нашата участ този месец,каквото Господ е дал това ще е  good Дано някой се похвали с нещо хубаво,то покрай празниците малко......не бяха много за секс,ама.......каквото дойде blum
Целувки от мен и ще чакам развитие и положителни новинки от вас give_rose give_rose give_rose
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #190 -: април 28, 2011, 09:27:54 »

smile Аз да се похваля, че очаквам с нетърпение едно пътуване от 01.05 и после програмата е пълна... smile Каквото сабя покаже! smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 28, 2011, 13:57:21 »

здравейте сладурани  give_rose
абе я да ви питам аз, можете ли да ми кажете колко струват тестовете за ову в бг  crazy
вчера ходих до аптеката тука за да си взема, понеже искам да разсея съмнението си че овуто ми е късно на около 18-ти ден та и повече...ама ми казаха 40 евро за опаковка от 6 теста  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
имали някакви по евтини по принцип ама в момента янмали...стрували 35 евро... Oh my ... Oh my ... ohmyголяма евтиния. На мен милото ми донесе тестовете за ову предния път от бг и не си спомня колко са стрували ама със сигурност много по малко. Ужас! Цени и чудесии. То да ми ги пратят от бг ми излиза май много по евтино с таксите и марките и всичките им чудесии  crazy
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 28, 2011, 14:44:26 »

Ради, сладурка, при нас тестовете за ову хич не са скъпи.
Последно си купих Oview - oпаковката съдържа комплект от 5 тестови лентички. Цената беше 7.20 като си ги купих последно, но на мен ми трябват две опаковки за 1 месец, така че ми отиват някъде към 15 лева smile

Охх, момичета, да ви се оплача - днес ми е 9ти ден закъснение и отрицателен тест от тази сутрин  Плачещо момиче hysteric Плачещо момиче. Писна ми вече. Ако до края на другата седмица не ми дойде отивам директно на лекар. Не искам да виждам други тестове  cray
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #193 -: април 28, 2011, 15:21:32 »

StAsSi, стискам ти палци да им бебче! smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 29, 2011, 15:36:16 »

Стасинка, стискам ти палци мила...дано да е бебче  smile

а тия тестове лудница голяма...цени и чудо...и аз ако трябва да си вземам две опаковки, то 80 евро за да видя дали има ову или не... crazy
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines