Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 12:55:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕПРАВЕщИТЕ - 20 -та част  (Прочетена 179733 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 15, 2011, 00:00:55 »

bobi123 хубаво е да пуснете хламидия, дори можете сами да си направите кръвен тест,ние вчера това направихме ,за да допълним изследванията , които правим.За моя радост са отрицателни и на двамата .Сигурна съм че каквото и да има няма да е нищо сериозно мила , вярвай в това , ако не си доволна от лекарката смени я , понякога които са много хвалени не са чак толкова добри , а и всеки има различни представи за добър лекар примерно.Силно стискам палци всичко да е ок , за да си по спокойна и ти.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #166 -: април 15, 2011, 11:14:26 »

Plamak_ блкагодаря ти за подкрепата,миличка give_rose
Тези кръвни тестове къде си ги правихте в частен център ли,интересъва ме дали аз мога да си пусна в нашата болница в Клиничната лаборатория? sad
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 15, 2011, 11:18:17 »

bobi123 можеш и в болница и в лаборатория , не ти изискват бележка от лекар , може би защото съветват при смяна на партньор или по безразборни интимни отношения да се прави профилактично, поне аз така си го обяснявам, въпреки че те май повечето изследвания можеш да си ги пуснеш сам , стига да си наясно кога и какво.
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #168 -: април 19, 2011, 12:00:22 »

А дали някоя от вас, момичета, има представа дали след тази неприятна случка (!) може да ми се случи скоро да видя  PREGQ Не съм сигурна дали тоя месец ще имам дори ову... Ох... Вие как мислите?
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 19, 2011, 12:09:14 »

А дали някоя от вас, момичета, има представа дали след тази неприятна случка (!) може да ми се случи скоро да видя  PREGQ Не съм сигурна дали тоя месец ще имам дори ову... Ох... Вие как мислите?

Предполагам че дори и този месец да нямаш О , другия ще се нормализира всичко, също за да ти стане по ясно можеш да си вземеш тестове , ако имаш възможност.Пожелавам ти в най скоро време да се видят двете чертички и да те чакат едни страхотни 9м.
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #170 -: април 19, 2011, 14:01:29 »

ох, plamak_, дано си права. Просто нямам търпение вече! smile Хайде скоро всички с  PREGQ... smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #171 -: април 19, 2011, 14:13:28 »

Айде миличка,и аз това викам,но там само Господ знае кога на кой какво му е писано,и освен да чакаме и да се надяваме друго неможем да правим  give_rose danceg
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #172 -: април 19, 2011, 15:04:00 »

Сега като си гледам амбулаторния лист и ще ви кажа с точност какво пише,ако можете дайте си мнения give_rose
ВПО-влагалище на раждала-ум.ф. ПВКУ-цилинд.с ектопия,матка-б.о.Аднекси вдясно-б.о.Аднекси в ляво-б.о.
УЗИ-д.я.-3.84см-2.28см-дребнокист. с дом.ф-л
л.я.-3.10см-2.20см
Това е писаното в листа ми,и терапията овторен преглед за м.б.
хламидия
микоплазма
Аз доколкото разбрах,щом съм осигурена не би трябвало да си ги плащам,минавали по ЗК,някой знае ли дали наистина е така,това го четох в един форум shok
Ако е така,защо тогава ще ми иска тази 60 лв. diablo Кожудери големи са,ееееееей Oh my ... beating
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 19, 2011, 18:28:49 »

Не знам дали се поема от ЗК, но не всеки лекар работи с нея.Или има лекари при който можеш да се прегледаш по ЗК, но изследванията не минават по ЗК, зависи как са си сключили договора, затова първо се пита.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 20, 2011, 08:41:22 »

Хламидия не се поема от ЗК, поне така беше миналата година.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 20, 2011, 10:02:58 »

Много малко изследвания се поемат по ЗК.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #176 -: април 20, 2011, 10:28:10 »

Еми,значи ще си плащам всичко и това е решението,за жалост sad
Дано това е само ходенето по лекари и даването на кинти,че и без това са дефицит точно сега,но щом се отнася за здравето ни няма начин,аз тепърва почвам,дано е и за последно,но съм се убедила че отидеш ли все по нещо ти откриват beating
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 20, 2011, 11:18:44 »

Дано не ти се налага да ходиш много по изследвания bobi123,защото наистина си е доста скъпичко,благодарение на това че минах някой хормони към ЗК ще успея да се вместя като за начало в 170-180лв, надявам се да не се налагат още по скъпи изследвания , че акъла ми не стига понякога как ще смогнем,ама важното е да сме здрави ,пари се вадят .Дано се похвалиш с добри резултати.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 20, 2011, 13:06:30 »

Да, за съжаление по ЗК минават много малко изследвания.Аз като си направих сметка колко пари сме дали до момента и мми стана зле, а още имаме да даваме.Важното е да постигнем целта си.Парите се печелят.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #179 -: април 20, 2011, 13:54:37 »

Да,така е,по-важно от здравето няма,незнам защо,но най-много се притеснявам за тази халмидия, sad защото знам,че е опасна и така и не намерих никъде в нета нищо за дребнокистозен яечник и това също ме притеснява,и лекарката нищо не спомена за лечение за тях,незнам,дано наистина Господ е с нас и всички вас good give_rose
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines