Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 12:36:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕПРАВЕщИТЕ - 20 -та част  (Прочетена 179598 пъти)
 
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #30 -: март 12, 2011, 19:03:45 »

здравейте пак и от мен:)) все повече се убеждавам, че когато не му е дошло времето и да се напъваме и да не, полза няма.. напротив..изникват какви ли не неща sad ние с  мъжа ми тъкмо започнахме по-сериозно бебеправенето и ми откриха епигастрална херния -малка,но много болезнена :(слава Богу всичко мина добре, оперираха ме,вече съм си вкъщи и т.н. но вето поне за 2 месеца никакви напрягания, вдигане на тежко, да е говорим за много секс и т.н sad( но какво да се прави, когато Господ каже,тогава ще стане явно sad успех на всички момичета smile и да не се отчайваме..има време за всичко:)
« Последна редакция: март 12, 2011, 21:53:17 от liusi_borisova » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #31 -: март 12, 2011, 22:13:24 »

Аз също съм тук. Все още пия гадните ОК, които не ми се отразяват особено добре, но ще търпя и ще се надявам да има резултат pardon
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #32 -: март 12, 2011, 23:45:02 »

Слънце, защо пиеш ОК? Аз също преимах почти година и после ми се регулира цикъла на 27 дни. За мен са по-скоро полезни. След като ги спрях прогестерона ми е нисък, но съм решила на своя глава да спирам дуфастона и да не пия вече хормони, че година и половина не съм спирала.
Според вас прогестерон на долната граница, но все пак в норма, нисък ли е?
« Последна редакция: март 12, 2011, 23:47:35 от uliaulia » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 13, 2011, 18:19:03 »

Аз съм си тук, при мен няма смисъл да пиша редовно по простата причина, че имаме начертан план на действие и го следваме.Сега това което ме предстои е лапароскопия и аз гледам към нея и това какво ще се случи след нея.

Юле питай лекар, аз нямам опит с този хормон.

Слънце дано всичко се урегуллира при теб.
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #34 -: март 13, 2011, 20:24:00 »

Маги, защо се налага лапароскопия при теб? С диагностична или оперативна цел? Къде ще се оперираш?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 13, 2011, 20:46:08 »

Лапароскопията е оперативна.При цветна снимка се установи дясна тръба със сраствания в горния край, за да не стане някой проблем ще я махнем изцяло, така или иначе няма смисъл от нея най-много да ми навреди.Ще се разгледа и всичко в мен  blum Операцията ще направя в Клиника"Надежда/Малинов" при д-р Стаменов.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #36 -: март 13, 2011, 21:33:58 »

Мила Маги,всичко ще е наред миличка give_rose
Когато има някакъв какъвто и да е женски проблем налице ли са някакви симптоми или само чрез преглед се установява sad
Примерно сега аз както нищо не съм си правила и нямам оплаквания може ли да имам дефакто някакъв гинекологичен проблем и да немога да забременея затова или shok
Сори за тъпия въпрос,ама дано не ви преча  sad
Питам,понеже аз не съм си правила нищо след големия аборт октомври месец и сега пък се притеснявам shok
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #37 -: март 13, 2011, 21:38:27 »

Маги, стискам палци да мине всичко гладко. Кога ще ходиш? Нямаш ли вяра на плевенските клиники? В тази клиника със сигурност си разбират от работата и ще напраят най-доброто за теб. На мен ми казаха едно "тръбите са хубави" и толкова  pardon Но съм доволна като цяло.

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Боби, защо не си направиш поне един обикновен преглед? Не е шега работа това.

Само да допълня, че мен операцията ми я правиха без никакви предварителни изследвания, освен кръвна картина. Нито хормони, нищо. Друг доктор като чу, се ужаси.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 13, 2011, 22:46:15 »

Аз съм пациент на тази клиника и искам всичко там да си правя имам огромно доверие на лекаря си и се оставям в неговите ръце.

Боби аз не мога да забременея вече от почти 3 години и съм се ориентирала отдавна към клиника по репродуктивна медицина.За теб ще кажа че е хубаво да си направиш контролен преглед и да видиш дали хормоните са ти наред.След загуба на дете в толкова напреднала бременност на женския организъм му трябват около 6 месеца да се възстанови, това важи и за хормоните ти, а пък те влияят на овулацията на всичко и от там може да имаш проблеми със забременяването.

Юле на мен като ми казаха колко изследвания трябва да си направя и ми стана лошо направо, списъка е огромен.И да нямам доверие на плевенските лекари.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #39 -: март 14, 2011, 11:00:47 »

Слънце, защо пиеш ОК? Аз също преимах почти година и после ми се регулира цикъла на 27 дни. За мен са по-скоро полезни. След като ги спрях прогестерона ми е нисък, но съм решила на своя глава да спирам дуфастона и да не пия вече хормони, че година и половина не съм спирала.
Според вас прогестерон на долната граница, но все пак в норма, нисък ли е?
И аз имам същия проблем според лекар , но изследване така и не ми пусна за това на своя глава сега ще действам да го видя тоя хормон в какви стойности е , започнах от вчера с тестовете за Ову , за да проследя кога е овулацията. Между другото исках да питам за всеки случай - прогестерона се пускаше 7 дена след доказана Ову , но 7 дена след положителния тест за Ову или как , защото в листовката на тестовете пише , че след като имаме положителен тест овулацията настъпва от 24 до 48 часа така , че аз от къде да знам точно кой ден да считам за овулация?
Между другото по какъв начин ОК повляват нивата на прогестерона , защото явно е често срещано явление. И друго исках да питам особено теб uliaulia , защото имаш сходен като моя проблем - тоя тъп прогестерон как без хапчета може да се стабилизира, че вече и аз не искам нищо да пия? Четох някъде , че ниските нива на прогестерон са много опасни , защото ако настъпи изобщо оплождане е възможно плода да не може да се задържи  sad.
« Последна редакция: март 14, 2011, 11:02:48 от red_roses » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 14, 2011, 11:03:51 »

red_roses прогестерон се изследва на 7-ми ден след доказана овулация, чрез фоликуметрия.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 14, 2011, 11:35:28 »

Момичетаааа, не знам какво ми се случва  crazy вчера сутринта имах зацапване и си помислих, че ми идва (трябваше да ми дойде вчера или днес) ... да ама не... цял ден нищо, пък и не ме боли корем, нищо ми няма, обикновено като ще ми идва имам луди болки, макар че откакто пия фолиева к-на сякаш понамаляха. Тази сутрин пак същото зацапване и сега нищо... никога не ми се е случвало подобно нещо, много е странно. Естествено разчетох се аз из архивите на чичо гугъл и за подобно "явление" има коментари от зацапване при имплантиране до симптоми за киста. Понеже не ме свърташе, преди малко си направих тест, който е отрицателен, не съм си и мислила че може да е положителен (раничко е още), ама ей така за всеки случай. Стискайте палци да е станало нашето чудо или поне да не е някакъв проблем.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 14, 2011, 11:37:49 »

И аз да споделя :направихме малко изследвания и на сперограмата се оказа,че са налице малко бактерии ,които започваме да лекуваме с антибиотик.При сегашното състояние е нямало как да стане бебе ,така че ние с големи надежди очакваме анализа на микробиологията днес ,с цел вземането на правилният антибиотик.Не,че се радвам,че е излязъл проблем,а по скоро съм спокойна,че правим нещо по въпроса.Защото бездействието съспива ,а липсата на информация относно състоянието ни е ужасно депресираща.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 14, 2011, 11:46:16 »

Виленце ако сега е имплантацията трябва д амине време докато се отчете с тест бременност.

Фибс аз като някаква свекърва ама да те питам, къде правихте СГ-то?Ако искаш пиши на лични.Дано само това да е проблема.Колкото до липсата на информация защо не се случва и на мен така ми действа.Стократно по-добре ми е като знам какъв е проблема и да знам какво е решението му, а не да седя и да чакам.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 14, 2011, 12:20:47 »

Фийби, радвам се, че има яснота при вас. И аз мисля, че действието е по-доброто нещо, отколкото чакането  good

В тази връзка, да ви кажа, че и ние оставаме тук този месец, тази сутрин лелката пристигна, след като се мъчеше от петък още. До последно си мислех, че може да ме пропусне, въпреки доста трудните и стресирани последните седмици, които имахме  sad
Така или иначе, аз имам един плануван профилактичен преглед другия понеделник на колпоскопа, ще поискам освен него и микробиология и видеозон, ще говоря и с доктора дали да правя друго, цитонамзка правих скоро и мисля, че няма смисъл сега още. Чудя се и с мъжо как да процедираме, но може да видим първо аз как съм и тогава да решим.
Да ви питам хормоните как се пускат - в кои дни, има ли такива в първите дни на цикъла? Т.е. ако реша за тях - ще трябва ли да чакам другия месец, понеже сега ще стане 8-ми ден докато отида при док.?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines