Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 03:51:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕПРАВЕщИТЕ - 20 -та част  (Прочетена 173214 пъти)
 
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 04, 2011, 09:45:22 »

BeRa по принцип за пръв ден от цикъла се счита първия ден със същинско кървене, значи според мен трябва да ти е дошло на 8ми, а пък относно стафидите и портокалите - те верно са богати на ФК, но също така са богати и на витамин Ц, който приет в големи дози, може да забави или спре цикъла, така че внимавай с тези храни good
Активен
happybride
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #16 -: март 07, 2011, 12:10:31 »

 Здравейте на всички,

виждам че тук се коментира активно, така че реших да задам своя въпрос / надявам се да не се отклонявам от темата.../
С годеника ми организираме сватба на дата 16.07 и силно желаем да започнем с опитите...
Като цяло не смятам че ще загубя много ако съм малко бременна на сватбата blum
Но пък съм чувала, че е рисковано за първите 3 месеца.
Така де, питам според вас, дали да почваме или да чакаме по- добре след сватбата според, дали например ако 1, 2 месеца преди сватбата чудото стане,как да се пазя от нежелани ефекти...
Това е засега,надявам се да не съм ви изумила с глуповия въпрос tease, защото все пак се надявам на съветче:)

Поздрави
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 07, 2011, 13:01:59 »

Чак пък вълненията около сватбата да доведат до аборт, се съмнявам, но ако bad първите месеци познай каква сватба ще имаш.
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 07, 2011, 14:16:23 »

Ами то не е само вълнения, а и напрежение по голямата организация, търсене, планиране, уреждане на много дребни нещица и т.н. Няма да доведе до а ....т, но все пак.
И друго - мноооого често вече някои момичета имат прокървяване (аз имах) първите няколко месеца и докротите веднага препоръчват лежане, непътуване и т.н.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 07, 2011, 14:34:52 »

futurebraid, аз бях пред същата дилема преди сватбата, но реших че за мое спокойствие и за доброто на бебчо би било по-добре да изчакаме да отмине сватбата и тогава да бебеправим официално. Специално за мен сватбата беше изключително силно емоционално преживяване и сега съм щастлива че не бях бременна, защото съм сигурна че толкова емоции биха му дошли в повече на мъничето, то на мен в един момент ми дойдоха в повече, какво остава за една попова лъжичка. Но пък ако много искате да е по-скоро, има толкова много бременни булки, които пак си изживяват празника на макс  и нямат проблеми след това.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 07, 2011, 15:14:42 »

futurebraid и ние като вас решихме,че нямаме търпение и започнахме с опитите преди да си кажем "да",още докато бяхме сгодени,и се случи така,че стана и на сватбата си бях бременна.Мога да ти кажа,че съм нямала никакви проблеми през цялата вечер,така че зависи как се чувстваш  pardon
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 07, 2011, 18:46:50 »

futurebraid и ние бяхме пред същата делема като вашата, но в кайна сметка предпочетохме да изчакаме сватбата ,защото поне при мен имаше много ангажименти ,защото аз си правех всичко (дори тортите).Замислих се че при вариант че нямам лека бременност ще ми е много трядно в последният момент , а особено и да търся кой да ми помага .Не се знае при всеки организъм е различно , може ти да имаш лека бременност и  да не ти се отрази нищо , но има случаи в които се налага повече почивка и да се лежи и при такъв вариант не си струва да рискуваш толкова много.Но както каза и ти изборът си е ваш и каквото и да ти е решението, при добър резултат на финала няма да е грешно.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #22 -: март 07, 2011, 19:54:26 »

Futurebraid,миличката ми,ние така бяхме с мойто мъжле,ние пък се оженихме на на 10.07.2010 и аз забременях юни месец,така че за сватбата бях във 2ри месец с адското гадене,даже през деня преди сватбата ми беше много лошо и майка все ми викаше "Абе мамо аз бях с адското гадене ако и ти си така каква сватба ще изкараш,няма да можеш да се насладиш на момента",обаче ние решихме и то пък стана и така сутринта преди сватбата ми беше гадно до момента в който дойдоха да ми правят прическата и като се завихри всичко и забравих даже че съм бременна и че ми се гадеше yahoo ,мислех за друго тогава,апък като чух бибитките и..... cray после в ресторанта много,много играх,не се спрях цяла вечер,беше върхът,много весело,забавно,страхотно,играх хора,кючеци,всичкоооо danceg yahoo
Само дето вече в 3 :00 ми се приспа адски много иначе нищо друго blum
Когато ти е писано да се одавиш,няма да се обесиш.май така беше поговорката,при мен всичко мина ок когато имаше опастност от прокървяване и нещшо лошо,но пък лошото се случи когато хич не очаквахме cray,затова мила правете си бебето и не го мислете хич,няма да съжеляваш,поне аз не съжелявам въобще,даже след това разбрахме че бебетата бяха 2,но за малко след това беше радостта sad
Успех в бебеправенето и много весело изкарване на сватбата мила give_rose give_rose give_rose
Апък аз сга имам голям проблем sad Оня ден дойде да ражда една жена която в последствие се оказа че има Варицела/едра шарка/ а аз имах контакт с нея и не съм я карала едрата шарка,само ситната и сега има 90% вероятност да ме хване и мене,и не трябва да бебеправим този месец,понеже ако се заразя е много опасно в първите 3 месеца и ще трябва да правя аборт,а не искам втори ужас да изживявам,затова реших да се пазим този месец,сано пък другият стане по-лесно yahoo
Хич не ми се иска да губим цял месец,ама мисля че е по-добре да не насилвам дявола bad
Целувки от мен,кукли give_rose heart
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 08, 2011, 01:33:45 »

 @}->--Честит празник, мили дами. Бъдете винаги обичани, много щастливи, силни и истински. Повечето от нас ще празнуват Деня на жената, но нека догодина с гордост в сърцата, много нежност и любов да го празнуваме като майки. give_rose

 На мен отново ми предстоят ендокринологичните изследвания. Поне за част от тях успях да си взема направления. Чудех се освен тук в Пловдив при д-р Нончев, дали да не отида и в София при проф. Лозанов, който ми го препорачват от няколко места.  Преди нямах проблем с боцкането, но днес като ходих до джипито направо ми се  bad догади от мисълта какво ме чака.

Още една молба. Някой може ли да изпрати препратка от онзи ритуал на Рени с ябълките blush blush blush

Успех на всички и весел празник girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 08, 2011, 08:36:23 »

valia_diva
http://zlatnaiabalka.com/index.php?option=com_content&task=view&id=8
Тази година се пада на 09.04.2011.Надявам се и аз да успея да отида макар да ми е малко далеч.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 08, 2011, 14:06:05 »

момичета, като притежателка на такова коланче искам да ви споделя, че не е задължително да отидете на празника в Горни Воден, даже отеца ни каза, че е по-добре да се отиде в някой друг ден, когато сте сами пред иконата и молитвата се казва за вас специално, а не за множеството присъстващи, но ако ви е на сърце отидете тогава и спете в храма, важното е да го поискате от сърце smile
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #26 -: март 08, 2011, 19:04:38 »

Честит 8 март, момичета!  give_rose
Сега ще ви разкажа една смешка...
Днес от много пиене на коли и кафета малко се бях издула, даже ми беше тежко. Качвам си се в тролея, препълнен и с шала под палтото съвсем не се усещам, че изглеждам бременна. И жената казва ама вие защо се качихте отзад  и вдига едно момиче, за да седна аз  girl_impossible И тогава се усетих какво си е помислила, но си седнах точно както една бременна би направила  blum И дори ми беше едно готино макар да е измислица, и си представях един ден как ще е реалност smile Та това е от мен...
Много любов ви желая и хубав празник!
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 08, 2011, 22:21:06 »

uliaulia ,попаднала си на мили хора,дано и като забременееш да е така girl_wink

 Offtopic
Примерно аз вчера ходих да си сменя батерията на часовника и в ателието едим мъж чака преди мен и седнал си човека на единственото столче и си ме гледаааа,свърши часовникара с него и тогава най-модерно си тръгна...така че ,има ги всякакви индивиди pleasantry

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ !!!! give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 09, 2011, 13:16:53 »

Здравейте сладурки и честит празник с малко закъснение... give_rose

аз да си се презапиша в темичката и за този месец. Вчера така хубаво на празника, нямаше по добра честитка от това лелката да ти напомни че си жена и най вече, че не сте я свършили никаква този месец  laugh
да видим дали следващия месец ще имаме възможност да сме по сериозни  pardon
На всичкото от горе и грип ме натисна и съм на хапчета, така че всяко зло за добро  girl_wink
и така...Пожелавам ви много, много осмомартенски  PREGQ PREGQ PREGQ
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #29 -: март 09, 2011, 14:53:13 »

Bera,миличка,най-вероятно няма да си сама да се презапишеш в тази темичка понеже нали ви казах и аз оня ден,че с тази Варицела както не съм я карала и има 90% вероятност да ме хване е хубаво да не забременявам пък и аз бях болна на антибиотици,общо взето 2 в 1 и незнам сега какво е станало,ама каквото ми е писано,това ще е само Господ си знае какво ми е драснато blum
Да сме живи и здрави ако не ни е писано тоз,то др/месец ще е вече yahoo give_rose danceg
Целувчици от мен за всички кукли blum give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines