Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:31:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Rossistela - 18.08.2007г.!  (Прочетена 61205 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 12, 2007, 09:48:11 »

thank youБлагодаря ви много!Силно се надявам и много ще се радвам ако всичките ви хубави пожелания се сбъднат,както на мен,така и на всички "съдатнички"-булки на 18.08-само усмивки и щастие!
Снощи беше моминското ми парти-изкарахме си чудесно!Дойдоха десетина приятелки-много сладки приказки и смях,такива събития не са за изпускане Wink
Почти всичко по подготовката е готово вече,имаше един момент на леко изнервяне,но нещата бързо се оправиха и всичко пак е ок good Нямам търпение да облека булчинската рокля вече и младоженецът да ме види в нея!А,и много се надявам на хубаво време smile
Лек ден на всички Flower
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 12, 2007, 10:01:27 »

Росииииииииииииии, а снимки  photograph от моминското прати...нали няма да ни ги спестиш..... Eeager
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 12, 2007, 10:25:42 »

Ееееее,хайде от мен да мине-качих няколко в галерията Blush
Към 2.00 часа обаче свекито се обади по телефона и ми шепти "малката се събуди и не иска да заспи..."(а то детето никога не се буди през нощта....) diablo -свекърви...малко след нас се прибраха и ергените...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 12, 2007, 10:29:18 »

Е така е,като се съберат много жени на едно място,особенно когато са приятелки и повода е толкова прекрасен.Роси,супер е че сте си изкарали приятно.То свекито това си му е работата  diablo !А мъжа имаше ли ергенско парти?
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 12, 2007, 17:39:52 »

Rossi, малко остана smile Пожелавам ви весело изкарване give_rose И много дълъг и щастлив семеен живот air_kiss
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 13, 2007, 23:51:30 »

Милички,чувствам се ужасно cray Малката е болничка,от вчера е с температура,днес почти цял ден е с 39.5,трудно сваляме,умърлушена и направо ми се къса сърцето... resent ,сега  ябудихме да й даваме антибиотика,плачка милата....моля се много бързичко да се оправи,че направо...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 14, 2007, 00:04:17 »

Милички,чувствам се ужасно cray Малката е болничка,от вчера е с температура,днес почти цял ден е с 39.5,трудно сваляме,умърлушена и направо ми се къса сърцето... resent ,сега  ябудихме да й даваме антибиотика,плачка милата....моля се много бързичко да се оправи,че направо...
Е Роси мила дано да се оправи малката бързичко.Стискам палци!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #22 -: август 14, 2007, 00:09:40 »

Милички,чувствам се ужасно cray Малката е болничка,от вчера е с температура,днес почти цял ден е с 39.5,трудно сваляме,умърлушена и направо ми се къса сърцето... resent ,сега  ябудихме да й даваме антибиотика,плачка милата....моля се много бързичко да се оправи,че направо...
Е Роси мила дано да се оправи малката бързичко.Стискам палци!
Роси, и аз се присъединявам към Фийби! Стискам палци и дано до края на седмицата малката да се чувства добре и да си е върнала силите за сватбата! good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 14, 2007, 08:17:49 »

оле мила роси,дано се оправя по бързо малкото сладурче good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 14, 2007, 08:30:03 »

Роси, и аз стискам палци и се моля малката да оздравее по-бързичко и да е много весела на сватбата ви  good
Ако си спомняш и при Сени беше така - малката се разболя малко преди сватбата  Girl_sing но после се оправи и всичко е било наред - ще видиш, че и при вас ще е така  give_rose
Целувки на малкото ангелче  kiss2
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 14, 2007, 08:34:56 »

Благодаря ви,мили,за подкрепата!Влизам,за да напиша,че днес сутринта Стела е по-добре-няма температура поне засега и играе,сигурно антибиотика вече работи,продължаваме с лечението,то сутрин е добре,а вечер повече се влошават нещата,дано да не стане така и да не вдига повече Т,да започне да се храни и да е здравичка за сватбата!
Да,Миме,спомням си,че и при Сени беше така,тогава ми изтръпна сърцето като прочетох и си помислих,че това е едно от най-кошмарните неща,което може да се случи...днес съм малко по-оптимистично настроена,че нещата ще се оправят,благодаря ви пак give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 14, 2007, 10:40:18 »

здрасти Роси стискам палци малката Стели да се оправи.И знам че ще оздравее.просто понякога при децата и напражението се оказва голямо.Но съм сигурна че ще е страхотна малка шаферка.А ти ще си спокойна и щастлив булка.Пожелевам ти много много усмивки.Сигурна съм че сватбата ще е вълшебна и весела .Радвам се че моминското парти е минло добре.Хайде не остана горе главата и всичко ще е наред слънчице.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 14, 2007, 14:11:02 »

Благодаря ти,Герче,и на теб чудесна сватба!
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 14, 2007, 14:35:43 »

Rossi малката ще се оправи, бъди сигурна  good
А на теб весела сватба и най-щастливите мигове да преживееш!  girl_in_love
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 14, 2007, 14:37:22 »

 thank you
Благодаря ти,emily,дано!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines