Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 08:21:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Rossistela - 18.08.2007г.!  (Прочетена 61135 пъти)
 
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« -: август 08, 2007, 18:50:36 »

Скъпа Роси!  @}->--Не остана много време до твоя незабравим ден! Нека той бъде изпълнен само с хубави моменти, много целувки kiss2, усмивки smile и разбира се танци Dance! Надявам се времето ви да бъде  Sunshine!
Разказвай докъде си стигнала с приготовленията!!!!
« Последна редакция: октомври 18, 2007, 14:52:08 от maria_lakova » Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 09, 2007, 10:11:25 »

Роси миличка, пожелавам ти една незабравима сватба да имате изпълнена с много щастие, радост и любов!

CHEERS CHEERS CHEERS
Flower Flower Flower
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 09, 2007, 10:18:25 »

Мила Роси - хайде почти не остана до най- щастливия ти ден smile Искам да ти пожелая само хубави преживявания и незабравими моменти smile give_rose air_kiss girl_in_love
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 09, 2007, 10:22:48 »

Ехееей,благодаря ти,Сабинка!Благодаря mehandjijska,Селвет!С тази темичка вече окончателно и категорично става ясно:няма мърдане назад!!! laugh Според тази безумна линийка по-долу остават само някакви си 9(д-е-в-е-т) дена и аз не съм сигурна,че го осъзнавам напълно... scratch one-s head ,за мен сватбата-това е някакво понятие за събитие някъде напред във времето,което организирам,правя разни украски,поръчвам рокли,гладя костюми,връзвам панделки.....но сега вече май започва да ми се оформя в главата идеята,че и АЗ ще присъствам на него,и не само това,ами и ще съм главна действаща фигура...  sarcastic лелеее,не съм сигурна,че ще се справя,уж спокойна,спокойна,но нещо май от вчера(сигурно защото купихме на свекито рокля LAUGHTER) ме завъртя въртележката и виж ме сега- crazy
Приготовленията си вървят-панделките за подаръчетата са свършили в града,рекламната агенция затворила за ремонт,цветарката цъка над снимката на букета,свекъра умува коя вратовръзка да сложи...хехехе,забавно е ROFL
Само едно желание имам...с малката всичко да е ок,да е здравичка,весела,послушна Momy .......а,и готина сватба с доволни,щастливи и танцуващи хора Party time
Хайде,ще ви пиша пак,прекрасни дни и на вас ви пожелавам Sunshine
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 09, 2007, 10:27:15 »

миличка Роси всичко ще бъде наред - ще видиш !!! smile не се притеснявай и малката ще бъде добре, и свекъра ти ще избере коя вратовръзка да сложи хихихи lol)))))


така, че се приготвяй има някакви си 9 дена и ще броим заедно 8, 7 , 6 и т.н. smile

пожелавам ви много да се забавлявате, танцувате, веселите и  много ам а много горчиво smile

 DANCE DANCE CHEERS Party time Party time marriage twohearts butterfly
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 09, 2007, 10:56:03 »

Мила Роси,всичко ще бъде наред и не защото това се казва на всяка бъдещата булка,а просто защото всички сватби минават добре,
сватбата ти ще  бъде най-прекрасният и незбравим момент,просто защото той е такъв за всички,
всички ще са щастливи ,весели и ще танцуват ,защото вие двамата празнувате любовта си!
Всичко ще бъде наред,просто защото така трябва да бъде! Wink

 Good luck Good luck Good luck Good luck Good luck Good luck
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 09, 2007, 11:57:09 »

Роси, наистина малко остана и е време да осъзнаеш, че ти ще си Главно действащо лице на това събитие  yahoo
Повярвай ми, всичко ще мине толкова бързо, че няма да разбереш кога ще изпращаш и последните гости, дошли да ви уважат празника и да станат съпричастни на вашата искрена и голяма любов  girl_in_love
От цялото си сърце ви желая цялото щастие на земята и нищо да не ви помрачи празника  give_rose
Стискам палци и с малката всичко да е наред и да си изкара весело, за да могат мама и тати да са спокойни и да празнуват заслужено любовта си!
Активен
rosi_ps
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #7 -: август 09, 2007, 14:05:35 »

Роси, мъничко остана!  DANCE DANCE DANCE Пожелавам ти много щастлив и влюбен сватбен ден! Нека всичко мине точно, както винаги си мечтала!!!  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 09, 2007, 15:33:49 »

Роси знам че ще бъдеш страхотна булка и ще имаш една сладка и чаровна шаферка.Знам че всичко ще бъде наред .Пожелавам ти много усмивки и щастие заобиколена от истински приятели и близки хора.Пожелавам ти този ден да е само началото от едно още по красиво бъдеще.Хайде мила остават ни едва девет дни.
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 09, 2007, 15:37:31 »

Сега трябва само да бъдеш спокойна мила, и да не се притесняваш за нищо - всичко ще бъде перфектно, бъди сигурна, малката шаферка също good От теб се иска само да си щастлива и усмихната smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #10 -: август 09, 2007, 16:19:50 »

Роси, тъй като вече дойде и твой ред на финалната права, искам да ти пожелая много усмивки от любов и щастие, и само приятни вълнения в последните дни и на самия сватбения ден! give_rose Нека цялата сватба надмине най-големите ти мечти и очаквания.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 10, 2007, 08:23:43 »

Хайде, още малко остана!  girl_wink
Дано последните дни от поготовката са толкова полезни, че нищо да не помрачи ДЕНЯТ ви!
Знам че ще стане една удивително красива сватба и съм убедена, че гостите ви ще се забавляват безумно!
Дано всичко мине по мед и масло, да е най - слънчевия ден в живота ви и да бъде олицетворение на мечтите ти!!! 
Успех, Щастие, Усмивки!!!! Ако не успея да влзна следвашата седмица във форума ти ги пожелавам от сега!!!!
 Sunshine Flower Sunshine Flower Sunshine
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 10, 2007, 13:02:49 »

Роси адашке, а имаше време а, уж ни бяха много далеко сватбите а то........8 дни yahoo
пожелавам ви това да бъде най-прекрасният ви ден, сланчево време, много усмивки, много любов и луди  Dance
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 10, 2007, 13:37:02 »

Скъпа Роси, все едно всичко това, което си написала съм го казала аз  blush . Пожелавам ти вълнуващи и без притеснения последни дни около подготовката, а на големия ден - само усмивки, луди танци и голяма веселба! Ще бъдеш най-красивата и най-щастливата булка! Ще видиш, всичко ще бъде наред, ще отпразнувате незабравимо любовта си с най-сладката шеферка до вас  give_rose
Останаха ни 8 дена  danceg
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #14 -: август 10, 2007, 13:43:55 »

Роси,желая ти един незабравим ден, пълен с много положителни емоции и само усмивки.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines