Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:48:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Приятелите които намерих във форума  (Прочетена 19912 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 09, 2007, 11:26:02 »

Толкова много мога да напиша тук....
Щастлива съм,че ви има и че ви познавам!
 Flower
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 09, 2007, 11:51:01 »

Аз съм от скоро тук , не съм се запознавала с никой лично,но доколкото мога да кажа чрез виртуалната ни връзка  всички момичета от форума са много мили ,отзивчиви и винаги ще ти дадат съвет точно когато ти е нужен .  Flower Sunshine Flower Sunshine Flower
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 09, 2007, 19:03:24 »

Мацкиииии, много сладурска тема сте барнали тука бе.Браво на вас.И на мене много ми се иска да кажа, че се радвам че съм се срещала с този, онзи и третия, ама пусто не мога, защото не съм се срещала с никого. Но когато открих форума откровенно мога да кажа, че КПД-то ми в служебните ми задължения силно намаля ха ха ха. Е не чак толкова, но сто пъти се наложи да оставам по-до късно на работа, за да мога да си довърша документацията по някой случай, защото като изпратя ученика и хайде пак пред компа. Както и да е.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 09, 2007, 19:06:19 »

Много ме кефеше да чета кой какви ги върши покрай сватбата си, аз да кажа какви ги творя и изобщо всичкооооооооооо.Сега пък вече ме кефи да чета кой какви ги е надробил на самата си сватба и да помагаме на новичките съфорумки, които точно както и ние, са ужасно сладки.Ама не ме е срам да си кажа че съм сладка, нали, егати.... Имам всички за дружки големи и с тези, с които си пишем по-често вкл и на лични, мога да кажа че са супер мъжки момичета и големи пичове. И потози повод : НЕ СПИРАЙТЕ КУПОНА СЛЕД СВАТБАТА. Т ой сега започва - ІІ част. Целувам ви
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 14, 2007, 11:41:01 »

Аууу аз направо съм за  beating!
Пропуснала съм я тази готина темичка!
Аз мога да кажа , че все още с никой не съм се видяла , но това предстои живот и здраве в най-скоро време!
Имам си няколко фаворитки , които вече смятам за приятелки , но като цяло всички толкова ме кефите и като седна да чета на всяка от вас някоя публикация и направо се потапям в монитора и на моменти се забравям! pc_love Computer pc-mainiak
Следващият път като седна да пиша тук от вкъщи  / защото сега съм на работа и не мога да си позволя да съм многословна /ще съм подготвила едно списъче вече с моите виртуални приятелки! girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 14, 2007, 15:37:51 »

Здравейте милички!Много приятна темичка,направо ми стопли сърчицето! girl_in_love
Искам да благодаря на всички ви,за това че много ми помагате не само със съвети и полезна информация,а и с факта,че просто знам че ви има и че винаги,когато се почувствам самотна мога да ви пиша и да почета нещо интересно!Благодаря ви! give_rose
Искам да благодаря и на всички,с които имах възможност да се видя лично,защото ме поканихте на своите срещи във Варна,които бяха много приятни за мен.Много са ми симпатични и сладки Гери (gucci), Тео, Веси, Роси (PETKOVA), Selvet, Юлия, и разбира се Venera, с която съжелявам,че чак сега успяхме да се сближим макар и да имахме възможност да го направим години по-рано.Всички сте толкова милички и общителни,че още на първата среща ви почувствах някак близки.Много ми е приятно да си пиша и с kleo_20 и Веси (veselyshko), скоято най-сетне ще се видим утре и се надявам да си останем близки и за напред!Мисля си,че в този труден и мъжки свят се нуждаем от повече подкрепа както покрай сватбата,така и дори най-вече след нея,защото тогава започва и един нов, вълнуващ, различен, но и не лек живот за нас!
Благодаря Ви,че Ви има приятели! give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 16, 2007, 10:09:17 »

Ей, тук отдавна никой не е писал! Аз продължавам да намирам нови приятели тук, а снощи с един от вас си писах до към 1 часа, докато мъжа ми спеше!  blum tease laugh Няма да казвам с кого  girl_wink
Онзи ден една приятелка ме пита "Ама ти още ли се занимаваш с този форум? crazy" а аз да си призная въобще не съм мислила да го напускам, поне засега!  yahoo
Много ви обичам всички!  kiss2
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 16, 2007, 10:53:58 »

аз също мога да се похваля с три момичета които ми станаха много симпатични, с които мога да си говоря многоо и за всичко и с който не усещам как времето лети kiss2
много са сладки и добрички и ми се струва че ще станем приятелки Тонита, Веселичко и Спирит kiss2
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 16, 2007, 11:01:09 »

Малеее,наистина отдавна не сме писали тук!Ама аз наистина постоянно откривам нови приятелки и даже си ви чувствам всички такива! :girl_in_love:И аз вечра се почувствах като сред най-близки и стари приятелки,приказвайки си с ROSI KRASTEVA , Veselyshko и Spirit   Искам да кажа,че съм много щастлива,че тук открих и една астрална близначка(родени сме на една дата)-Spirit :girl_in_love:Много е приятно да видиш,че и друг разсъждава също като теб и честно казано аз бях много изненадана от този факт,тъй като познавам и други момичета,с които сме на една дата,но те са коренно различни!
Миличка благодаря ти,че винаги си толкова мила с мен и честно казано самата мисъл за теб ме успокоява kiss2 give_rose
Мога да кажа,че открих и още една вярна приятелка тук,която колкото и да е далеч и колкото и да е заета винаги намира време да ми прати по някой имейл(дори в този момент  girl_wink).Rou благодаря ти съкровище!
И още много момичета,с които си пишем и извън форума и откриваме толкова общи неща!Обичам ви всичките и не знам какво щях да правя без вас! girl_in_love kiss2 give_rose
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #24 -: октомври 16, 2007, 15:44:56 »

Ей тук аз съм модератор..и сега виждам тази тема,аз съм за  beating blush
Наистина напоследък се опитвам да наваксам пропуснатото време
Ей прекрасна моя съгражданке,да си върна жеста и да ти кажа че и аз правя същото когато съм в родния ни град Sunshine Няма да те пропусна да знаеш.Много си ми готина и яко ме кефиш с всеки твой пост.
Роситела само нея познавам лично,и мога да кажа пак само хубави неща за милата мама Роси и малката кукличка която също е голяма сладурана.
Много вируални приятели намерих тук и съм много щастлива.Винаги когато влизам тук чета и се усмихвам реално. DANCE tease yahoo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 16, 2007, 16:15:38 »

Аз намерих и намирам все повече приятели.Но няма да цитирам имена те достатъчно добре знаят кои са и колко много ги обичам и държа на тях.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 16, 2007, 16:31:28 »

Много ми стана тъжно като четох постовете ви, че все още не се познавам със никой от вас cray, но се надявам ако всичко е наред скоро и това а се случи  DANCE
Всички сте толкова симпатични и добронамерени  girl_in_love
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #27 -: октомври 16, 2007, 16:42:59 »

И аз все още не познавам никой от форума лично cray освен Сабина /Маца както си знаем при нас blum/ kiss2 но се надявам след предстоящата ни среща на форумците в София да си имам и нови приятели  Party time Иначе мога да кажа, че атмосферата тук е много много приятна  girl_in_love и именно заради това се регистрирах във форума и станах активист  DANCE Момичета, вече сте част от ежедневието ми  DANCE DANCE DANCE и го правите много цветно с всичките си идеи  girl_in_love Целувки на всички от мен   kiss2 kiss2 kiss2
« Последна редакция: октомври 16, 2007, 17:01:26 от Katitka » Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 16, 2007, 16:59:03 »

Много ми стана тъжно като четох постовете ви, че все още не се познавам със никой от вас cray, но се надявам ако всичко е наред скоро и това а се случи  DANCE
Всички сте толкова симпатични и добронамерени  girl_in_love

и аз така  Cray
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 16, 2007, 22:02:20 »

момичета не е необходимо задължително да сте виждали с някого лично, за да сте приятелки!!!! Ние сме толкова дълго тук, че като се видим няма как да не се харесаме!!!! Много съм щастлива, че се появих във форума и че се намерихме толкова готини сладурчета на едно място!!! всяка от нас си е уникална индивидуалност, всяка с проблемите, грижите, но и радостите си......... air_kiss  неусетно форума стана част от живота ми air_kiss
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines