Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:51:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Приятелите които намерих във форума  (Прочетена 19916 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: август 07, 2007, 08:39:19 »

Здравейте искам да ви кажа че освен че намерих полезна информация и помощ тнук открих и нови прпиятели.Селвет,Юлия,Ели Атанасова,Ани ,Тео,Веси-Радвам се че Ви познавам и че станахте мои приятели.Нека всеки тук сподели приятелите които е намерил.Искам също да изкажа симпатиите си от Росистела,Тонита,Венера .
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 07, 2007, 12:27:03 »

Здравейте искам да ви кажа че освен че намерих полезна информация и помощ тнук открих и нови прпиятели.Селвет,Юлия,Ели Атанасова,Ани ,Тео,Веси-Радвам се че Ви познавам и че станахте мои приятели.Нека всеки тук сподели приятелите които е намерил.Искам също да изкажа симпатиите си от Росистела,Тонита,Венера .

хеййй моля, моля вече съм Лозева хи хи хи lol)))))))))

и аз намерих много хора в този форум които страшно много ми помогнаха с услуги, съвети, забележки и т.н. просто ако не беше форума и вие нямаше да има толкова хубава и различна сватба  !!! smile смело мога да кажа че имам нови приятели като Гери (gucci), Роси (Rossistela ) , Юлия и всички други във форума Selvet, Little Swuit Didka, много ценя Pleasure, Maslinka , fiibi_bg хората с които от януари месец подготвям сватбата си и са супер !!! и постоянно се включват много хора, които все още не съм опознала, тепърва опознавам kleo, baby, mehandjiiska, mandarinka, ina lemon, fanimira и други, сигурно съм изпуснала някой, но и това ще се случи smile  smile smile smile smile kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
« Последна редакция: август 07, 2007, 13:12:13 от Ели . » Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 07, 2007, 12:45:36 »

Здравейте и от мен момичета! Аз мога да кажа, че съм от тези, които не са от новите потребители, но не съм и отскоро във форума и все още съм в процес на опознаване. Повечето идеи за сватбата си черпя от форума и то благодарение на много от вас, много ми помагате с мненията си, за което ВИ благодаря. Едни от потребителите, които все още опознавам са Ели Лозева,  Мандаринка, Дидка, Мария Лакова, Маслинка и се надявам да станем виртуални приятелки, тъй като едва ли ще Ви видя в действително!  smile give_rose

Май пропуснах Солесито, включвам и нея  smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 07, 2007, 13:04:26 »

Здравейте мили момичета.
Искам и аз да споделя мойте най-добри впечатления от форума .
Запознах се с много хора , който страшно много ми помогнаха за да организирам една страхотна сватба (поне според мен).Благодарна съм много на всички който ми помогнаха изказвайки мнение по различни въпроси относно подготовката на сватбата ми.smile

Приятелите който намерих и с който си прекарваме страхотно са Гери(gucci ) и Емо, Фани(fanimira), Тео и Веси, Юлето , Ани (anisp)  , Роси (Rosistela) - Стях се познаваме лично

А също така имах честа да се видя и да се запозная с Тонита , Венера и Петкова (Роси) на последната форумска среща.

Също така искам да изкажа  и благодарности на всички момичета с който за сега познанството ни е уви само виртуално- бих се радвала да се запознаем и лично -като Ели Лозева (за мен е розовото Ели - по обясними причини smile ),  Мандаринка, Дидка(Little_Sweet_Didka), Мария Лакова, Маслинка ,Solesito,Pleasure , Cherry, mehandjiiska,Natalina_k , Baby, Summer_sky и всички останали
Благодаря Ви air_kiss kiss2 air_kiss
« Последна редакция: август 07, 2007, 13:07:27 от Selvet » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 07, 2007, 13:05:37 »

Много ми се иска да се включа в тази тема с истински реални запознанства поне с някои от вас,но всъщност не познавам никого.За съжаление съм на такова географско положение,че хем съм в центъра на БГ хем не мога с никой да се видя.Обаче  с интерес чета темичките ви за срещите в София и Варна.Всички тук сте много мили и внимателни,откровенни и всеотдайни.
С две думи> Много съжалявам че не познавам никой от вас лично.Аз все си повтарям ,че който има път насам - към ВТ да заповяда,с голямо вълнение ще се срещна с който дойде.Надявам се поне някой светъл ден да прескоча до морето и тогава да се запозная с варненската група.
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 07, 2007, 13:15:39 »

Хайде и аз да се включа и да изкажа симпатии и приятните си впечатления от срещата с Гери (gucci), Тео, Веси, Роси (PETKOVA), Selvet, Юлия и разбира се Тони, с която се познаваме отдавна, но щастливото събитие тази година ни сближи  air_kiss
А от форума нямам думи колко полезни неща научих и продължавам да научавам. И въпреки, че не съм от най-активните в отговорите, чета всичко с удоволствие. good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 07, 2007, 13:17:20 »

Много ми се иска да се включа в тази тема с истински реални запознанства поне с някои от вас,но всъщност не познавам никого.За съжаление съм на такова географско положение,че хем съм в центъра на БГ хем не мога с никой да се видя.Обаче  с интерес чета темичките ви за срещите в София и Варна.Всички тук сте много мили и внимателни,откровенни и всеотдайни.
С две думи> Много съжалявам че не познавам никой от вас лично.Аз все си повтарям ,че който има път насам - към ВТ да заповяда,с голямо вълнение ще се срещна с който дойде.Надявам се поне някой светъл ден да прескоча до морето и тогава да се запозная с варненската група.

Мила ние предния път с трепет те очаквахме да дойдеш във Варна.И се надяваме да успееш защото всички много искаме да се запознаем с теб.И сме сигурни че някой слънчев ден вятъра ще те довее до нас.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 07, 2007, 14:03:50 »

и аз да се запиша  blum
на мен ми допаднаха доста съфорумци, като Веси (veselyshko) с кято се виждаме всяка седмица- много е мила и сладка,  Дидка(Little_Sweet_Didka), - тя е страхотна приятелка макар и виртуална girl_wink, Мария Лакова- която винаги ми дава много кураж smile
Венера и Тонита и Селвет който ми допаднаха много на срещата въпреки че не говорихме кои знае колко, но и двете са много сладки girl_wink
maichenceto ми допада като характер но все още не сме се срещали за жалост, но се надявам скоро да се видим  Girl_sing
mandarinka много мила girl_wink
Сиска и Катя който вече не пишат във форума но потдържаме връзка - много са мили, големи чаровници Wink
 
kiss2  kiss2  kiss2  kiss2  kiss2   kiss2  kiss2  kiss2  kiss2  kiss2  kiss2  kiss2  kiss2  kiss2  kiss2  kiss2  kiss2   

« Последна редакция: август 09, 2007, 11:37:22 от maria_lakova » Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 07, 2007, 16:40:20 »

За съжаление аз също не мога да сепохваля,че познавам някого лично поради простата причина,че не съм в БГ!!!  sad  Но изпитвам симпатии към доста момичета и момчета от форума. girl_in_love
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 07, 2007, 18:03:13 »

Аз имена няма да изреждам, защото за мен всички сте като най - добри приятелки, с които мога да споделям всичко. Всеки път влизам във форума с нетърпение да прочета какво ново има около сватбите на всяка една от вас smile и всеки път все едно преживявам отново моите вълнения и емоции около сватбата  girl_in_love освен това съм благодарна на всички за идеите и готовността ви да помогнете, защото моята сватба определено нямаше да е толкова красива без вашата помощ  kiss2 kiss2 kiss2 give_rose give_rose give_rose
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #10 -: август 07, 2007, 18:27:05 »

За съжаление аз също не мога да сепохваля,че познавам някого лично поради простата причина,че не съм в БГ!!!  sad  Но изпитвам симпатии към доста момичета и момчета от форума. girl_in_love

И аз ще се присъединя към поста на picolina. Форумът ме запозна виртуално с много мили момичета, не само в БГ, но и в САЩ, по време на планирането на сватбеното тържество, с които споделяхме същите вълнения. Сега с нетърпение очаквам да се запозная с някои от тях след около месец в БГ.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 08, 2007, 10:14:49 »

Да се включа и аз в тази тема! Аз също намерих много виртуални приятели тук и много се радвам за това, че се включих в този форум, макар и след сватбата ми  pardon
Много се радвам, обаче, че можах да се запозная и лично с някои от вас и всички ми допаднахте  yahoo За имена, незнам - първата, с която се запознах беше Булечка и се видя, че не можем да се наприказваме  laugh Не искам да изброявам всички, но тези, с които сме били на срещи са също много симпатични и приятни за компания, НО ...имам една голяяяяма забележка към всички! Много рядко се виждаме!!!  Girl_sing
Радвам се, че успях да се видя с Дидка и Бейби за роклята на Дидка! Добре, че беше свекървата на Бейби да ни раздели, че можехме да стоим така и да си приказваме до другия ден  laugh
Тук открих случайно и Ники, която се оказа, че живее в блока срещу нас и си ходим на гости по чехли, както се казва и много си допаднахме с нея и мъжа й  yahoo
Много ви се радвам на всички и ви чувствам много близки, защото има неща, които съм споделяла само тук с вас и на никого не съм казвала  Girl_hide
ОБИЧАМ ВИ!!!   kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 08, 2007, 21:33:56 »

Ооооо тук интересна темичка се е заформила... Bravo
Иха...ако взема да изброявам...но май ще трябва.... blum, защото не мога да Ви сложа под общ знаменател, вие сте толкова различни и уникални...че..... girl_in_love
Rosisstela-мамчето във форума ме е безумно симпатична и я усещам така сякаш я познавам отдавна, а никога не съм я виждала....толкова е мила, че беше готова да отиде да ми търси едни обувки, които си бях харесала... girl_in_love...Милинка, Благодаря!!!
Maria_lakova- толкова е внимателно това момиче...ей...100 пъти ми обяснява и поправя грешките докато се науча да използвам всички "екстри" на форума... Мими....god
Prin4ipessa- това нежно и деликатно създание от къде се пръкна..незнам...но е като едно видение...безумно ми е симпатично това дете...ама нещо се изгуби в Балчик покрай тази сватба....ех.... blum
после ще продължа..... blum
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 09, 2007, 09:58:27 »

Fiibi_bg-винаги ми е адски приятно да чета нейните постове...наистина... Reading...а и покрай оакването на нейния любим...незнам някак си чак я почувствах близка... yahoo
Безумно симпатични са ми Baby(тя се оказа, че ми е бъдеща колежка.. blum), Bulyov4eза която много си мислех тези дни , покрай сватбата... kiss2, Foxy_Ladykristi....тя миличката е от града в който минаха студентските ми години и по- презумпция ми е симатична.... yahoo хехе...и е страшно мила и позитивна...ааааааааа Ели да не пропусна....нашата сладка ели...незнам може би заради позитивноо и излъчване ми е страаашно приятна, Little_Sweet _Didka....е момиче, което адски много ценя...заради добротата и...готовноста винаги да услужи...една такава миличка е....наистина е безумно добра...а колко е красива.... girl_in_love....хехе...но това е май за друга тема..... blum
Kleo_20....това е другото дете, което ми е много симпатично...малка е..ама е борбена...то и така трябва.... good
Юлия и Marina........също са ми безкрайно приятни , като събеседнички във форума...но нещо напоследък май....много много не им остава време...въобще не съм ги засичала..... cray
Vanisмоята сладка съгражденка...която се оказа, че познава мъжа ми и даже са работили заедно...и за която се оглеждам всеки път, когато съм в Югозападна България... laugh....за да не я пропусна....пък дано да ни остане време да се видим...smile
иииии още хора ми останаха...но ще почина малко..... tease
« Последна редакция: август 09, 2007, 10:42:23 от pleasure » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 09, 2007, 10:55:38 »

Ina_lemon...няма такъв образ ейййййййййй....това момиче ме кефи на n-та степен...само дебна да видя някой нейн пост за да се похиля... laugh
fanimira...още едно безумно сладко и симпатично ми същество...толкова е свежа и забавна...ей много работа си отворих, да опиша за всичките си "виртуални" приятели...ама като сте толкова сладки и индивидуални... give_rose
Solecito......си ни е..... Sunshine на форума...спомням си милото, как ходеше по- изпити при това държавни преди сватбата и ми беше много притеснено за нея...но тя е борец и е токова чаровна и винаги ухилена до уши... yahoo...страхотна е...!:)
Spirit1...любимка също...мноооого сладка...мила, нежна...деликатана...ех.... girl_in_love
АБЕ ВСЕ НЯКАКВИ СУПЕР ЖЕНИ СТЕ СЕ СЪБРАЛИ ТУК..... first chee first chee
Aaaa да не взема да забравя някой..... crazy
Selvet не съм общувала много с нея...но има нещо в това момиче,с което ...абе незнам...но ми страаашно приятна и симпатична....и каква булка беше....направо...още ми е пред очите като някакво видение... girl_in_love
Didibabyпадам си по начинът по- който се изразява...и винаги дебна да прочета нещо от нея...мноооого рзумно и симпатично момиче.....ще се повторя...но тя също беше някакъв ангел  angel на сватбата си....страхотна... give_rose
Bebo едно друго прекрасно същество, подвизаващо се в нашия форум...прекрасно момиче...борец... god
Сега нещо зациклих.....когато се фокусирам, ще си прочета писаниците, да не пропусна някого...че ще ме е яд после.... tease
« Последна редакция: август 09, 2007, 11:10:52 от maria_lakova » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 09, 2007, 11:26:02 »

Толкова много мога да напиша тук....
Щастлива съм,че ви има и че ви познавам!
 Flower
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 09, 2007, 11:51:01 »

Аз съм от скоро тук , не съм се запознавала с никой лично,но доколкото мога да кажа чрез виртуалната ни връзка  всички момичета от форума са много мили ,отзивчиви и винаги ще ти дадат съвет точно когато ти е нужен .  Flower Sunshine Flower Sunshine Flower
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 09, 2007, 19:03:24 »

Мацкиииии, много сладурска тема сте барнали тука бе.Браво на вас.И на мене много ми се иска да кажа, че се радвам че съм се срещала с този, онзи и третия, ама пусто не мога, защото не съм се срещала с никого. Но когато открих форума откровенно мога да кажа, че КПД-то ми в служебните ми задължения силно намаля ха ха ха. Е не чак толкова, но сто пъти се наложи да оставам по-до късно на работа, за да мога да си довърша документацията по някой случай, защото като изпратя ученика и хайде пак пред компа. Както и да е.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 09, 2007, 19:06:19 »

Много ме кефеше да чета кой какви ги върши покрай сватбата си, аз да кажа какви ги творя и изобщо всичкооооооооооо.Сега пък вече ме кефи да чета кой какви ги е надробил на самата си сватба и да помагаме на новичките съфорумки, които точно както и ние, са ужасно сладки.Ама не ме е срам да си кажа че съм сладка, нали, егати.... Имам всички за дружки големи и с тези, с които си пишем по-често вкл и на лични, мога да кажа че са супер мъжки момичета и големи пичове. И потози повод : НЕ СПИРАЙТЕ КУПОНА СЛЕД СВАТБАТА. Т ой сега започва - ІІ част. Целувам ви
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 14, 2007, 11:41:01 »

Аууу аз направо съм за  beating!
Пропуснала съм я тази готина темичка!
Аз мога да кажа , че все още с никой не съм се видяла , но това предстои живот и здраве в най-скоро време!
Имам си няколко фаворитки , които вече смятам за приятелки , но като цяло всички толкова ме кефите и като седна да чета на всяка от вас някоя публикация и направо се потапям в монитора и на моменти се забравям! pc_love Computer pc-mainiak
Следващият път като седна да пиша тук от вкъщи  / защото сега съм на работа и не мога да си позволя да съм многословна /ще съм подготвила едно списъче вече с моите виртуални приятелки! girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 14, 2007, 15:37:51 »

Здравейте милички!Много приятна темичка,направо ми стопли сърчицето! girl_in_love
Искам да благодаря на всички ви,за това че много ми помагате не само със съвети и полезна информация,а и с факта,че просто знам че ви има и че винаги,когато се почувствам самотна мога да ви пиша и да почета нещо интересно!Благодаря ви! give_rose
Искам да благодаря и на всички,с които имах възможност да се видя лично,защото ме поканихте на своите срещи във Варна,които бяха много приятни за мен.Много са ми симпатични и сладки Гери (gucci), Тео, Веси, Роси (PETKOVA), Selvet, Юлия, и разбира се Venera, с която съжелявам,че чак сега успяхме да се сближим макар и да имахме възможност да го направим години по-рано.Всички сте толкова милички и общителни,че още на първата среща ви почувствах някак близки.Много ми е приятно да си пиша и с kleo_20 и Веси (veselyshko), скоято най-сетне ще се видим утре и се надявам да си останем близки и за напред!Мисля си,че в този труден и мъжки свят се нуждаем от повече подкрепа както покрай сватбата,така и дори най-вече след нея,защото тогава започва и един нов, вълнуващ, различен, но и не лек живот за нас!
Благодаря Ви,че Ви има приятели! give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 16, 2007, 10:09:17 »

Ей, тук отдавна никой не е писал! Аз продължавам да намирам нови приятели тук, а снощи с един от вас си писах до към 1 часа, докато мъжа ми спеше!  blum tease laugh Няма да казвам с кого  girl_wink
Онзи ден една приятелка ме пита "Ама ти още ли се занимаваш с този форум? crazy" а аз да си призная въобще не съм мислила да го напускам, поне засега!  yahoo
Много ви обичам всички!  kiss2
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 16, 2007, 10:53:58 »

аз също мога да се похваля с три момичета които ми станаха много симпатични, с които мога да си говоря многоо и за всичко и с който не усещам как времето лети kiss2
много са сладки и добрички и ми се струва че ще станем приятелки Тонита, Веселичко и Спирит kiss2
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 16, 2007, 11:01:09 »

Малеее,наистина отдавна не сме писали тук!Ама аз наистина постоянно откривам нови приятелки и даже си ви чувствам всички такива! :girl_in_love:И аз вечра се почувствах като сред най-близки и стари приятелки,приказвайки си с ROSI KRASTEVA , Veselyshko и Spirit   Искам да кажа,че съм много щастлива,че тук открих и една астрална близначка(родени сме на една дата)-Spirit :girl_in_love:Много е приятно да видиш,че и друг разсъждава също като теб и честно казано аз бях много изненадана от този факт,тъй като познавам и други момичета,с които сме на една дата,но те са коренно различни!
Миличка благодаря ти,че винаги си толкова мила с мен и честно казано самата мисъл за теб ме успокоява kiss2 give_rose
Мога да кажа,че открих и още една вярна приятелка тук,която колкото и да е далеч и колкото и да е заета винаги намира време да ми прати по някой имейл(дори в този момент  girl_wink).Rou благодаря ти съкровище!
И още много момичета,с които си пишем и извън форума и откриваме толкова общи неща!Обичам ви всичките и не знам какво щях да правя без вас! girl_in_love kiss2 give_rose
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #24 -: октомври 16, 2007, 15:44:56 »

Ей тук аз съм модератор..и сега виждам тази тема,аз съм за  beating blush
Наистина напоследък се опитвам да наваксам пропуснатото време
Ей прекрасна моя съгражданке,да си върна жеста и да ти кажа че и аз правя същото когато съм в родния ни град Sunshine Няма да те пропусна да знаеш.Много си ми готина и яко ме кефиш с всеки твой пост.
Роситела само нея познавам лично,и мога да кажа пак само хубави неща за милата мама Роси и малката кукличка която също е голяма сладурана.
Много вируални приятели намерих тук и съм много щастлива.Винаги когато влизам тук чета и се усмихвам реално. DANCE tease yahoo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 16, 2007, 16:15:38 »

Аз намерих и намирам все повече приятели.Но няма да цитирам имена те достатъчно добре знаят кои са и колко много ги обичам и държа на тях.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 16, 2007, 16:31:28 »

Много ми стана тъжно като четох постовете ви, че все още не се познавам със никой от вас cray, но се надявам ако всичко е наред скоро и това а се случи  DANCE
Всички сте толкова симпатични и добронамерени  girl_in_love
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #27 -: октомври 16, 2007, 16:42:59 »

И аз все още не познавам никой от форума лично cray освен Сабина /Маца както си знаем при нас blum/ kiss2 но се надявам след предстоящата ни среща на форумците в София да си имам и нови приятели  Party time Иначе мога да кажа, че атмосферата тук е много много приятна  girl_in_love и именно заради това се регистрирах във форума и станах активист  DANCE Момичета, вече сте част от ежедневието ми  DANCE DANCE DANCE и го правите много цветно с всичките си идеи  girl_in_love Целувки на всички от мен   kiss2 kiss2 kiss2
« Последна редакция: октомври 16, 2007, 17:01:26 от Katitka » Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 16, 2007, 16:59:03 »

Много ми стана тъжно като четох постовете ви, че все още не се познавам със никой от вас cray, но се надявам ако всичко е наред скоро и това а се случи  DANCE
Всички сте толкова симпатични и добронамерени  girl_in_love

и аз така  Cray
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 16, 2007, 22:02:20 »

момичета не е необходимо задължително да сте виждали с някого лично, за да сте приятелки!!!! Ние сме толкова дълго тук, че като се видим няма как да не се харесаме!!!! Много съм щастлива, че се появих във форума и че се намерихме толкова готини сладурчета на едно място!!! всяка от нас си е уникална индивидуалност, всяка с проблемите, грижите, но и радостите си......... air_kiss  неусетно форума стана част от живота ми air_kiss
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #30 -: октомври 16, 2007, 22:53:11 »

момичета не е необходимо задължително да сте виждали с някого лично, за да сте приятелки!!!! Ние сме толкова дълго тук, че като се видим няма как да не се харесаме!!!!

Много добре го каза, Фани!
Въпреки че километрите не ми позволяват да се срещна с всички момичета, които ми станаха близки през последната година във форума. Радвам се, че поддържаме връзка дори и след като отминаха сватбите ни! yahoo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 17, 2007, 10:18:18 »

Хей Вероника,Астика,наистина не е необходимо да сме се виждали..аз и без да ви познавам лично вече ви харесвам и сте ми много сладки!Не ви споменах,защото има още много сладки и мили момичета,с които съм имала удоволствието да си комуникирам,макар и виртуално...С някои наистина нямах тази възможност,защото все пак всяка от нас си има някакъв пиков момент и общи проблеми с някоя група от форума и така е носмално едни да се сближават повече,други по-малко,но определено всички са много мили и приятни!За това и не виждам смисъл някой да се сърди защо съм споменала някой конкретно,а друг не.Това е напълно нормално,то си е като един голям клас-не може всички да сме си близки и с общи проблеми!
А и не съм съгласна,че не бива да се споменават имена!Все пак аз си мисля,че темата е точно за това!Ясно е,че всички се харесваме,но все пак "приятелките" са по-малко по една или друга причина и именно тук е мястото да им благодарим като ги назовем и да им кажем 2-3 мили думи...Аз не бих се засегнала,ако някой не ме спомене!Във форума има толкова много хоря,че ако тръгнем всички да се изреждаме....освен това е невъзможно и супер лицемерно да кажа,че всички тук са ми "приятелки",макар и да са ми симпатични :girl_wink:А когато се случи да прочета своето иманце тук ми се стопля душичката....Е тогава какъв е проблема именно тук да назоваваме имената на онези,с които сме станали най-близки?А и моят списък постоянно нараства,което може само да се приема положително!Не съм затворила душата си за никой и ще се раздвам скоро да добавя и още някой в списъка с приятелките! girl_in_love
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 17, 2007, 13:01:41 »

Оххххх, момичета, и на мене ми е много готино като си пишем тук глупости до припадък. Всичките сте ми сладурки а това че познавам лично само ..... на брой от вас не значи че не се кефя и на другите. Забележете само как тези от нас които вече се бракуваха, се преместихме по темите за чешене на езиците, и малко абдикирахме от организационните темички, нали. Няма лошо де, тук даже е по-смехотворно такова.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 17, 2007, 18:18:26 »

И аз чак сега откривам тази тема, макар че много често съм мислила по въпроса колко близки ви чувствам мои мили виртуални приятелки! give_rose Когато някоя приятелка сподели с мен нещо и аз искам да я успокоя използвайки съветите, който сте ми давали всички вие в определени моменти когато съм имала нужда, тогава започвам с думите: "Една моя приятелка веднъж ми каза, че..." и чак след това се замислям, че всъщност цитирайки някоя от вас съм ви нарекла приятелки, защото наистина ви чувствам като такива.
 
Особено близки са ми pleasure и fanimira, с които успях да прекарам насаме няколко прекрасни часа от престоя си в България.
pleasure още от самото начало като влязох във форума, просто някаква енергия ме привлече към нея и още преди да се видим успях да изградя с нея една много дълбока и искрена приятелска връзка. Начинът й на разсъждение, виждането й за нещата от живота, ми направиха огромно впечатление, а с финия си начин на изказване по различните въпроси просто ме заплени. Възхищавам се на такива интелигентни, изтънчени и морално извисени жени като нея. Ако имаше повече такива жени светът щеше да е най-прекрасното място!
Връзката ми с fanimira също възникна още от самото начало като влязох във форума. Тя беше първата която ми се притече на помощ, когато имах нужда от информация. Също така (понеже аз вярвам във свръхестествени сили и явления) мисля, че не е случайно съвпадението, че и двете сме се регистрирали в един и същи ден. И въобще тя е човек с много позитивно мислене, оптимист до край и е способна да ме зареди с невероятна доза енергия. Тя винаги и съпричастна към проблемите на другите и по много от въпросите има много различно от общественото мнение (в смисъл, че не е подвластна на закостеняло и консервативно разсъждение по житейските въпроси). тя някак си просто е личност, която се откроява с изключително интересен мироглед и характер и освен това е толкова спонтанна и щура, че просто няма как да не я хареса човек.
Също така много близка чувствам и maria_lakova, която страшно ми допада като човек и въобще като държание и отношение към хората. Тя е може би най-коректния и отзивчив човек, който познавам. От нея лъха такава ангелска доброта, че с думи не мога да я опиша!
Bulechka е още едно безкрайно симпатично същество, което те запленява с прекрасната си усмивка още когато я видиш за пръв път. Толкова е сърдечна и исрена, че ти иде да я разцелуваш и разпрегръщаш. Освен това, човек, който обожава детските приказки, както тя, просто веднага ми става много симпатичен.
Друго също толкова сърдечно и емоционално момиче е Ели. тя е точно като едно розово, изпълнено с любов сърчице, което винаги е бликало от весели емоции. Тя е просто цялата - една пърхаща, радостна емоция.
Допандна ми още и абсолютно ествената и откровена mandarinka, с която просто няма скрито покрито. Тя винаги казва нещата такива, каквито са и е много точен човек. Тя също е необикновена и различна от повечето жени, които познавам. При нея ги няма типичните женски игрички и хитрости, тя е човек, на който може да се има доверие.
И не на последно място бих казала, че се сприятелих и със страшно милата muhichka, която имам усещането, че е чак нереално добра и мила. Просто така умее да успокоява хората, че според мен е трябвало да стане психо-терапевт. Според мен ако започне да се занимава с човешките проблеми от световно равнище ще стане втората Майка Тереза.
Друго момиче, което искам да отбележа в поста си е gucci. Отношенията ни с нея (поне за мен) потвърдиха фразата, че първото впечатление, често може да те лъже. Ние не се харесахме много отначало (имахме разни спорове и дразги), но когато един ден си написахме няколко лични съобщения, тя ми показа колко точен и коректен човек е. Най-много ме впечатли, че независимо от тези наши малки спречквания, тя на няколко пъти беше много съпричастна към проблемите и въпросите ми и ми е писала на лични и също така беше един от първите хора, които се разписаха в сватбения ми албум и ми е пожелала прекрасни неща, които си личи, че е написла от сърце. Благодаря ти, Гери!

Знам, че сигурно на модераторите ще им се прииска да ме линчуват като видят този километричен пост  diablo hunter boxing beating, но просто не можах да се събера в по-малко думи. Тази тема много ме разчувства!  give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 17, 2007, 18:44:18 »

Знам, че сигурно на модераторите ще им се прииска да ме линчуват като видят този километричен пост  diablo hunter boxing beating, но просто не можах да се събера в по-малко думи. Тази тема много ме разчувства!  give_rose
Тази тема е в раздел "Кафе или чай", така че може да пишете кооооолкото си искате дълги постове  good Wink
И в момента ми иде не да те diablo hunter boxing beating а да те  friends kiss gu6 kiss2 заради хубавите думи, които си писала за мен, а аз пък не харесвам нещо в теб и то е че си мноооого далече  cray
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 17, 2007, 21:39:41 »

Мила prin4ipessa и на мен ми достави голямо удоволствие да прочета написаното от теб и мога само да кажа,че чрез твоите думи успях всякаш по-добре да опозная някои от момичетата,с които за жалост не съм имала такава възможност като теб да комуникирам...Толкова си мила и внимателна с всички и аз определено мога да добавя и теб в списъка с приятелките,особено след като успяхме да си разменим и няколко писъмца на лични,с които те почувствах много близка,а и от албумчето ви видях,че сте много лъчезарни и щури хора,което определено много ми харесва!Ти си поредното доказателство,че всеки си е изградил по една или друга причина свой кръг от най-близки приятелки,но това не пречи на останалите,а напротив-ето аз сега открих още добри хора тук чрез думите ти!Всички изброени от теб наистина си отговарят на описанията! girl_wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 18, 2007, 04:48:21 »

аз и преди съм писала,че никого не познавам лично само виртуално,но вече няколко пъти се хващам да мисля за Вас( ееее не за всички,но примерно вчера ден си мислех за Булечка къде роди момченце,мислела съм си и за Принцеската,когато писа че са чистили апартамента си,за Фийби и техния нов апартамент,за Ванис защо не се появява вече,за Мария като беше болна..................мога да продължа до безкрай) имам преедвид,че каквото прочета и после ми е цялден в ума и си го мисля!!!!
ТАКА,че МОМИчЕТА във ваше лице намерих доста,макар и виртуални ПРИЯТЕЛКИ girl_in_love girl_in_love girl_in_love air_kiss air_kiss air_kiss
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #37 -: октомври 24, 2007, 22:44:28 »

Момичета аз чак сега откривам тази темичка  и бих искала да благодаря на форума че ме срещна с едни нови и чудесни приятелки- Rosi Krasteva, Tonitta, Spirit, Venera. От толкова месеци пишем тук и винаги когато съм имала нужда от помощ или просто да си поприказвам те са били насреща. Благодаря и на тях за хубавите думи, които прочетох за себе си- стана ми безкрайно мило  give_rose girl_in_love kiss2
Има и много други момичета с които сме си говорили по един или друг повод и с които също се радвам че се запознах, но няма да изброявам че са много и ме е старх да не изпусна някой give_rose  Получавала съм съвети или подкрепа от тях в един или друг момент когато съм имала нужда и съм им много благодарна give_rose M_a_g_i v_s, с която си пишем на лични и е много мило и добро същество, prin4ipessa това мило и прекрасно същество, което намери сили и време и ми писа в темичката за да ме подкрепи и да ми даде съвет когато имах нужда, въпреки всички проблеми които тя самата има girl_in_love give_rose give_rose
И на всичи останали благодаря ви момичета от сърце  give_rose give_rose give_rose
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 24, 2007, 23:17:53 »

За себе си мога да кажа, че тук намерих наистина много приятелки!!!! Няма да споменавам имена, за да не пропусна някой, но те си знаят, че ги обичам!!! А тези, на които още не съм го казала, е, защото просто не съм намерила подходящия момент! Wink Аз много обичам да си показвам емоциите, но хората , които не ме познават се стряскат, особено ако не са свикнали с такова отношение и ен искам да стресна някоя бъдеща, настояща или екс булчица!!!! laugh
Много си обичам и "софийската" група girl_in_love, от варненци съм възхитена, иска ми се да се виждам по-често с вас give_rose give_rose give_rose, както и други момиюета от други градоше и държави kiss2 kiss2 kiss2
но права е Мария, по-горе, че се виждаме рядко, трябва да се засрамим, варненци са по-сериозни от нас и поотделно и заедно!!! Bravo Bravo Bravo

ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ, МИЛИ МОМИЧЕТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!   heart heart heart
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #39 -: декември 17, 2007, 08:41:20 »

Аз не познавам лично никоя от вас............ще бъде пресилено ако кажа, че всички сте ми изключително приятни.....при всички положения в този сайт намерих полезни неща в темата ГОТВЕНЕТО.Надявам се да не се разсърдите от откровеноста ми, но мисля че някои от вас прекалено розовеят и захаросват постовете си и в повечето случай ми се струва ,че не сте искренни ,но това си е мое мнение...........не се сърдете  @}->--добре е, че тук успявам да си убивам времето и понякога искренно ме  забавлявате и разсмивате
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 17, 2007, 09:49:13 »

Аз не познавам лично никоя от вас............ще бъде пресилено ако кажа, че всички сте ми изключително приятни.....при всички положения в този сайт намерих полезни неща в темата ГОТВЕНЕТО.
Мила ми Михаела...много се радваме, че си толкова искренна и не "всички сме ти изключително приятни"...съжалявам, че има хора, които не са ти чак толкова приятни  funnytooth...ама какво да направим...то няма как да се харесаш на всички... Wink
А и след, като в сайта си намерила само полезни неща в темата за "ГОТВЕНЕТО''....но в такъв случай защо не се разпише в някой сайт като ..Бон апети...например.... crazy
А за това, че ти розовееммм....много мило....страшно мило.....направо се разтопих от умиление..... huhhuh.gif huhhuh.gif
Нищо лично....това е само мое мнение...момичетата са прекалено възпитани за да напишат нещо...предполагам....аз явно не съм толкова.... blum
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 17, 2007, 09:52:59 »

Аз без коментар, тя Mихаела си знае  good
Аз семя да кажа, че от както кипи подготовката за сватбата тук открих прекрасни хора, които много ми помогнаха да се справя защото сама обикаляйки София с милото де - щеше да   tease
Приятели намерих в лицето на Катинка, Танчето, Сабина, Мария Лакова, Дяволинката, Клео, Десеилавка и още много други готини хора. Много искам да видя ургаската група някой ден  Bravo
Активен
lini_barabini
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 27



« Отговор #42 -: декември 22, 2007, 20:46:58 »

 Аз също имах възможността да се запозная с доста хора от форума. Смея да твърдя, че в тяхно лице открих доста добри приятели. Надявам се и с останалата част от форума да имам възможността да се опозная и поне да станем добри познати.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 04, 2008, 15:40:12 »

Аз може би намерих най-много приятели до сега от срещите на форума.  danceg Да ви се похваля
Днес се върнахме от Истанбул, ходихме на почивка за празниците заедно със Sеlvet и мъжът й Рей. Жалко, че gucci не можа да дойде с нас. Нищо, следващия път.
Като се прибера в къщи ще пусна няколко снимки тук.
« Последна редакция: март 04, 2008, 15:49:17 от gucci » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 04, 2008, 15:52:27 »

толкова много готини хора намерих тук.някой познавам лично а други не.Но това че не сме се виждали лично не значи че не ви чувствам близки.Ето с Ели не сме се виждали но си пишем и се чуваме по телефона.Тео наистина е жалко че не можах да дойда с вас.Следващия път сме на линия и ние с Емо.Надявам се че ще срещам все повече приятели тук.не искам да казвам имена защото сигурно ще пропусна някой а те си знаят кои са и колко са ми скъпи.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 04, 2008, 16:41:05 »

Аз също намерих приятели във форума, макар че не познавам никой лично! Толкова добри хора има тук, готови винаги да помогнат с каквото могат!  give_rose judges Супер сте всички!  kiss
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 04, 2008, 23:09:12 »

и аз открих приятели във форума, хора, с които имаме общи теми.. Ето например Елито - мискаприз голяма сладурка е и не само тя ами всички във форума danceg danceg
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 05, 2008, 00:31:11 »

Снимките от Истанбул, които обещах





















« Последна редакция: март 05, 2008, 00:34:10 от Teo » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 05, 2008, 08:39:50 »

 danceg ееееееех супер!!!!! По физиономийките личи, че ви е харесало!!!!  Bravo само с толкова снимки няма да ви се размине на вас!!!!! като я знам Селвет сигурно направи хиляди снимки!!!! правете тема и пускайте всичкоооооо!!!! И успяхте ли да популяризирате сайта сред истанбулските булки????  blum дано следващата ви екскурзийка там да бъде среща на форума  good
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 05, 2008, 09:16:01 »

Тук намерих много симпатични и отзивчиви хора въпреки че не ги познавам лично но ги чувсрвам много близки благодаря ви на всички give_rose give_rose heart
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 05, 2008, 11:30:26 »

Браво!  Bravo Много хубави снимки! Със сигурност сте си изкарали страхотно и с чудесна компания!
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines