Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 00:06:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Имате ли хоби?
Оо, да! good - 33 (35.9%)
Няколко даже! yahoo - 37 (40.2%)
Не ми остава време  sad - 17 (18.5%)
Не, нямам nea - 4 (4.3%)
Какво е "хоби"? pardon - 1 (1.1%)
Общ брой гласове: 91

Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моето хоби!  (Прочетена 50895 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: август 06, 2007, 12:10:10 »

Тук можем да си пишем за всичко ,което правим в свободното време.
Аз например обичам разходките из природата без значение сезона.Обичам да снимам,но все нямам време да почета малко литература по въпроса. 8PОбичам спорта,но пак поради слаба организация рядко успявам да отида на тенис например.
Много често се забавлявам във форума,защото тук успявам да си бърборя за някакви супер неангажиращи нещица и се чувствам съвсем земен човек,а не човека- машина,който мисли за работа.
А вие?Какво правите в свободното време?Имате ли си хоби?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 06, 2007, 12:22:46 »

аз имам доста неща с които ми е кеф да се занимавам !!! обичам да майсторя някакви нещича, например покрай сватбата това ми доставяше голямо удоволствие, да декорирам нещо : някакви предмети и т.н. !! обичам да се разхождаме с милото, да се излежаваме и да гледаме някой филм ! най-много обичам да обръщам внимание на себе си като ходя на маникюр или фризьор ! това ми доставя голямо удоволствие и по този начин релаксирам ! обичам и да си правя експерименти и в кухнята, да влизам в нета, без компа и интернет не мога, всичко проверявам и търся в нета, така открих вас и всеки ден съм част от този форум !!!! smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 06, 2007, 12:26:17 »

аз съм страхотен фен на латино танците(това ми е основното хоби), както и половинката ми. Също така обожавам разходките  good И аз като Ели без компютър и интернет направо не се виждам  laugh По принцип, ако не съм на танци, свободното си време предпочитам да го изкарвам с най-приятните за мен хора - мъжът ми, най-близките приятели и, разбира се,  често и с родителите  smile



п.п. Фийби,  Bravo за хубавата темичка  good
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 06, 2007, 13:04:19 »

п.п. Фийби,  Bravo за хубавата темичка  good
Напълно се присъединявам към това изказване на  solecito .
Аз предполагам и като всички други съфорумки не мога без интернет и компютъра ми!
Иначе любимите ми занимания са плаж /обожавам го там си почивам истински/ , пазаруване / това ми е най-любимо , във всяко свободна минута мога да се сетя да отида да си купя нещо/ , телевизия /обичам да гледам с моето съкровище филми/ и цветята ми / много обичам да се занимавам с тях.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 08, 2007, 13:50:40 »

Аз по едно време се бях запалила да шия гоблени.Леле голямо шиене падна.По принцип съм си малко нервачка и всички и се чудеха как издържам,а на мен ми се отразяваше много добре.Сега нещо времето не ми достига...........
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 08, 2007, 15:35:45 »

Аз по едно време се бях запалила да шия гоблени.Леле голямо шиене падна.По принцип съм си малко нервачка и всички и се чудеха как издържам,а на мен ми се отразяваше много добре.Сега нещо времето не ми достига...........

май на всички им действа успокояващо да шият гоблени !!!! моя позната която е супер нервак и тя шие и е много запалена smile

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 08, 2007, 15:49:04 »

Аз по едно време се бях запалила да шия гоблени.Леле голямо шиене падна.По принцип съм си малко нервачка и всички и се чудеха как издържам,а на мен ми се отразяваше много добре.Сега нещо времето не ми достига...........

май на всички им действа успокояващо да шият гоблени !!!! моя позната която е супер нервак и тя шие и е много запалена smile


Да и вкъщи всички ми се чудеха как се задържам толкова време на едно място laugh laugh :laugh:Ще взема пак да почна да шия и без това  имам нужда от средство за релакс!Трябва само да си избера някой много труден и красив,че поне като го ушия след 2-3 год да е стойностен,а не рекички ,горички............. Wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 09, 2007, 21:37:13 »

аз веднъж пробвах да шия гоблен ама супер се изнервих angry
иначе много обичам да си шия дрешки,но понякога не ми с еполучават нещата и творението го смотвам на кълбо,някъде дълбоко в гардероба после мама като го намери голям смях пада laugh
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #8 -: август 09, 2007, 21:59:02 »

Аз не мога да кажа, че имам хоби, но както и при другите момичета, обичам да правя няколко различни неща. На първо място- шопинг- винаги съм готова на обиколки по магазините. Второ- четене- тъй като прекарвам доста време на път за работа сутрин и вечер обратно към къщи, много обичам да чета. През зимата особено с моят съпруг сме много запалени по боулинга (даже си имаме собствени обувки и топки за боулинг), и тъй като навън не е за приятно прекарване на времето, се събираме с приятели да играем боулинг. 
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 12, 2007, 00:29:03 »

Аз не мога да кажа, че имам хоби, но както и при другите момичета, обичам да правя няколко различни неща. На първо място- шопинг- винаги съм готова на обиколки по магазините. Второ- четене- тъй като прекарвам доста време на път за работа сутрин и вечер обратно към къщи, много обичам да чета. През зимата особено с моят съпруг сме много запалени по боулинга (даже си имаме собствени обувки и топки за боулинг), и тъй като навън не е за приятно прекарване на времето, се събираме с приятели да играем боулинг. 
Дидка това с боулинга докато живеех в Сф и при мен беше мания направо.Незнам как не се обзаведох с някое екипче.Сега се сещам че май във Велико Търново има боулинг и би било яко ако заведа милото там.
Иначе шопинга е голяма мания ,даже си заслужава цяла темичка laugh laugh laugh
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 12, 2007, 01:13:31 »

да се разпиша и аз тук:
бих казала ,че много обичам да серазхождам когато имам време,обичама да подреждам и чистя в къщи,да слушам музика,да се ровя из нета...простообичам да имам време да си нареждам нещата и да имам време за мен,и когато няма  angry откачам
иначе всичко останало е познато предполагам за всички момичета:пазаруване,фитнес...
« Последна редакция: август 12, 2007, 01:16:41 от picolina » Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 28, 2008, 20:03:34 »

моето хоби ли ....  та то се превърна в моя професия  -  funnytooth   шиех за удоволствие на себе си дрешки ( а сега  по друг вид дрешки ама за хората) , но пак ако ина време си шия за себе си и много много  а ма много ме кефи да се ровя в Н-ета danceg
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 28, 2008, 20:09:56 »

Обожавам да се разхождам из природата! smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 03, 2008, 15:43:52 »

Момичета, нека в тази темичка, всеки сподели за своето хоби, било то странно и/или съвсем тривиално!!! Wink Може и снимки да показваме, ако хобито ни е свързано с ръкоделие Wink

Аз например, обичам да плета, (на 1 и 2 игли), не съм мнооого веща, но за удоволаствие - получват се нещата Wink blush, също така обичам да рисувам - ей, като попорасне бебочко ще си рисувкаме заедно yahoo danceg, обичам да чета, когато имам време, да се разхождам и пътувам по света и у нас и така!!!




Хайде вие сте! good
« Последна редакция: май 24, 2009, 20:40:30 от Bulechka™ » Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 03, 2008, 16:02:43 »

И аз да се разпиша! write
Най-много от всичко обичам да пътувам! yahoo В България, в чужбина... на стари и любими места, както и на нови и непознати... с повод и без повод... с компания и само с половинката... с всякакви превозни средства! bike  moto drive speed Boat За това и сме и винаги на път де blush
Много обичам да танцувам! danceg
Също едно от любимите ми занимания е да ходя на боулинг! yahoo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines