Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:24:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 100 гр Сладки - сватбена торта  (Прочетена 56032 пъти)
 
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 13, 2007, 14:20:11 »

Значи си имала късмет  Bravo Ние днес ще ходим до Романс в Симеоново. Ще видим там какво ще ни предложат  DANCE
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 13, 2007, 14:23:56 »

Ита,
романс правят добри торти, ние ходим цхесто там, че нали и там си живеем.
за 50 годишнината на наште бяха направили супер торти.
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #17 -: април 15, 2007, 21:12:06 »

И аз съм впечатлена от Романс, дегустирахме им тортите вчера  Torte Мисля, че ще си я поръчаме от там, отвъте ще е тирамису, а отгоре не сме решили дали да я направят бяла или розова. Ще струва около 120-130 лв. Тортите на 100 гр. сладки ще натежат значително на бюджета ни  girl_impossible но наистина са красиви.
Все пак ние май повече държим да е вкусна  pardon
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 16, 2007, 10:18:30 »

 hiphip Романс също е и нашата сладкарница, но за да не се отклонявам от темата  blush ще пусна нова  Curtsey
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 16, 2007, 10:38:32 »

Момичета, имам позната която работи в една от сладканиците на 100гр Сладки. Ако искате уникална торта - ще ви я направят  good Колкото до вкусовете - най-добре е да опитате лично преди да решите, и наистина имаше някакви ограничения между плънките и етажираността на тортата. Имат много каталози (като всички торти в каталозите, които аз съм разглеждала, са вече правени за някого).
На мен ми изглежда скъпо - особено за такава голяма торта, но ако имате възможности са много добър избор (най-вече за декорацията на тортата  Wink )
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 09, 2007, 08:25:52 »

единственото нещо, което ме разочарова на сватбата беше тортата ни от "100гр. сладки"  Mad girl- направо ме хвана яд, че дадохме толкова пари за такава торта. Въобще не се бяха справили добре, а и на вкус въобще не беше това, което ни обясниха!  cray
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 07, 2007, 16:08:29 »

Аз съм доволна от 100 грама сладки. Държаха се чудесно с нас, когато поръчахме торта, всичко беше перфектно. Тортата беше за рождения ден на моята дъщеричка, ето и снимка


Освен това за сватбата могат да ми направят каквато торта си пожелая - аз лично искам да е нещо подобно



и казаха, че няма проблем да се направи.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 07, 2007, 16:11:04 »

Ех, че сладка детска тортичка  girl_in_love Аз много бих се зарадвала на такава, нищо че отдавна вече не съм дете  tease
Много добре са се справили и пеперудките са големи сладури!   good blum
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 08, 2008, 19:00:06 »

за нова година нашите кумове донесоха торта от 100 гр. сладки беше страхотна
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #24 -: октомври 14, 2008, 00:22:14 »

Много вкусни торти и с чудесен дизайн има в "100 гр. сладки".
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 22, 2009, 23:59:08 »

И аз преди години си бях поръчвала торта от 100гр Сладки за рождения ден и беше станала много красива и вкусна, но пък от друга страна когато бях кума и поръчахме сватбената торта от там беше голямо разочарование. Според мен много ги бива в правенето на шарени и оригинални торти, но по-традиционните не са чак толкова сполучливи... Затова сме решили за нашата сватба да поръчаме от друго място...


* MyBdayCake2006.jpg (47.11 KB, 400x267 - видяно 10946 пъти.)
Активен
mihneva
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #26 -: април 07, 2009, 13:02:26 »

И аз мисля, че 100гр. сладки са безконкуренция за момента!
Активен
jo_jo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #27 -: май 11, 2009, 12:11:22 »

Аз също обичам тортите на Романс и затова си поръчах за сватбата тяхна торта.... Моля Ви не правете моята грешка! Зълва ми не ме послуша и тя си поръча, но поне нейната я украсих с живи цветя и не личеше колко е грозна всъщност. Ако искате за сватбата си грозна торта, която няма нищо общо с това, което сте поръчали давайте! Вече взимам торти само от Лагуна и винаги получавам 100% това, което съм поръчала. Скоро ще бъда кума и мисля да поръчаме от 100гр., защото тортите са много красиви и като гледам могат да направят такава каквата ние искаме. Като мине сватбата ще споделя какво се е получило!
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #28 -: май 22, 2009, 20:51:10 »

а как се движат цените в 100 грама сладки?!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 19, 2009, 10:09:39 »

Сега чак виждам, че има такава темичка за 100гр сладки. smile
Нито за миг не съжалявам, че поръчахме нашата торта от там. Цените в момента са от 3 до 4.20лв на парче. Като имат само 1 вид пълнеж за торта, която не е на стойка а на слети етажи. Ние понеже искахме да си изберем друг пълнеж, я направихме на стойка нашата, но се получи също толкова красива.
Отидохме с ето тези две снимки на торти при тях и поискахме да е съчетание от двете - с младоженци отгоре. smile Сами преценете колко добре си вършат работата хората там.  yahoo






Ето това е нашата торта!

Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines