Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:07:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Осиновяването  (Прочетена 29638 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 28, 2011, 11:47:11 »

Ел,акта може да е сгрешен. Моят е издаден 2о-тина дни преди да се родя  shok и отдолу пише същата дата,но годината вече е+4 shok и то въз основа на акт от сгрешена година/или имат кристална топка или гледат хем в миналото,хем в бъдещето/  shok За сметка на това,номера на брат ми е следващия и при него датите си бяха наред или поне годината не беше объркана. На мъжа ми по същия начин имаше сбъркана дата и на стари години си вади нов акт с правилната дата.  diablo
Ако роднините ти не желаят да разговарят,тогава защо не попиташ сестрите си-те би трябвало да знаят.  blush
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 28, 2011, 12:32:09 »

След като роднините ти ти казват,че не си осиновена и продължават да го твърдят,защо са тези съмнения?Факта,че майка ти не е разговаряла с теб за раждането или поне е избягвала темата,не е много показателен.А това,че сестрите ти не проявяват интерес към теб е нормално,при положение,че сте живяли отделно и баща ти е имал друг брак.Единствения начин е да се обърнеш към институциите и да поискаш отгорова от тях.Едва ли ще ти откажат информация,при положение,че ти нямаш намерение да издирваш евентуалните си истински родители. good
И аз имам познати с издадени по-късно актове за раждане.Стават обърквания и за това е така.Имате ли прилика с майка ти и баща ти?
roumyana историята за бременноста,преминаваща "инкогнито" ми напомня малко на моята  blum Сега с тези якета и шуби,хората много се учудват като им кажа,че съм бременна.Напоследък се забелязва повече,защотот е топло.Аз много не излизам из квартала,а сега съм качила и доста килца,та напълно го разбирам това с клюките.Добре,че свекито и зълвата живеят в съседния блок.Те разгласяват на куцо и сляпо,без да има нужда да се вяскам много много  pleasantry tease blum
Това е от мен,желая на всички много късмет и щастие  give_rose
Активен
allia
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #47 -: април 28, 2011, 05:54:43 »

и емоции които го съпътстват, но ако сме лишени от това със сигурност ще си осиновим.


----------
Линкът не е нужен в този пост. Затова е премахнат.
« Последна редакция: април 28, 2011, 14:27:33 от Teo » Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 27, 2011, 14:12:59 »

Eхооооо, малко ще побутна темата с една покана:

Този понеделник - 30-05 в 17ч. в читалище Климент Охридски в Стара Загора отново ще има пролетно тържество на децата от дом Незабравка, който може да заповяда.

На стр. 2 в тази тема съм разказала за едно коледно тържество, мноооого е хубаво и най-вече децата се радват, когато има на кой да покажат какво са научили.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 16, 2011, 12:39:26 »

Аз определено искам да си осиновя детенце или дори 2. Честно казано и първото предпочитах да стане по този начин, но не успях да убедя мъж ми. Сега вече мисля, че имам по-големи шансове за това.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines