Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:22:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разликата между нея и мен която аз не виждам  (Прочетена 15009 пъти)
 
erolchy
Новак
*
Публикации: 11


« -: февруари 20, 2011, 17:00:23 »

Здравейте.Надявам се  да  ми помогнете с нещо, значи проблемът ми е следния, аз съм от смесено семейство, баща ми е турчин а майка ми българка, аз се чюствам  християнин но не съм кръстен , та тяхните не ме приемат такъв какъвто съм като човек а виждат само това че аз съм различен и сигурно ме смятат за турчин но и да е така какво лошо има в това, а приятелката ми е с мен и ме обича но каза че никога няма да се ожени за такъв като мен.Че аз с нищо не съм по различен от останалите, на този който не сам казъл че по бащина линия съм турчин не могат да ме различат но и така да е защо е всичко това, защо не ме приемат и как и какво трябва да направя че да променя това.....
П.П. извинявам се ако има правописни грешки тъй като съм свикнал да пиша на латиница... smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 20, 2011, 17:09:56 »

а приятелката ми е с мен и ме обича но каза че никога няма да се ожени за такъв като мен.
Прочети няколко пъти това изказване и сам си направи изводите, дали си заслужава да си с това момиче, ако искаш от нея нещо повече като семейство, дом и деца.
Активен
erolchy
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #2 -: февруари 20, 2011, 18:42:58 »

Ами независимо какви са обстоятелствата я обичам твърде силно и съм бил близо четири години и половина с нея и ми харесва а също и на нея и просто не мога да сложа край, не искам просто... sad
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 20, 2011, 20:51:58 »

Бори си за вас.Казвам го от личен опит.И говори с нея.Ако искаш на лични мога да помогна повече.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 20, 2011, 20:58:09 »

erolchy, ако си на 100% сигурен, че тя е жената с главно Ж за теб, подкрепям gucci да се бориш независимо от това, което е на пътя ви. Дом, семейство и деца не се създават с една сватба и един подпис. Това е усещане и любов. Ако я има любовта между вас - давай, бори се. Но ако имаш и едно съмнение....помисли си. Защото нейните родители явно никога няма да те приемат независимо какъв си като човек. И проблемите ще се задълбочават с времето. Само вие двамата може да ги преодолеете.  good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 21, 2011, 00:28:47 »

една позната имаше същия проблем...горе долу...баща и не одобряваше никоя връзка която имаше...не го знам какво искаше толкова...накрая тръгна с едно момче помаче и баща и пропищя та какво ли не направи за да ги раздели...тя обаче си го искаше и си държеше на него,....направиха бебе и таткото трябваше да се примири...тогава вече омекват повечето...важното е жената до теб да е готова да бъде с теб...а не да се срамува или да се съобразява с хорско мнение...глупаво е...
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 21, 2011, 01:47:09 »

Според мен трябва да си поговорите сериозно със приятелката ти , ако смяташ че искаш да създадеш семейство с нея.Защото това което си написал не ми показва да те обича толкова , че да е готова да се бори за вашето бъдеще, извини ме ако не съм права ,защото вие си знаете най добре , аз просто си правя изводите от написаното.Защото ако тя е готова да направи всичко за да запази вашата връзка ,родителите и няма да са и проблем с времето те ще свикнат с тази мисъл , ще те поопознаят и може би ще те приемат  както трябва.Обаче ако виждаш нерешителност в нея , просто няма смисъл да продължавате и да се надяваш ,защото накрая пак ще стигнете до раздяла.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 21, 2011, 02:03:44 »

erolchy извини ме,че ще бъда така директна,но от тези нейни думи,които ти цитираш лично аз оставам с убеждението,че тя неиска бъдещо семейство с теб.Както са ти казали и другите момичета...трябва да седнете и сериозно да си поговорите на тази тема.Дали тя с брак или без брак ще иска да се обвърже с теб завинаги и някой ден да има дете от теб,защото ако тя наистина няма тези намерения...то тогава може би тя не вижда във вашата връзка своето бъдеще...а просто връзка за съжаление!Лично аз несъм много убедена дали нейните родители все пак биха те приели един ден като част от семейството,защото имам познати с такива проблеми...и при едните е приет,но при другите...уви не!
« Последна редакция: февруари 21, 2011, 02:08:59 от rosit@ » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #8 -: февруари 21, 2011, 02:07:42 »

Не е важно какъв си, важно е като какъв се държиш! И как се отнасяш с другите!
Активен
erolchy
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #9 -: февруари 21, 2011, 12:51:25 »

Добрем, реших ще се боря до край, поне ще знам че сам направил всичко по силите си и ако все пак се разделим няма да се ядосвам че е имало какво още да направя.Благодаря на всички които писахте по темата, надявам се да успея  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 21, 2011, 13:06:08 »

Аз съм омъжена за български турчин.И майка му и баща му са от турско потегло.За мен никога не го е имало проблема с това какъв е той.За родителите ми да, но за мен не.Ако тя не е сигурна, ако тя не го иска нищо не можеш да направиш, но за родителите и дори да се покръстиш и името да си смениш все ще си различен.Казвам го от личен опит.За мен винаги е било важно, че Мерал е такъв какъвто е принципен, добър и разбиращ ме човек, който знае как да ме накара да се чуствам добре.Аз съм го избрала и той мен, защото двамата сме едно цяло, допълваме се.Ако вие двамата се чуствате така всичко е 6, ако ли не, нещо не е наред във връзката ви.Късмет.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 21, 2011, 13:20:06 »

Имах такава връзка много дълго време. Родителите ми не разговаряха с мен. Въпреки, че много обичах човека, бях наясно,че не мога цял живот да нямам отношения с родителите си (т.е. никога няма да се оженим), накрая се предадох. И ние сме се борили,той много пъти се е опитвал да разговаря с родителите ми. Изморихме се и двамата-освен собствените си проблеми ни тежеше и проблема с родителите ми. Съжалявам,че звуча песимистично, всичко зависи от нея, ти няма какво да направиш.
Активен
erolchy
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #12 -: февруари 21, 2011, 16:13:53 »

офффффф..... вече се обърках, но първо както ме посъветвахте ще поговоря с нея да изясня нещата, пак каквото зависи от мен ще го сторя, аз лесно не се давам де, но все пак не знам как ще се развият нещата, благодаря ви за съветите smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 21, 2011, 17:20:26 »

офффффф..... вече се обърках, но първо както ме посъветвахте ще поговоря с нея да изясня нещата, пак каквото зависи от мен ще го сторя, аз лесно не се давам де, но все пак не знам как ще се развият нещата, благодаря ви за съветите smile

 goodpost
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 21, 2011, 22:52:08 »

Ти си стигнал вече до много хубаво решение! good Само не забравяй, че трябва да се гордееш с това какъв си и да не допускаш хорските предразсъдъци да застават на пътя ви! smile
Активен
erolchy
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #15 -: февруари 21, 2011, 23:00:02 »

благодаря   blush
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #16 -: март 14, 2011, 17:19:14 »

Прочети няколко пъти това изказване и сам си направи изводите, дали си заслужава да си с това момиче, ако искаш от нея нещо повече като семейство, дом и деца.
На абсолютно същото мнение съм!!
Активен
alex_smart
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #17 -: ноември 18, 2011, 17:36:22 »

Ако момичето иска ще се омъжи за теб, ако  въпреки че вижда колко я цениш,уважаваш и обичаш не го желае значи не те заслужава .......... smile
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines