Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 10:40:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събота и неделя - чистене или почивка???  (Прочетена 12941 пъти)
 
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« -: август 05, 2007, 16:21:54 »

Хей скъпички , предлагам ви тука всяка от нас да споделя какво е правила през събота и неделя или какво ще прави през идният уикенд или изобщо какво прави в събота и неделя! yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 05, 2007, 16:34:03 »

Сладурка, много готина темичка!!! Bravo good yahoo
Аз тази събота и недела съм се отдала на пълен релакс и почивка, а и милото го няма, та значи и на говорене по телефона!! laugh

Иначе тези два ди ги използваме предимно за почивка и време за нас двамата, излизане и виждане с приятели евентуално, рядко чистим и т.н., точно в тези два дни!!!

По принцип чистенето и подреждането става през седмицата задружно и в екип!!! Dance Wink
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 05, 2007, 17:02:26 »

Аз по принцип единият ден чистя а другия почивам ,но това е много относително казано тъй като не се знае какво друго ще измисли милото да правим или да идем някъде    smile  smile  smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 10, 2007, 09:21:03 »

Аз трудно мога да се включа в тази темичка.Засега събота и неделя работя.Време зз чистене нямам.Сега живеем при мама и тя прави това и милото й помага разбира се.Понякога ако имаме свободно време заминаваме някъде за 1-2 дни и това е.В неделя обикновено гледам да се наспя,защото само тогава мога.Ами това е!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 10, 2007, 09:24:04 »

аз по прицип събота съм в Пловдив , понякога и неделя но не всеки уикенд !!!! сега имам почивка 1 месец и тази събота и неделя мисля да се наспинкам едно хубаво  sleeping sleeping sleeping иначе неделя ми е ден за чистене и до обяд се оправям и после обикновено ходим при моите родители да ги видим smile
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 14, 2007, 13:44:13 »

По принцип в събота си почивам , ходя на пазар , пускам пералня и по подреждам а в неделя чистя основно , но в послено време моето съкровище все ме разхожда някъде в събота и неделя / я на гости , я нещо да свършим/ и така!
Живот и здраве от тази събота съм в отпуска и целиииииииии две седмици  *YAHOO*се надявам да си почина добре защото се чуствам страшно уморена  :mad_girl:а нали сме и бебеправещи и трябва да успокоим малко топката с вършене на задачки и да се отдадем на релакс!А съботите и неделите никога не са достатъчни за релакс!
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #6 -: август 14, 2007, 13:59:34 »

И чистене и почивка има при нас. През седмицата нямаме време да домакинстваме из къщи, защото като се  приберем към 19 ч. се започва приготвяне на хапването, гледане на сериали (напоследък сме фенове на Реймънд и гледаме по 3-4 епизода на вечер) и т.н. докато дойде време за  Sleep.
Сутрин през уикенда аз обичам да се излежавам и да изчаквам  Coffe в леглото. После планираме деня, правим списък за пазаруване и се изстрелваме навън  drive Като се приберем, аз  cook, а той пуска прахосмукачка и мие пода. Ако не успеем в събота да свършим домакинската работа, остава за неделя, ама аз хич не обичам  nea Неделя е ден за мързел, разходки, форумски срещи понякога  girl_wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 14, 2007, 14:26:13 »

Хубава темичка...
Ние обикновено заминаваме на вилата още от петък вечерта и посрещаме гости,които не ни натоварват допълнително или пък ако сме много изморени си оставаме самички(с кученцето де) и си почиваме.Понякога такъв мързел ни наляга,че се излежаваме по цял ден.Но друг път ходим на плаж или се разхождаме с колата до някъде.
Конкретно за предната седмица в събота имахме гости,на които връчихме и покана :girl_wink:А в неделя ходихме до Албена и Балчик на разходка yahoo
За тази седмица се надяваме да отидем някъде.Възможно е да сме  на Шкорпиловци с едни приятели,но ще видим.
С две думи-обожавам съботите и неделите!!! yahoo
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #8 -: август 14, 2007, 19:35:26 »

Аз се опитвам да включа и почивката, и чистенето през уикенда. Ако мога да свърша с чистенето още в събота след обед-това е идеалният вариант. Ако сме планували да отидем някъде през уикенда--тогава се опитвам да изчистя през седмицата, но обикновено вечер не ми остава време за кой знае какво. Бях решила преди няколко месеца да наема фирма за почистване веднъж в седмицата, но дори не ми е останало време да разгледам обявите още. Така, че засега се справяме сами със съпруга ми и съчетаваме полезното с приятното. Wink
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 16, 2007, 09:56:09 »

Хубави дни са съботата и неделята  DANCE
Понякога ходим на вилата , и страшно си почивам там , а когато не сме там нашият тати гледа да се погрижи за нас с малката да не гнием вкъщи и винаги ни води някъде.Миналата неделя примерно бяхме на язовир "Искър" , изкарахме си страхотно;-)Тази се надявам да отидем на вилата kiss2
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #10 -: август 16, 2007, 11:31:41 »

Eeeeхххххх, наистина хубави дни са събота и неделя... girl_in_love  За съжаление, през лятото единствения ми почивен ден е само неделята и тогава гледам да наваксам - като за начало искам да се наспя едно хубавичко  sleeping sleeping sleeping , после да пием кафенце с милото  Coffe и излизаме нанякъде да се разходим, да се видим с приятели или моренце   Swiming  Swiming Swiming Sunshine . Въпреки че живеем във Варна до момента се събират само 2 дни за да сме ходили на плаж.  cray  Като се върнем следобяда обикновено следва чистене, една пералня ииииии .... то деня е свършил и идва отново понеделника  hysteric . Но като цяло гледам да се посветя максимално на моето момче, з-то ми е съвестно, че през цялата седмица е толкова натоварено и нямаме време един за друг. twohearts
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #11 -: март 16, 2009, 15:53:34 »

Ех и на мен така ми се иска и двата почивни дни да се излежаваме,почиваме и мързелуваме,ама уви то просто през седмицата не остава достатъчно време за всичко и гледам поне съботата да си починем о разпуснем.По принцип в събота пазаруваме основно за цялата седмица и ако е хубаво времето палим барбекюто и каним гости да си спретнем някое градинско парти.А в неделя след като се понаспим се хващаме дружно всички да изчистим основно-бани,мани,кухни и така нататък,след това врътвам една гозба и засядаме на ракийка и някое хубаво филмче.Е не винаги по този начин минава времето ни в почивните дни-може миличкото да отиде за риба,а аз на разходка с прителки ,но поне единия ден трябва да се релаксира,не стига ,че цяла седмица работим до късно,заслужаваме да си починем малко danceg
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #12 -: март 16, 2009, 15:58:35 »

Събота и неделя са дни за почивка. През седмицата може да се побъркам от работа и в петък до сред нощ да пера, чистя, гладя и т.н. за другата седмица, но съботите и неделите са отделени за релакс. Както казват мъдреците "Почивката принадлежи на работата, както клепачът на окото.".
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #13 -: март 16, 2009, 16:10:02 »

Понеже моята и на милото работата не е само през седмицата - зависи от графика ни, и се случва да работим и събота и неделя понякога. Затова ако почиваме тогава гледаме да намираме време за някоя разходка или пикник. Ако пък само аз почивам чистя, гладя.... smile
Но вечерите ракийки, салатки, приятели...  kiss drinks
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 18, 2009, 12:57:15 »

Единия ден гледам да съм изчистила,изгладила, изпрала и сготвила, за да може вечерта и на следващия ден да си се разхождаме и да се глезим.
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines