Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:25:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво мислят вашите съпрузи за нашия форум???  (Прочетена 17502 пъти)
 
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 27, 2007, 08:52:32 »

Аз напоследък, гледам когато той се прибира от работа...да си намирам някакво друго занимание... Me Me...защото иначе ще ме обявят за пристрастена....е тоооо....не, че не си е така де.... yahoo laugh yahoo laugh

И при мен е така!Напоследък гледам да не влизам в негово присъствие иначе ако ме излови и ми вика :
"Какво става бе мишо , още ли се женим?" laugh laugh laugh
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #31 -: декември 29, 2007, 12:34:35 »

Той ме насочи в началото, но сега мисли че прекалявам и гледам да влизам когато го няма
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 29, 2007, 14:10:14 »

Аз гледам да пиша от работа или когато го няма вкъщи. Незнам дали има нещо против, защото и той си пише в друг форум.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 29, 2007, 14:33:58 »

в началото изобщо не му допадаше че сьм нон стоп и не му остава време и тои да влезе и да си чете или сваля филми или нещо подобно но откакто си взе лаптоп не ми и обрьща внимание banana laugh laugh вече всеки си има комп и не досажда на другия Wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 29, 2007, 15:19:41 »

На моят не му допада много това,че стоя по цял ден на компютъра.Даже в момента започва да се поизнервя,защото не може да се уреди от мен beating
А иначе знае имената на някои от момичетата :Pчесто му говоря за това какво се е случало с някоя от вас и той вече ви понаучи Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 29, 2007, 20:33:38 »

Хах моя любим пък днес ми заяви,че вече и той си има форум.Направо  Oh my ... не можах да повярвам.и сега все ме закача,че времето ми е изтекло и той трябва да прочете какво пишело в неговия форум.Ще ме умори.Разбира се форума е сързан със всякакви видове ремонти.Сега това го вълнува около апартамента.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #36 -: декември 31, 2007, 15:04:10 »

Моя любим и той се ядосва понякога, че не му обръщам внимание, а си седя на компютъра и чета какво сте написали  give_rose Особено покрай сватбата- то си беше чиста краста- направо нямах търпение да седна и да прочета кой какво е написал и той се поизнервяше  Girl_hide Е сега гледам по- рядко да сядам или като си има занимание, но не мога без форума това си е  good
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #37 -: януари 01, 2008, 19:19:48 »

А мойто мило направо ме вбесява понякога,защото той виси като ненормален на компютъра,а аз като седна (не само за форума,за каквото и да е) за 2 мин и се почва:"Оф,айде бе,мило,айде,че искам да си поиграя на еди-коя-си игра!".Направо го изяждам с парцалите като ми го каже това  beating crazy А иначе против форума нищо няма,има против това да седя аз,когато иска да седи той,егоистче ми е понякога,какво да правя  beating pardon Но не се давам,разбира се  good blum А за форума даже той преди моминското парти на Вероника ме помоли да дойде да ме вземе,защото иска да се запознае с момичетата,с които си пиша  Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 01, 2008, 22:02:45 »

моето мъжле ме взимаше за луда в началото и не само де pardon мислеше си че след като мине сватбата ще се отказа и че няма да съм интересна на никой от форума вече  blush но с огромно удоволствие отиде на сватбата на Вероника и много му е кеф като покавам снимки от сватбата все пита 'харесват ли ми вратовръзката"и от Малта също "трябваше да се снимаме по така за форума" tease понякога все още ми се цупи че първата ми работа като се прибера е да седна на компютъра но си знае че форума е моето второ семейство  @}->--и скоро ще започне да го приема и като свое и мисля че ще ми заеме мястото пред компютъра няколко пъти е разказвал за сватбата вместо мен и много ви се кефеше!!!харесва фарума защото ме вижда че съм щастлива с вас а това че прекарвам доста време тук...еее ще го превъзмогне
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 01, 2008, 22:52:32 »

Ние си имаме 2 компютъра, защото иначе би станал бой вкъщи кой да го ползва. Като се приберем вечер хапваме и всеки си сяда на компютъра, приятелите ни базикат вече вместо да си говорим вечер си чатим. Така че дали ще съм във форума или ще си работя нещо вечер му е все едно, така или иначе времето което прекарвам пред компютъра е едно и също. А и според него е по-добре да пиша или чета из форума от колкото да продължам да работя. Освен това вижда и многото положителни страни на форума, тук всички са много позитивни, приятно ми е да си общувам с вас, давате много адекватни съвети, винаги сте насреща и в хубави и не дотам хубави моменти. За това и той няма нищо против форума smile
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #40 -: януари 04, 2008, 18:44:52 »

Ние си имаме 2 компютъра, защото иначе би станал бой вкъщи кой да го ползва.

 Offtopic И аз вече за това се замислям misskapriss  pardon Добре сте го нагласили вие,браво  good Никой на никого да не опява  blum
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 05, 2008, 10:56:12 »

Моят смята,че много ми е помогнал форума за организирането на сватбата (и то си е така) не ми се сърди като си вися пред компа и то защото той използва това да прави свои любими неща- да чете книга да гледа Discovery, History или др любими канали, които заедно определено не гледаме.
Беше много учуден като му казах за Моминското парти, после се и запозна с някои форумци и определено е ЗА  good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #42 -: януари 05, 2008, 11:48:19 »

 Bravo Bravo :bravo:Браво на мъжете, които одобруват форума.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 08, 2008, 13:09:12 »

Моят мацоран в началото беше твърдо против!После видя че ми е забавно и ми доставя удоволствие да чета всичко,рядко пиша обаче по по-съществените теми за сватбата.Сега даже ми се обажда от работа да пита в еди си коя тема какво ново били казали =]Е как да не го обичкаш!За сега се разбираме-дано да не се караме за това!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 08, 2008, 15:20:55 »

Ей, аз чак сега я виждам тази темичка. Той душито е регистриран и пише понякога, но повече чете и разглежда. Отначало си мислех, че го прави само заради мен, за да ме зарадва и да ми стане приятно, но после установих, че влиза даже когато ме няма вкъщи, което показва че наистина му е интересно. На няколко пъти ми се случва като се върна от университета и като вляза в страницата на форума да ми се включи неговия профил вместо моя. А пък понякога толкова се разпалва по някоя тема, че се започват едни дискусии вкъщи, направо как да не го разцелувам. А най ми е сладичък като пусне някакво мнение и започва да влиза през 5 минути да проверява дали някой му е отговорил и така се радва като малко дете, ако някой му отговори. А никой ако не му обърне внимание идва с едни големи влажни очи и пита: "Души, момичетата, защо да не отговарят? Да не се сърдят нещо?"  cray Иде ми да го изпапкам!  air_kiss gu6
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines