Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:04:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво мислят вашите съпрузи за нашия форум???  (Прочетена 17499 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 22, 2007, 10:27:57 »

моят бъдещ зет много ми се смееше че съм нон стоп във форума и постоянно коментирах това онова каквото съм видяла тук, ама сега като им предстой сватба със сестра ми и вече не се смее, понеже знае че благодарение на този форум съм си организирала сватбата 
още веднъж благодаря yahoo
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 22, 2007, 10:48:38 »

Моя мъж пък някога ми се кара ,че съм постоянно във форума,а друг път му е много любопитно какво си пишем тук  smile smile blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 22, 2007, 13:23:39 »

а моя ме пита като се изпоженим, не ни ли изключват от форума и не свършва ли форума?!? обича да ме дразни и ме спуква от бъзици  blum
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 22, 2007, 15:34:49 »

а моя ме пита като се изпоженим, не ни ли изключват от форума и не свършва ли форума?!? обича да ме дразни и ме спуква от бъзици  blum
:laugh:аз се вайкам че като се оженим и ще ми е мъчно че вече ням ада подготвям сватба и той вика"олееееееееееееееее вече няма да влизаш в форума и ще мога на спокойствие да си играя на игрите" което обаче вообще няма да стане laugh
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 22, 2007, 19:26:04 »

а моя ме пита като се изпоженим, не ни ли изключват от форума и не свършва ли форума?!? обича да ме дразни и ме спуква от бъзици  blum
Ами доста правилна логика, бих казала... laugh laugh :laugh:Трябва да вземат да ни изключат от форума, за да се даде път и на по- младите...защото ние смееееее.....на всяка манджа мерудия.... laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 22, 2007, 20:07:44 »

а моя ме пита като се изпоженим, не ни ли изключват от форума и не свършва ли форума?!? обича да ме дразни и ме спуква от бъзици  blum
Ами доста правилна логика, бих казала... laugh laugh :laugh:Трябва да вземат да ни изключат от форума, за да се даде път и на по- младите...защото ние смееееее.....на всяка манджа мерудия.... laugh
Ей, недейте така, че иначе аз нямаше въобще да съм тук, защото се регистрирах във форума 1 месец след сватбата  tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 22, 2007, 20:20:23 »

а моя ме пита като се изпоженим, не ни ли изключват от форума и не свършва ли форума?!? обича да ме дразни и ме спуква от бъзици  blum
Ами доста правилна логика, бих казала... laugh laugh :laugh:Трябва да вземат да ни изключат от форума, за да се даде път и на по- младите...защото ние смееееее.....на всяка манджа мерудия.... laugh
Ей, недейте така, че иначе аз нямаше въобще да съм тук, защото се регистрирах във форума 1 месец след сватбата  tease

И мен вече не трябва да ме има тук, след броени дни правим година от сватбата!!! CHEERS
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 23, 2007, 17:33:03 »

а моя ме пита като се изпоженим, не ни ли изключват от форума и не свършва ли форума?!? обича да ме дразни и ме спуква от бъзици  blum
Ами доста правилна логика, бих казала... laugh laugh :laugh:Трябва да вземат да ни изключат от форума, за да се даде път и на по- младите...защото ние смееееее.....на всяка манджа мерудия.... laugh
Ей, недейте така, че иначе аз нямаше въобще да съм тук, защото се регистрирах във форума 1 месец след сватбата  tease

И мен вече не трябва да ме има тук, след броени дни правим година от сватбата!!! CHEERS
Ееееееееееееееее пошегувах се....то по тази логика и аз би трябвало да не се подвизавам повече тук.... laugh
Просто си представих колко ли им е досадно на мъжете ни...като се приберат и вместо да си гукат с женичките, същите зомбирано са насочили поглед към екрана и тракат ли тракат по клавишите... laugh laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 23, 2007, 21:53:27 »

Ееееееееееееееее пошегувах се....то по тази логика и аз би трябвало да не се подвизавам повече тук.... laugh
Просто си представих колко ли им е досадно на мъжете ни...като се приберат и вместо да си гукат с женичките, същите зомбирано са насочили поглед към екрана и тракат ли тракат по клавишите... laugh laugh
Точно така е за тях - преди малко казахме на кумците, че съм спечелила уикенд в Троян и като ни пита откъде, мъжа ми каза: "Ами от форума, в който кисне постоянно"  laugh laugh laugh
Иди обяснявай, че не е от форума, а от конкурс  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 24, 2007, 10:45:25 »


 мъжа ми каза: "Ами от форума, в който кисне постоянно"  laugh laugh laugh
Иди обяснявай, че не е от форума, а от конкурс  pardon
колко ми е познато, също и "какво толкова има в тоя форум? да не раздават нещо..... "tease laugh laugh laugh
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 24, 2007, 11:02:06 »

Аз напоследък, гледам когато той се прибира от работа...да си намирам някакво друго занимание... Me Me...защото иначе ще ме обявят за пристрастена....е тоооо....не, че не си е така де.... yahoo laugh yahoo laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 24, 2007, 11:13:36 »

Аз напоследък, гледам когато той се прибира от работа...да си намирам някакво друго занимание... Me Me...защото иначе ще ме обявят за пристрастена....е тоооо....не, че не си е така де.... yahoo laugh yahoo laugh
О, аз отдавна съм обявена за пристрастена  laugh а и аз си го признавам  tease
Активен
club
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66


любовта ще спаси света


« Отговор #27 -: август 24, 2007, 12:07:32 »

А аз никога не съм влизала тук, когато сме били заедно, но той знае и редовно ме пита "и какво става днес с приятелките ти от форума?" А когато разбра за срещата на 11.08 /не можах да дойда, защото имах ангажимент извън София/ беше много заинтригуван, че се организират такива неща.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 25, 2007, 22:03:53 »

Токущо разглеждахме и коментирахме снимките от конкурса и разказчетата  Wink,разбира се!
Форума определено му харесва.Като беше в Босна редовно четеше какво пиша.Но само чете ,така и не се накани да напише нещо.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 26, 2007, 23:27:41 »

Моята половинка в началото се радваше,че има с какво да се занимавам,а и момичетата тук много ни помогнаха за някои неща,та той все ме хвалеше пред приятелите,че много хубава работа съм свършила,че срещи сме си правили....Но напоследък не е много доволен и милия си ляга и ми вика "лека нощ",но едно такова тъжно.А и кученцето идва сънено от време на време да ме привика,чуди се какво става :laugh:И милото ми казва "стига де,цял ден си във форума,поне като се прибера ми обърни малко внимание,накрая ще се омъжиш за компютъра".и аз все му викам "ей сега",но все уж за последно проверявам отговорите и писъмцата и уж все за последно отговарям.....и той чака ли чака laugh
Момичета,това е голяма краста!Но поне е сладък и полезен порок! girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines