Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:03:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво мислят вашите съпрузи за нашия форум???  (Прочетена 17504 пъти)
 
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« -: август 05, 2007, 16:13:49 »

Много ми е любопитно да разбера какво мислят вашите бъдещи/настоящи мъжлета за форума и за вашето участие в него?!
« Последна редакция: август 05, 2007, 16:15:30 от muhichka » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 05, 2007, 16:15:11 »

Ами, Денис се забавлява заедно с мен, наднича зад гърба ми, смее се и коментира... Dance
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 05, 2007, 16:22:42 »

И моето съкровище наднича зад гърба ми и се подхилква и коментира!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 05, 2007, 16:30:36 »

Ама те половинките ни на една от срещите решиха да се регистрират (както вече са направили половинката на Бейби и Принчипеса) и да си направят подраздел в "За него", където да си обсъждат "техни" си неща!!! laugh laugh laugh
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 05, 2007, 16:33:30 »

Така ли аз това не го знаех!Като се върна ще кажа и на моят мъж!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 05, 2007, 20:46:22 »

Любимия редовно чете зад гърба ми и даже все се кани да седне и да напише нещо.ама само се оправда че не бил запознат със всичко.А казва:"Ами то при толкова много жени.................аз какво да правя?"
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 05, 2007, 20:51:13 »

Моето злато пък ,най много харесва от форума играта с картинки и даже участва активно там е естествено с моя профил де   smile  smile  smile  smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 06, 2007, 12:01:17 »

моето мило одобрява форума, понеже черпя много идей благодарение на вас  good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 06, 2007, 12:32:27 »

ами да ви кажа честно той дотолкова е свикнал с форума покрай мен, че..... вече си е част от семейството ни  laugh сутрин си пием кафето "във форума" и обсъждаме, а като пусна някоя снимка, а и сега покрай албума, само ме пита:"Някакви отзиви има ли?" и чете с мен  laugh а аз си мислех, че само аз съм сериозно зарибена  blum blum blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 06, 2007, 12:58:55 »

ами да ви кажа честно той дотолкова е свикнал с форума покрай мен, че..... вече си е част от семейството ни  laugh сутрин си пием кафето "във форума" и обсъждаме, а като пусна някоя снимка, а и сега покрай албума, само ме пита:"Някакви отзиви има ли?" и чете с мен  laugh а аз си мислех, че само аз съм сериозно зарибена  blum blum blum

Ох и при нас така.Тази събота и неделя като ходихме насам натам и само се снимаме и си говорим с милото>Като се приберем ще пуснем снимчици във форума. yahoo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 06, 2007, 13:03:34 »

в началото му досаждах с вечното стоене на компа и ме питаше "и ккакво толкова е този форум "!! но след цялата подготовка покрай сватбата ! помоща на Гери, Юлия и Роси и съветите на всички вас , запознаство ни с Юлия и Веско !!! преживяванията , които съм споделила разбра, че целият форум само може да ни помага с идеи, съвети и т.н. и по време на подготовката като направихме нещо веднага го снима и казва "хайде пускай във форума, да видим какви ще са отзивите" и темичката "сватбата на..", като видя , че ние имаме темичка беше толкова радостен !! едниственото за което и двамата съжаляваме, че не мога да ви видя !! много сте далеч ! sad и това ще стане някой ден със сигурност smile

с две думи : много му допада форума
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 06, 2007, 13:06:51 »

моето мило каза ,че е място където съпругата му се забавлява  Girl_sing  но честно да си кажа аз мисля ,че той ревнува.като ме види пред компютъра и направо му прилушава,няма отлепяне 2,3 часа laugh laugh laugh
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 10, 2007, 09:25:47 »

В момента моя съпруг стои на дивана и мрънка че не може да си прочете спотните новини,а аз си пия кафенцето и си "бърборя" с вас! yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 10, 2007, 13:22:25 »

В момента моя съпруг стои на дивана и мрънка че не може да си прочете спотните новини,а аз си пия кафенцето и си "бърборя" с вас! yahoo

Много позната картинка ми е това!!! laugh
А понякога аз мрънкам, че не мога да си пиша с вас във форума!!! Girl_sing
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 10, 2007, 15:00:27 »

А мен като ме види заседнала пред компа и вика "ало, зомби, земята ти вика...", ама разпитва и той де, не е като да не проявява интерес.Сега като уреждаме среща  Бургас и вика ама с половинките ли,и аз казвам да бе да , и със сестрите и братята и всичката рода, луд ли си ,какъв си.И такива работи.Смях пада голям.Скоро ми каза-в събота-днес на кой вика сме на сватба в нета, на кой стискаме палци.Ха ха ха, готино е.
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines