Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 06:23:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата II-ра част  (Прочетена 221937 пъти)
 
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #405 -: януари 03, 2014, 21:58:39 »

svekurva, или тази  girl_wink


* Chereshi.jpg (59.29 KB, 800x549 - видяно 386 пъти.)
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #406 -: януари 21, 2014, 18:20:10 »

Включвам се и аз в тази цветна тема. Спрях се на акцент пауново перо. Много ми харесват цветовете в него, дава много възможности за комбинирането им. Единственото ми притеснение е , че ми казаха, че носело нещастие. Погледнах в нета, но не намерих такова нещо, ще се надявам на нас да донесе само късмет  smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #407 -: януари 21, 2014, 19:07:27 »

няма такова нещо за пауновите пера. Ние едно време ги имахме вкъщи във ваза  pardon

Иначе много хубава идея.Един колега от Щатския офис беше правил такава сватба, даже на бутониерите имаше паунови пера, и много добре се беше получило  give_rose
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #408 -: януари 21, 2014, 19:17:03 »

Идеята ми е розово+кафяво.Сигурно е много изтъркано,но на мен много ми допада smile
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #409 -: януари 22, 2014, 10:01:05 »

mariola85 точно на бутониери с паунови пера съм се спряла, идеи много. Комбинацията розово-кафяво е разкошна SummerMoon  и въпреки, че съм ходила на доста сватби никога не съм била на такава в тези цветове.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #410 -: януари 22, 2014, 10:16:23 »

Успокои ме,аз мислех,че е адски изтъркана... give_rose

SummerMoon не е въобще smile лилавото виж е друг въпрос то е доста често срещано, въпреки че нашата сватба беше в лилаво, и въобще не ми пукаше че е доста срещан цвят Wink
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #411 -: януари 22, 2014, 12:18:09 »

При нас основният цвят ще е екрю и по различни начини ще включим пауновите цветове и самите пера. Даже се оказа, че има възможност да заемем птици и да ги пуснем в градината. Още съм в началото, може  и всичко да променим,знам ли,  но засега това са ни цетовете smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #412 -: януари 23, 2014, 09:12:12 »

SummerMoon не е въобще smile лилавото виж е друг въпрос то е доста често срещано, въпреки че нашата сватба беше в лилаво, и въобще не ми пукаше че е доста срещан цвят Wink
Първата ми идея беше да е лилаво и сребърно funnytooth
Но като се замислиш,какво като е изтъркано?Нали е важното ние да сме щастливи?То и сватбите се изтъркаха,ама хората продължават да се женят Wink
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #413 -: януари 27, 2014, 02:02:07 »

heart heart heart
Дали са удобни? Бих си ги взела.


Много са удобни. Аз ги имам. Обаче имай предвид, че черешите са по скоро кафяви, отколкото червени. Не съм сигурна дали имам снимка, защото ги откъснах веднага. Смятам да си сложа някаква брошка или нещо друго, още не съм решила. Сега си стоят "голи". Но са изключително удобни! Хем са с ток, хем не е прекалено висок. Пасват много приятно по ходилото.
Активен
Zornica_Petkova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Помощ! Ще се женим!!!


« Отговор #414 -: май 17, 2014, 18:36:41 »

Хайде и аз да разкажа за темата на нашата сватба, която сме избрали все пак до сватбата остават СААААААААААМО 364 дни  funnytooth
Много държахме сватбата да е в лятната градина на някой ресторант ние сме от Монтана и тук няма много такива ресторанти. Първоначално мислех ме за морска сватба, но ресторанта в който можехме да я реализираме, ни казаха, че не може да пускаме силна музика- представяте ли си!?!? И.... така избрах ме друг ресторант и тъй като аз исках нашата сватба да е различна от всички до сега, на който сме ходили т.е. да няма цветове като червено, розово и  лилаво, реших темата да е .... ябълки и канела!!!!  Girl_hide Ето и малко снимков материал:
Поставка за халки

Декорация на ресторанта



Тейбъл картички

Кутийка за пари в същите цветове

Бутониери

А това са пръстени за салфетки, който мисля да направя само че нали с нашите инициали и дата и разбира се вместо розово ще е зелено

Подаръците за гостите ще за свитъци в зелено с канелени пръчици, който лично аз ще си ги правя Girl_hide


* postavka-halki-1.jpg (47.13 KB, 700x467 - видяно 405 пъти.)
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: май 17, 2014, 23:03:40 »

Зорница, много ми харесва темата на Вашата сватба  Bravo
Зеленият цвят ми е слабост - много го обичам.
Идеята с чаените свещи и вазите е супер. Изобщо детайлите са супер, дано само успееш да ги намериш/направиш същите  good
Активен
Zornica_Petkova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Помощ! Ще се женим!!!


« Отговор #416 -: май 18, 2014, 08:49:39 »

Зорница, много ми харесва темата на Вашата сватба  Bravo
Зеленият цвят ми е слабост - много го обичам.
Идеята с чаените свещи и вазите е супер. Изобщо детайлите са супер, дано само успееш да ги намериш/направиш същите  good
Радвам се, че ти харесва - аз мисля зеленият да е по преобладаващият цвят защото е по свеж.
А такива вази съм виждала в един склад тук в Монтана и имам някакви спомени, че бяха на много ниски цени- дано само не се бъркам Hmmm
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #417 -: май 18, 2014, 16:51:34 »

Идеята "ябълки" е много хубава, но и доста амбициозна. Ако става въпрос за живи ябълки, всичко трябва да се прави в последния момент, за да са свежи плодовете. Аз преди време се опитвах да закрепвам листове с имена на шишарки /нещо много по- лесно/ и зная за какво става дума, когато се бърза. Тук ябълките задължително трябва да имат дръжки. Ако си имаш помощници, ще стане много красиво good
Активен
Zornica_Petkova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Помощ! Ще се женим!!!


« Отговор #418 -: май 19, 2014, 10:35:09 »

svekarva  като показах твоя пост на мъжлето и той като видя думата "амбициозна" и вика: "Давай скъпа това е  темата на нашата сватба funnytooth!" - защото си ме познава Girl_hide

Смятам само ябълките във вазите да са живи, а тейбълите да са от тези малките пластмасови ябълки, който пускат по Коледа те са в златисто и сребристо, но с един спрей за оцветяване ще станат и зелени. А и гостите могат да си вземат и тейбълите като спомен от сватбата.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #419 -: май 19, 2014, 11:56:37 »

Давай тогава с амбициозната тема good. То има и зелени изкуствени ябълки - пластмасови плодчета, някъде ги гледах. Аз слагах такива на "знамето за сватбата".
http://flora-com.com/index.php?MlW-gRSDMlSHM5OvUFOzYVOHcJOTIBeDIdKbYdajQ9KzQJKTkROLQxOXQxOPYJm3cFiDgpmbM1S-Ihezg9enIZm3MBKfMVaPc1efIBe3gh&page=1
Намерих тези, но има по- малки на по- добра цена.
« Последна редакция: май 19, 2014, 12:10:38 от svekarva » Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines