Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 14:25:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата II-ра част  (Прочетена 221614 пъти)
 
StarDust_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


Love is All around Us


« Отговор #135 -: януари 09, 2013, 09:11:20 »

Аз пък си мислех, че е тъкмо за моите луди приятели,  ще дивеят вечерта на открито  danceg  пък и от както бях на една сватба лятото която беше в ресторан, който имаше. Доста голяма тераса, но масите и дансинга бяха вътре, е искам да ви кажа че гостите се бутаха да стоят летото на вън... Пък е сега с това пушене, няма да има мрънкащи  danceg  чееее имам двама трима от компанията, които са доста досадни пушачи, само мрънкат да сядаме на открито, че да пушат  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 09, 2013, 09:54:46 »

 :offtopic:и при нас имаше доста пушачи и си стояхме отвън с тях като любезни домакини.. какво да се прави.

идеите ти са добри good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 09, 2013, 18:19:14 »

Аз имах предвид друго- "градинско парти като по филмите" и "пунш с черпак" ми е прекалено изискано за моите гости, а иначе сватба на открито си е най-хубаво  give_rose
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #138 -: януари 17, 2013, 00:20:03 »

Миналогодишни младоженци от този форум бяха уговорили да им приготвят лимонада по домашна рецепта и оцветена със сладкарска боя, за да им пасва на цветовата тема. Представи си какъв фурор ще предизвикате с лилава напитка например  Wink

Забелязвам все по-често снимки на интересно оцветяване на шампанското с малки, цветни акценти.
За лилавата ти сватба ето например малко лавандула:



Активен
StarDust_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


Love is All around Us


« Отговор #139 -: януари 17, 2013, 08:51:07 »

Violet  , благодаря ти, много интересна и свежа идея, взимам си я , харесва ми много и е свежарско, надявам се и на гостите  да им се стори така  Bravo
Активен
LeMarrie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 18, 2013, 00:12:12 »

Привет, момичета!  smile
Сега открих тази тема и бързам да се включа  Girl_hide Имате супер идеи и ще се радвам, ако ми помогнете да си избера тема за сватбата.
И така...малко инфо: Ресторанта, който мислим да запазим в края на месеца е в тъмно синьо и слонова кост....върти ми се в главата нещо свързано с перли, може и нещо по-морско...или да включа и пера...не мога да реша - но със сигурност това ще са цветовете. Ето и няколко снимки с тези цветове  blush
http://www.etsy.com/listing/96601856/weddings-navy-blue-garter-something-blue
и тук в комбинация със злато:
http://pinterest.com/pin/514817801123578774/
http://pinterest.com/pin/514817801123578755/


* il_570xN.322513059.jpg (16.85 KB, 285x214 - видяно 3363 пъти.)
« Последна редакция: януари 18, 2013, 00:18:05 от LeMarrie » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 18, 2013, 08:38:17 »

 LeMarrie , мисля, че се сещам кой ще е ресторанта и на него много му отива идеята с перлите, перата ще дойдат в повече на копринените тапети и пухкавия килим. На перлите отиват свещници, дантела и орхидеи..поне според мен - много харесвам такива комбинации.


Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: януари 18, 2013, 10:39:03 »

Ние още не сме решили на 100 % каква да ни бъде темата, но вариантите са три:
1. Морска тема - малко изтъркана, но пък актуална за нас, тъй като сватбата е на морето smile
2. Червено и бяло - то не е точно тема, но обожаваме това съчетание и двамата  smile
3. Огън - свързано е с професията ни smile та може или цветовете да са огнени (червено, жълто, оранжево) или огъня да присъства по някакъв начин и под някаква форма smile
Ако някой има идеи, съвети и препоръки - давайте  give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 18, 2013, 10:47:24 »

Mucka, като прочетох поста ти и се сетих за тема на годежно парти от един филм /Отмъщението/ - Огън и лед, а цветовете бяха червено и бяло. Естествено като на филм, беше много бляскаво и красиво smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 18, 2013, 11:26:29 »

Ще го прегледам филмчето smile Б;агодаря ти, Машка  give_rose
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #145 -: януари 18, 2013, 11:54:15 »

Mucka<3 типичнота морска тема (като цветово съчетание) е синьо, червено и бяло  Wink и тук таме златни акценти  Wink веднага ми изникват раета като десен  smile
огъня може да го включите по много елегантен начин:
- да запалите с гостите фенери (може на плажа или на красива градине/тераса) - гостите ще се забавляват и ще стнат много красиви снимки  smile
- да си направите огнено шоу (например http://divinitas-crew.com/bg/galerija/video-galerija/viewvideo/1/video/ogneno-shou-qlegenda-za-ognjaq) гостите ще останат очаровани  Wink и снимките също са много ефектни  good
LeMarrie цветовата комбинация тъмно синьо и перли/слонова кост е прекрасна!  Bravo за акцент може да добавите сребърно/сребро  Wink то е по-подходящо от златото, защото синьото и перленото са в "студената" цветова гама  smile много подходящи са идеите на InLove_Girl със сребърните свещници  good и нанизите с перли  smile на този по-тежък стил ще паснат салфетки от плат, (например перлени/бели) може завързани с тъмно синя сатенена панделка, или пък със сребрист пръстен или сребърен елемент/брошка (тип бижу) към панделката. Или пък подаръчетата да са опаковани красиво и да са разположени по масите и да участват в декорацията.
Може да "облечете" стената зад младоженската маса в по-тежки драперии, с красиви гънки, падащи и дори "влачещи се" по пода. Столовете е може да са с бели калъфи и дъълги тъмно сини панделки. Цветята може да са в големи и пищни аранжировки, предимно с рози (а защо не и божури - да е по-богато, пищно).  smile
Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #146 -: януари 18, 2013, 12:03:04 »

Записвам се и тук, интересна тема  danceg
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #147 -: януари 18, 2013, 14:17:45 »

Mucka<3, много интересна звучи идеята за огненото присъствие.
През изминалия сезон (а и все още) имаше много красива тенденция за съчетаване на преливащи цветове. Щом обичате червеното защо не "подпалите" нещата с преливащи тонове, започвайки от червеното:



Букет:



Торта:

или малко по-буквално:


Преливащи тонове и в други дребни акценти:




Много любимо- цветна фуста:

Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #148 -: януари 18, 2013, 14:23:10 »

И още, буквално присъствие на огъня под различна форма, в да я наречем "Пламенна тема":

Летящи фенери, които да пускате вие или гостите:



Плаващи свещи (ако например сте край басейн):



Фенери (възможно е сега да има намаления на подобни аксесоари, изостанали от Коледа):



Бенгалски огън- мноооого любима идея:

Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 18, 2013, 18:56:04 »

Zdraveite momi4eta smile Vednaga se vkly4vam i az smile Imate strahotni idei. Na men miprestoi svatba septemvri i ne moga da si izmislq tema(znam 4e po princip ne e zadaljilno). Cvetovete sa mi izmisleni - praskoveno i mle4no zeleno, no nz kakvo da sloja kato akcent!Ako moje nqkoi ima ideq, neka kaje smile az se iz4erpqh, ili po skoro ve4e ni6to ne mi idva kato ideq, ot tolkova mislene smile
Imate strahotni idei, bravo  yahoo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines