Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 14:17:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата II-ра част  (Прочетена 221547 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #90 -: февруари 10, 2012, 13:38:58 »

За феновете на копчетата:



Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #91 -: февруари 10, 2012, 13:43:13 »

Пролетно-лятна свежест:





Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 22, 2012, 13:15:06 »

ето нещо не често срещано, но много оригинално-сватбена украса, с акцент върху червени плодчета ( било то от дървото калина или шипки )  smile

панделки от рафия и плодчетата-украса за маса



бутониерка





Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 22, 2012, 13:50:48 »

Нашата сватба ще бъде с есенна тема. И тъй като и двамата с милото сме родени през есента, ни допадна много като идея, пък и сватбата е през есента smile. Ето малко идейки, които помогнаха в избора.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 22, 2012, 13:57:26 »

тиквите са страхотна и нескъпа идея за есенна сватба, а последната снимка с момичето и рокличката е прекрасна  heart
Алитиа, вие докъде сте с декорацията smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 22, 2012, 14:20:47 »

тиквите са страхотна и нескъпа идея за есенна сватба, а последната снимка с момичето и рокличката е прекрасна  heart
Алитиа, вие докъде сте с декорацията smile
В момента съм се заровила в правенето на поканите и картичките с местата за гостите. Правя оформление чрез фотошоп за да видя как точно ще изглеждат. В момента съм в чужбина и няма как да се занимая сериозно със декорацията в ресторанта, за сега само събирам "материал" от интернет. Надявам се след велик ден да насмогна с темпото, тъй като ще се прибирам за 20-на дни.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #96 -: февруари 23, 2012, 10:36:02 »

AliTia за есенна сватба веднага ми изникват цветовете-оранжево, кафяво, топло жълто. може би маслено зелено.. а за декорацията - плодовете на есента-тикви, ябълки, круши... може да са пръснати по масата, или да са в големи фруктиери (вместо големи цветни аранжировки) - така ще е хем красиво, хем гостите ще си хапнат  Wink може да се направят големи букети от клонки и есенни листа-в ярко червено, жълто, кафяво..  smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 23, 2012, 12:24:31 »

AliTia за есенна сватба веднага ми изникват цветовете-оранжево, кафяво, топло жълто. може би маслено зелено.. а за декорацията - плодовете на есента-тикви, ябълки, круши... може да са пръснати по масата, или да са в големи фруктиери (вместо големи цветни аранжировки) - така ще е хем красиво, хем гостите ще си хапнат  Wink може да се направят големи букети от клонки и есенни листа-в ярко червено, жълто, кафяво..  smile
emocia_wa, ти прочете мислите ми.  autumn Цветовете си представям, точно изброените от теб. За тиквите даже снощи обсъждахме с милото от къде ще си ги набавим, че ми се прииска да направя фенери от тях. Това с плодовете е невероятна идея, определено ще се възползвам от нея good
 За да не прозвучи някак си хелоуинско това с тиквите, ето какво имам предвид:

Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #98 -: февруари 24, 2012, 09:54:40 »

AliTia  yahoo радвам се че ти харесаха идеите  smile
за тиквите - рисуването върху плодове/зеленчуци е карвинг и е доста трудно..  nea ако не си се занимавала с това ще заминат много тикви докато му хванеш цаката  blum Wink а и знам, че отнема много време.. говорим за свежи плодове/зеленчучи, това означава че ще трябва да ги приготвиш най-късно 1 ден преди сватбата..  pardon
 има такива хора, практикуващи карвинг, ако ти е интересно ще ти пратя линк на лични.  good
между другото, има и фирми, които правят букети от плодове - особено актуални бяха около св. Валентин. Това е нещо подобно.. ефектно е, просто го имай като идея  good
http://www.carving.bg/offers/view/10
...освен големите тикви има едни мънички сладурски-декоративни, с пъпчици  smile много са кокетни... те стават идеално за декрация, защото няма да заемат толкова място, колкото големите  good и ще можете да ги пръснете по масите и да направите повече композиции  Wink аз си взех от тях преди месеци за декорация в къщи и още са здрави  smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 24, 2012, 12:25:05 »

С карвинг наистина не съм се занимавала, като изключим 10-на опита с дини, преди години. Това с цветчетата обаче мисля че е по силите ми, но както ти спомена, времето с което ще разполагам не е в моя полза. За малките декоративни тикви идеята е добра,  не знам от къде ще ги намеря обаче. Освен да си взема семена и да си засея на терасата, ама тогава милото ще помисли, че нацяло съм изкукуригала покай тази сватба Eeager Букетите с плодове са невероятни, но тъй като искам украсата да е по всички маси, не знам дали определения от нас бюджет, ще ми го позволи.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #100 -: февруари 24, 2012, 15:01:18 »

AliTia да, можеш да си насадиш тиквички-няма да ти изисква усилия  good а иначе, есенно време по пазарите продават-разни баби и дядовци, аз даже съм купувала от кауфланд  Wink ако не ти се рискува мисля че можеш да се поразтърсиш из нета и да намериш някой разсадник/място от където още от сега да поръчаш  good
другото, за което могат да се "използват" тези букети от плодове е шоколадов фонтан  Wink много е вкусен, обикновено към него аранжират подобни плодове, биксвити, ядки..  Torte така ще имаш ефектната украса-всички ще я видят-но няма да е на всяка маса  Wink и ще е по-евтино  good
вече масите-украсяваш с тиквички, плодове, есенни листа и цветни аранжировки а може и цветята да са аранжирани в тикви  Wink
..по отношение на бюджета-не всичко е пари.. важна е идеята  Wink ако е интересно и красиво-не е задължително да е скъпо. още повече ако знаеш от къде да пазаруваш  Wink
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 24, 2012, 15:32:00 »

emocia_wa благодаря ти искрено за невероятните съвети. Хубаво е че има хора като теб, които с полезните си съвети помагат в този форум и то безвъзмездно 10x
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #102 -: март 02, 2012, 19:01:55 »

AliTia  smile за мен е удобовлствие, че съм ти помогнала/вдъхновила  smile
...а и все пак, сватбените консултанти са за това   Wink blum
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 07, 2012, 03:40:20 »

Темата на сватбата ще бъде КРИСТАЛИ











« Последна редакция: март 07, 2012, 03:59:20 от Kalama » Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #104 -: март 07, 2012, 09:39:31 »

Kalama страшно красиво... по принзцип на мен ми се струва че кристалите са доста задължаващи..и стоят претрупано.. но пък ако са само акцент и са преплетени с цветя и останалата декорация-става много нежно  good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines