Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:54:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата II-ра част  (Прочетена 210842 пъти)
 
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юни 06, 2014, 08:26:40 »

Да, и аз за тях си мислех. В началото исках да е слънчогледова сватбата, но се отказах. Реших, че може да е жълта темата и с други различни цветя. Рози също би трябвало да има smile
Vikito_19, при вас каква ще е темата?  Wink
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: юни 06, 2014, 15:59:29 »

Нямаме конкретна тема, цветовете са слонова кост и светло зелено. Цветята искам да са бели кали. Но ми предстои среща с декораторката и с нея ще доуточним украсата и цветята. За цветята си мисля и за  бели и бледо зелени гладиоли /много ми харесват/ или в краен случай бели лилиуми.

До две седмици ще имам по ясна представа  good
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #437 -: юни 07, 2014, 12:13:41 »

Feli скоро гледах много красива украса в жълто с жълти кали, много изчистена и стилна smile
с жълти лалета също ще е красиво, но не знам кога е датата и дали ще има по това време smile
Vikito_19 сподели какво си избрала след срещата smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: юни 08, 2014, 17:47:41 »

На калите не зная каква им е сезонността, но лалета няма да има
... Сватбата е през септември. В интерес на истината не държа на конкретни цветя, всяко цвете с красотата си. Важното е да са жълти и да греят  smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #439 -: юни 28, 2014, 15:37:44 »

Момичета,
Тема на сватбата не може да бъде друго освен самата сватба. Може би имате в предвид, основен мотив в декорацията. Определени цветове или цветя не могат да бъдат тема, освен ако не снимате филм, пишете есе, доклад, научна разработка или др. за тях. 
blum blum blum   Wink Wink Wink
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #440 -: юни 30, 2014, 22:52:22 »

Нашата тема е Есен.    Girl_hide
Вмъкнали сме дискретно посланието в голяма част от нещата - поканите, тебълите, украсата, букета.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: юли 02, 2014, 12:42:31 »

Нашата "тема" или може би по-скоро слоган на сватбата е "любов през граници". Или иначе казано ще се опитаме много семпло и без да се натрапва да "съберем на едно място" неговият роден град и моят роден град. Първоначално си мислехме в цялата декорация да включим много снимки, но в последствие решихме да има само на масите. Гостите от чужбина ще бъдат настанени на маси, носещи имена на места от моят роден град (тейбъл картичката ще бъде със снимка и кратко описание на мястото) и обратното.  smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #442 -: юли 02, 2014, 15:24:34 »

Mina_ това е супер идея smile поздравявам те smile

Малко са подобни с нашата идея за "Стара София", само че ние няма да имаме чужденци, и само ще сложим снимка  и име на даденото място от 20те години на миналия век (маса "Военен клуб и  градска градина" + чернобяла фотография от това място). Решихме да няма номера
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юли 02, 2014, 15:48:54 »

milenkata, и нашата идея се роди от решението ни да няма номера на масите. Отначало и аз мислех да слагаме стари снимки на Русе, тъй като гостите от чужбина ще имат възможност да разгледат града с очите си. И виждайка стара снимка на мястото, което вече са видяли би било интересно. Но така ще се различават от другите снимки и мисля, че ще ги направим с актуални снимки. Мисля, че по този начин цветово ще има повече синхрон между снимките от двете места. smile
А вашата идея за "Стара София" звучи чудесно и съм сигурна, че ще се получи прекрасно!  Bravo
Активен
vilifly
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #444 -: юли 05, 2014, 17:44:32 »

РЕКЛАМА
« Последна редакция: юли 05, 2014, 23:18:35 от Деница Звездица » Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #445 -: юли 05, 2014, 23:33:10 »

Всички теми и идеи са супер, от слънчогледи, ябълкова тема, градинска ... всяка е супер и със сигурност ще стане страхотна сватба във всеки един цвят или елемент : )
Когато трябваше да мислим над цвят, идея или тема за самата сватба минахме през всички цветове на дъгата. Всички до един харевам и нося, но нито един не си представях за обединяващ елемент на сватбата- да бъде на цветя, столове или шаферски рокли. И тъй като колкото и да бъде романтичен този ден и заобиколен от любов, някак  нежните и бледи тонове никак не са ми в стила, а М. каза че е съгласен с мен и няма проблеми стига на мен да ми харесва : ) Изведнъж се сетих за  тема черно и бяло и точки. Няма по - голям фен от мен на тази тема, а как не се сетих по - рано smile  Изхождайки, че в ежедневието нямам вид дреха, която да не е в този стил и десен, решението беше повече от елементарно : )
Всеки до момента откликва добре и доста с интерес за скорошната ни сватба  и цвета, които избрахме, та нямам търпение да видя крайния резултат : ) Bravo
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #446 -: юли 06, 2014, 09:33:23 »

Сватбата е събитие, съвкупност от събития и много по-обширно понятие от вашата украса в ресторанта. Сватбата не може да бъде подчинена под шапката на някакъв детайл. Сватба без украса може, но не и обратното. Мисля, че прекалено много се "заигравате" с детайли, които не заслужават такова внимание. От там идва и грешката с ТЕМА НА СВАТБАТА, което е абсолютно погрешно и невъзможно като понятие. Самата украса е детайл от сватбата, а не обратното. Може би ТЕМА НА УКРАСАТА е малко по-приемливо като понятие, но тогава темата не може да бъде друга освен сватба поради факта, че причината поради която се прави украсата е самата сватба. В този смисъл тема на украсата е сватба, а всичко останало са мотиви (подробности).
Надявам се да приемете поста ми като градивна критика и отговорите ви да не са изпълнени с гняв и омраза. give_rose
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: юли 06, 2014, 09:48:23 »

 angry bad bad bad
 Така  smile
 Момичета избрали сте си прекрасни теми на сватбата - много красиво ще се получи и гостите ще го оценят  give_rose Мина и Милена - идеите ви звучат страхотно и нямам търпение да се похвалите с красиви снимки  danceg
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: юли 06, 2014, 10:31:47 »

Сватбата е събитие, съвкупност от събития и много по-обширно понятие от вашата украса в ресторанта. Сватбата не може да бъде подчинена под шапката на някакъв детайл. Сватба без украса може, но не и обратното. Мисля, че прекалено много се "заигравате" с детайли, които не заслужават такова внимание. От там идва и грешката с ТЕМА НА СВАТБАТА, което е абсолютно погрешно и невъзможно като понятие. Самата украса е детайл от сватбата, а не обратното. Може би ТЕМА НА УКРАСАТА е малко по-приемливо като понятие, но тогава темата не може да бъде друга освен сватба поради факта, че причината поради която се прави украсата е самата сватба. В този смисъл тема на украсата е сватба, а всичко останало са мотиви (подробности).
Надявам се да приемете поста ми като градивна критика и отговорите ви да не са изпълнени с гняв и омраза. give_rose
Не съм съгласна с теб. Точно тези малки детайли определят темата на сватбата.
Много хубави снимки има в началните страници тук,където ясно се показва колко много видове теми може да има.
Идеята за мен с тема за сватбата е младоженците да направят своята украса или цялата сватба от най-малкия детайл,както на тях им харесва и така да покажат индивидуалност и същевремено каква двойка са.
Примерно има я морската тема,при която навсякъде присъстват мидички,морски звезди и т.н.
Може и цялата сватба да се върти около тази тема. Самата двойка обича морето или свързват любовта си с морето. Това е нещо близко до сърцето им.
Наскоро гледах снимки на сватба на извесни личности,която беше в гора и всичко беше направено като в прикразка,съобразена с въпросното място.
 Цялата сватба зависи като цяло и от декорацията и от самата ти тема.
Какви цветове искаш и каква декорация. Естествено,не всички държат на темата и декорацията.
И дори от София да си можеш да избереш да не се жените в обредна зала или в църква в центъра.
Може да избереш изнесен ритуал някъде или да се венчаете в някое манастирче сред природата.
Има всякакви варианти.
За мен украсата и темата за сватбата са свързани. Украса е следствие от темата на сватбта.
Поне такова е моето мнение. give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: юли 06, 2014, 12:00:15 »

Anuk, звучи страхотно! Поздравявам те за избора! И аз обожавам точки и съм сигурна, че ще се получи нещо супер свежо и различно!!! Кога ви е сватбата? Вече и аз съм нетърпелива да видя крайния резултат lol
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines