Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 23:58:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата II-ра част  (Прочетена 221771 пъти)
 
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #360 -: септември 09, 2013, 15:43:42 »

Ето някои интересни идеи за "вълшебна гора"

http://www.newenglandfineliving.com/enchanted-forest-wedding-theme-party-reception-centerpieces-.html girl_in_love
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #361 -: септември 09, 2013, 16:44:42 »

Между другото вчера ми донесоха няколко сватбени списания от Англия - според тях тренда за пролет 2014 в сватбената декорация е точно горска тема, бели цветя, фина зеленина, всичко е много нежно, феерично и романтично... Голяма красота!  good
Активен
natalia_vn
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #362 -: септември 09, 2013, 19:44:14 »

Мисля, че ще се получи добре, благодаря ви! Аз не се сетих за чужди сайтове blush, голям съм шемет. Сега ще разглеждам идеи.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #363 -: септември 11, 2013, 12:27:29 »

След много мислене около генералната промяна, която се наложи в цветовете на сватбата ни, най-накрая го измислих  yahoo Цветовете си остават ярко розово и тревисто зелено,  а темата ще е Love is, сещате ли се за тези дъвки,  бяха с много сладки картинки и послания. Ще ги използвам върху поканите, номерата на масите, тортата, фигурката за торта и в подаръчетата за гости, супер ще стане  bouncinggirl
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #364 -: септември 11, 2013, 13:33:53 »

Чудесна идея....макар да не харесвам точно тези дъвки. *THUMBS*Ако случайно не си открила това...
http://www.love-secret.eu/?p=2491 , малко помощ от мен smile
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #365 -: септември 11, 2013, 16:40:50 »

След много мислене около генералната промяна, която се наложи в цветовете на сватбата ни, най-накрая го измислих  yahoo Цветовете си остават ярко розово и тревисто зелено,  а темата ще е Love is, сещате ли се за тези дъвки,  бяха с много сладки картинки и послания. Ще ги използвам върху поканите, номерата на масите, тортата, фигурката за торта и в подаръчетата за гости, супер ще стане  bouncinggirl

 Страхотно! Розовото и зеленото също се асоциирани с любовта и темата добре се допълва Bravo
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: септември 18, 2013, 19:11:37 »

момичета помогнете!Немога да избера вече гамата.... роклята ми е нещо като екрьо, зависи как е погледнеш този цвят хахах smile искам темата в ресторанта да ми е с морски мотиви защото се казва заведението "Океан", моя любим не харесва комбинацията бяло и синьо( аи като видях всяка сватба там е била така може да използват стара украса).Мислихме за коралово и шампанско смисъл покривката да е шампанско а отстрани тея дет и се слагат отделните платове да са коралов цвят...както и шаферките да са в коралови рокли с коланче като моята рокля, но....1)кораловия цвят е много труден за намиране ся утре ще погледнем на още едно място да видим а другото.... си мислихме бледо розово т.е.: уркасата бледо розово и шампанско с пак морските работки миди работи и шаферките с розови рокли или нз давайте идеи.....гледах и тъмно кафяво със светло......давайте идеи милички
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: септември 18, 2013, 19:13:07 »

момичета помогнете!Немога да избера вече гамата.... роклята ми е нещо като екрьо, зависи как е погледнеш този цвят хахах smile искам темата в ресторанта да ми е с морски мотиви защото се казва заведението "Океан", моя любим не харесва комбинацията бяло и синьо( аи като видях всяка сватба там е била така може да използват стара украса).Мислихме за коралово и шампанско смисъл покривката да е шампанско а отстрани тея дет и се слагат отделните платове да са коралов цвят...както и шаферките да са в коралови рокли с коланче като моята рокля, но....1)кораловия цвят е много труден за намиране ся утре ще погледнем на още едно място да видим а другото.... си мислихме бледо розово т.е.: уркасата бледо розово и шампанско с пак морските работки миди работи и шаферките с розови рокли или нз давайте идеи.....гледах и тъмно кафяво със светло......давайте идеи милички
Активен
natalia_vn
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #368 -: септември 18, 2013, 19:51:54 »

Yana - можеш да комбинираш и три цвята, от които единия да е синьо, но малко застъпен, щом не го харесва твоя човек. Аз харесвам жълто със синьо, все едно слънцето и морето или синьо и пясъчно, синьо и цикламено, синьо и зелено.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: септември 18, 2013, 20:04:21 »

Може да използваш морско зелено и тъмно синьо. Това е много актуална комбинация.
Нещо от сорта:




Активен
stema
Ентусиаст
**
Публикации: 53


« Отговор #370 -: септември 18, 2013, 20:13:44 »

незная ако си с морска тема розовото как ще  се впише,но ако е по-бледо а другият цвят да е по-силен.
Иначе синьото има толкова много нюанси и може да го съчетаеш и с кафяво.А кафяво и розово също е супер комбинация...
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: септември 19, 2013, 07:19:41 »

 мерси момичета мн ми харесаха снимкити с комбинираните цветове. а бледо розово и кафява ми иглежда още по хибаво.покривките и калъфите да са бледо розово.Сега ще видим какво ще намерим на пазара като цветове.май забравих да спомена ние сме без агенция и търсим вс сами,от ресторанта ни предложиха те да ни го украсят само да им кажем цвят и тема ама то хиляда пъти си меня мнението.щот хем да им хареса на шаферките хем на мен да подхождо ама да не се слевам.....главата ми бръмна.Те са ми брачетки шаферките няма да имам ядове но все пак те ще са ми и гости трябва да се чувстват добре.модела те си го харесаха затва тъсим цвета сега
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: септември 19, 2013, 10:17:16 »

Влюбена съм в тази гама! Тюркоаз, синьо, зелено!
Моята украса беше екрю, но шаферките бяха в тюркоаз, не се навиха на синьо. Иначе предложението на госпожица ми е направо мечта!
yana_traeva , малко е странно, че мъжа ти не харесва бяло о синьо, а харесва бледо розово.... Мъжете имат проблем с това да си представят на нещата. Съветвам те каквито и идеи да коментирате да се запасиш със снимков материал и така да "изобразиш" какво точно имаш в предвид под "бяло и синьо" и "бяло, коралово и светло розово"  good
Просто жените и мъжете си представяме нещата по коренно различен начин smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: септември 19, 2013, 11:22:59 »

да показах му синьото, а пак има и други тези от ресторанта могат да използват стара украса а само да ме излъжат че са купили нова ...и за тва избрахме други да са цветовете, видях едно постче със зелено-синьо по нагоре с пауновите пера мн е красиво може нещо такова да измислим да е тъмния цвят
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: септември 19, 2013, 21:23:53 »

Yana, не е задължително сватбата ви да е издържана в синьо и бяло. защо не опитате нещо такова:


или

и това:

« Последна редакция: септември 19, 2013, 21:25:44 от devisil » Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines