Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 20:20:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата II-ра част  (Прочетена 221733 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: август 16, 2013, 09:48:41 »

Чисто,просто и ясно -бяло и синьо,но все още не сме избрали точно кой нюанс ще бъде..  yahoo
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: август 16, 2013, 10:33:07 »

Сапфира ми харесва много, но имам чувството, че с кралско синьо ще изглежда по-величествено Wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: август 16, 2013, 13:57:01 »

Сапфира ми харесва много, но имам чувството, че с кралско синьо ще изглежда по-величествено Wink
Харесват ми и двете,но за сега ми е фаворит  небесно синьото..   heart blum
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #348 -: август 16, 2013, 14:55:32 »

Преди да се спрете на конкретен нюанс, имайте предвид че фирмата, която изберете за украса може да няма точния цвят панделки, салфетки, тишлайфери и т.н. Също може да не намерите точно този нюанс на картон и панделки за поканите, аксесоарите и дреболийките... Да не говорим за цветята...
В никакъв случай не го казвам с лошо чувство, даже напротив! Мисълта ми е да не задълбавате излишно в дълго мислене кой точно нюанс да бъде, и след като най-накрая се спрете на нещо конкретно, да се окаже че е трудно изпълнимо и не си струва хабенето на нерви и пари.
Разбирам ентусиазма на всяка булка, това е абсолютно нормално и в реда на нещата, но това е едно от най-малките решения и избори, които ви предстоят да направите тепърва по организацията, и надявам се най-искрено да бъде най-големия компромис, който да направите с избора си!
Стискам палци! С каквото можем ще помагаме!  give_rose
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: август 16, 2013, 17:26:39 »

Аз лично имам сигурно 10 различни нюанса на шампанско, екрю, слонова кост, ivory и още както искате го наричайте biggrin Истината е, че не мисля, че въобще някой ще ги различи в ресторанта biggrin

Синьото има светло и тъмно biggrin Хващай някое за ушите и да не ти пука Wink Така или иначе вие двамата ще сте по-важни от цвета на салфетките Wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: август 16, 2013, 18:58:23 »

Преди да се спрете на конкретен нюанс, имайте предвид че фирмата, която изберете за украса може да няма точния цвят панделки, салфетки, тишлайфери и т.н. Също може да не намерите точно този нюанс на картон и панделки за поканите, аксесоарите и дреболийките... Да не говорим за цветята...
В никакъв случай не го казвам с лошо чувство, даже напротив! Мисълта ми е да не задълбавате излишно в дълго мислене кой точно нюанс да бъде, и след като най-накрая се спрете на нещо конкретно, да се окаже че е трудно изпълнимо и не си струва хабенето на нерви и пари.
Разбирам ентусиазма на всяка булка, това е абсолютно нормално и в реда на нещата, но това е едно от най-малките решения и избори, които ви предстоят да направите тепърва по организацията, и надявам се най-искрено да бъде най-големия компромис, който да направите с избора си!
Стискам палци! С каквото можем ще помагаме!  give_rose
Да,знам това.. Но няма нищо лошо да имам представа какъв точно нюанс търся и искам. А пък фирми има много и варианти също.. pardon Мерси за подкрепата и наистина се радвам на това как хората тук се държат мило и отзивчиво. smile
rujka - съгласна съм с вас. Каквото и да е синьото все ще е хубаво. Важното е ние да сме добре и да си вървят нещата нормално.  smile
« Последна редакция: август 16, 2013, 19:00:48 от misspanda » Активен
simona_i_d
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #351 -: август 23, 2013, 17:10:17 »

Как ви звучи охра и тюркоаз?
Стените на ресторанта са цвят охра с тъмно-кафяви колони (даже леко червеникаво-кафяви), столовете същото кафяво,пердетата и те-тюлени в охра и плътни-кафяви. Иска ми се да има цвят,който да "отваря" и си мислех за тюркоазено. Естествено ще има и бели покривки и тн.
Ако имате други идеи ,ще се радвам да ги споделите smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #352 -: септември 07, 2013, 15:08:52 »

Ходила ли е някоя от вас на сватба с тема в зелено и фуксия? В гугъл излизат красиви неща,  но моля ако някой е виждал на живо как стои, да сподели. Аз не исках тези  цветове, а шампанско и бордо, обаче рокля в шампанско не ми отива, интериорът на ресторанта предполага декорация в резедаво и стана една голяма цветна каша  insane Не исках бяла рокля, а само такива ми отиват; не обичам зелено хич, а не искам да сменям ресторанта, заради големите му предимства. И реших да компенсирам тази вселенска цветова неправда  ROFL с някой цвят, който много харесвам,  т.е. фуксия. Та какво мислите за комбинацията?
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #353 -: септември 07, 2013, 15:56:52 »

Lorenna - не съм ходила на такава сватба, но комбинацията ми харесва страаашно много, звучи ми супер свежо, супер идейно и супер цветно.Идея си нямах, какво е цвят фуксия, добре, че е гугъл blush, за мен е цикламен smile
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: септември 07, 2013, 17:02:13 »

А за по-простите хора като мен си е направо розов Wink  tease
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: септември 07, 2013, 17:12:11 »

Ходила ли е някоя от вас на сватба с тема в зелено и фуксия? В гугъл излизат красиви неща,  но моля ако някой е виждал на живо как стои, да сподели. Аз не исках тези  цветове, а шампанско и бордо, обаче рокля в шампанско не ми отива, интериорът на ресторанта предполага декорация в резедаво и стана една голяма цветна каша  insane Не исках бяла рокля, а само такива ми отиват; не обичам зелено хич, а не искам да сменям ресторанта, заради големите му предимства. И реших да компенсирам тази вселенска цветова неправда  ROFL с някой цвят, който много харесвам,  т.е. фуксия. Та какво мислите за комбинацията?
Не знам дали съм оцелила комбинацията от цветове,но ако съм ето какво ми излезе в този сайт-http://pinterest.com/search/pins/?q=green%20and%20pink%20wedding&rs=ac&len=14
Аз тук разглеждам често. Има интересни неща.  danceg Та ако това е за което говориш като цветове на мен ми допада и според мен може много интересни и красиви неща да се направят. Не се стряскай от многото цветовете за сватбата,според мен би могло да стане супер оригинално. blum Ама то и аз не че съм някакъв спец,но това е моето мнение. Успех!
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #356 -: септември 08, 2013, 10:38:59 »

bulka2014 , misspanda , благодаря ви за успокоението и идеите, в Pinterest не се бях сетила да погледна, супер са  good
rujka ами да, розово си е, обаче след един разговор вчера с консултант на агенция, на който попаднах случайно, докато мерех рокли разбрах, че си делят розовото на поне 20 вида  Oh my ... Като му казах "зелено с розово" попита "Какво зелено и какво розово" : за зеленото му казах тревисто и се разбрахме, но за розовото казах ярко розово и той зарецитира: малиново, циклама, фуксия и т.н.  crazy И настана едно 15 минутно обясняване, докато се разберем  funnytooth
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: септември 08, 2013, 13:15:45 »

 tease  crazy
Като отидох в мойта агенция и ме питаха за цветове само показвах - искам такова, такова и такова pardon
От там нататък всичко е шампанско и бордо biggrin biggrin biggrin Нюансите са на вкус ... Мой вкус. biggrin biggrin biggrin  give_rose  funnytooth LAUGHTER
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: септември 08, 2013, 19:12:39 »

Lorenna, с тази комбинация може да се получи страшно красива украса - много свежо и различно.  good
Активен
natalia_vn
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #359 -: септември 09, 2013, 02:04:15 »

Здравейте,
на нас ни предстои събитие, което трябва по-бързичко да организираме, та съм в чуденка по всеки въпрос. Като за начало искам да избера тема и да ви питам какво може да включва горската тематика. Извинявам се, ако сте го обсъждали, просто нямам никакво време за четене назад,
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines