Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 11:06:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата II-ра част  (Прочетена 211319 пъти)
 
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 01, 2011, 13:23:28 »

CabuHka  Bravo  Bravo  Bravo Снимките, които си качила много ми харесват. Някой от тях и аз съм виждала lol, но тази последната е СТРАХОТНАААА  yahoo

Темата за "Алиса в страната на чудесата" е страхотна. Според мен е много оригинално  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo Нямам търпение да видя и как ще я реализираш на практика smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #31 -: април 01, 2011, 15:44:53 »

Сори, ако вече има тема за сватбен сайт, но аз не видях такава и затова ви пиша тук smile

Имаме си и сайт!!! Милото го направи много красив, доста се е постарал smile

http://www.ivoisonia.org/
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 22, 2011, 16:04:43 »

Нашата тема ще е в цикламено, бяло и пеперуди. Вече имам тюл за късметчетата, тези дни ще купя органза за украсата, поръчала съм кристални диамантчета в бяло и цикламено за украса по масите, кристални пеперуди, остават ми сухите листа и свещите  danceg
Активен
bijou
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #33 -: септември 17, 2011, 16:37:18 »

]ние  си избрахме за сватбата на сестра ми темата - сладостта на живота е  в любовта и всичко ще се варти около гърненца с мед и нарисувани малки пчелички. вецхе намерихме гърненцата и избрахме по любимата комбинация от цветове на сестра ми - циклама и ярко зелено, за да не е прекалено жълта сватбата хахахах.
ето снимка на гчрненцето, ако някои се чуди за есенна сватба според мен е супер идея това за подаръчета на гостите, а плата от горе може да всиакакав в зависимост от цветовата гама на сватбата:
Активен
bijou
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #34 -: септември 17, 2011, 16:40:27 »

сега имаме само малко затруднения с цветята и ако някои има идеи да казва smile
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #35 -: ноември 08, 2011, 14:02:00 »

babyboopk и аз избрах тема Жътва, моят младоженец се занива с земеделие и мисле ще е подходяща тема а и сватбата ще е края на август
Активен
FREIA
Любопитен
*
Публикации: 29


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 08, 2011, 15:42:33 »

Аз се чудя още.А имам време де....Сватбата ще е на 15.07.2012.Мислех цветът да е оранжево.Сега обмислям идеи със слънчогледи.Те май не са много издръжливи.Имам време, сигурно ще ми хрумнат други неща.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #37 -: ноември 24, 2011, 15:29:08 »

според мен слънчогледите са издръжливи. А и от флористката, с която работя знам, че те когато аранжират цветята ги обработват със спициални спрейове, които правят цветята идръжливи. Дори ги правят от предишния ден и могат да изкарат 2-3 дни свежи  Wink темата е хубава  good Моя съвет е да се съобразите с помещението, в което ще се прави сватбата ресторант/градина/зала. Колкото и да ти се иска определен цвят/стил, ако ресторанта е друга цветова гама (например сиво) няма как де се получи добре..То винаги има начин разбира се, може да се обече залата, но е скъпо и не винаги си струва.  pardon В крайна сметка, вие преценявате  smile Ако си изберете хубав ресторант, добре изпълнен като интериор това ви спестява от декорация  Wink
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 08, 2012, 13:41:41 »

Аз май нямам конкретно обособена тема на сватбата, но засега искам да има: бяло, златно, шампанско, пастелено жълто, пеперуди, лалета, божури, чаени свещи, декоративни камъчета и т.н...Като се замисля  Пролет - така може да се казва темата на сватбата smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 08, 2012, 14:11:19 »

Ето ме и мен blum
Нашата тема на сватбата ( за деня с гражданския ритуал ) е лавандула.

Ще има лавандулов мед украсен като подарък за родителите, лавандулови торбички ароматни -подарък за гостите, букетът ми ще е от лавандула, роклите на шаферките ще са лилави, а тортата съм я замислила пак да е с украса от лавандулови стръкчета. tease
Вторият ден от сватбата ще е в провинцията, затова към темата на сватбата се добавя и житото, букетът ще е житен, украсата по къщата- лавандулов венец и по масите редуващи се буркани със снопчета жито и лавандула пак  danceg


Закачливият елемент и в двата дни от сватбата ще е бухалче/сова като акцент върху различни дреболийки.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #40 -: януари 12, 2012, 17:19:18 »

emmmmmy стахотно си го измислила!  Bravo темите са много нестандартни, доста стилно ще бъде  good  smile сватба с тема, цвят и аромат  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 12, 2012, 17:23:25 »

Благодаря ти smile ! Дано успея да осъществя всичките щуротийки, вече купих от м-арт бухалчета метални -висулки. Сега почвам да правя възглавничка за халки с бухалчета от филц- само да ми дадат заплата...
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #42 -: януари 13, 2012, 11:08:22 »

И аз реших за моята да е жътва , имате ли идея от каде да купя толкова много житни класове на сносна цена
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 13, 2012, 11:22:57 »

И аз реших за моята да е жътва , имате ли идея от каде да купя толкова много житни класове на сносна цена
аз намерих в един сайт доста скъпо, 8 лв един сноп жито , така че другите да кажат ако видят нещо по-добро give_rose
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #44 -: януари 13, 2012, 11:51:47 »

Сега видях нещо много оригинално за закичване на гостите но как се плете представа си нямам http://craftberrybush.blogspot.com/2011/09/twine-and-chicken-wire.html А и за украса е супер
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines