Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 09:30:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата II-ра част  (Прочетена 211102 пъти)
 
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 21, 2011, 18:17:24 »

Здравейте момичета  girl_wink
чета ви от много време, все се каня да се включа и аз в коментарите, но от четене не ми остава време  blum
Та на темата: както в началото бе ясна темата на сватбата, така аз взех да се разколебавам малко по малко, а има толкова много време до сватбата.... (в началото на септември ще е). Минах през много идеи за тема, някой милото одобри, други не и в крайна сметка решихме да е "жътва". На мен ми се струва оригинално, хем отговаря на желанието на милото да има "типично български елемент", а и цветовете (бордо и златисто) са лесни за комбиниране и ресторанта ни е в такива цветове, но ......
не мога да си го представя.... тези житни класове с какви цветя ще се вържат...., а и май ще излезе по-скъпо..... освен ако не хвана момичетата и не оберем нивата на село  diablo
Другият проблем е, че подаръците за гостите ще са ветрило - за жените и.... пура - за мъжете (или нещо пак спаниш... това още не сме го измислили). Роклята.... и тя май ще е със испански елементи...
С две думи първоначалната концепция взе много да се размива sad
Извинете ме за пространния пост и се надявам да съм успяла да дам обща представа за моята представа  pardon
Ще се радвам, да чуя вашето мнение и да споделим идеи  blush
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #16 -: март 21, 2011, 20:53:35 »

 babyboopk, много интересна комбинация-период на жътва и испански елементи  smile Така се появяват нестандартните сватби  good
 Не виждам никакъв проблем да ги съчетаете.

 Периода на жътва би могъл да бъде слят с идеята за един период на плодородие. Тоест към житните класове в украсата да добавите плодове например. Може да има наситенооранжеви и червени хризантеми и рози.

 Покана:

 А ето как биха могли да изглеждат шаферките:

 Вас двамата с бъдещия младоженец си ви се представям в не толкова "строг" испански стил. Може би теб повече с една рокля като на танцьорка на фламенко. Или по-скоро и двамата в по-лежерен, закачлив мексикански стил  smile
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 22, 2011, 09:48:24 »

Ето една есенна сватба на мои приятели в САЩ smile


* ukrasa_esen.jpg (51.59 KB, 296x312 - видяно 4625 пъти.)
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 22, 2011, 09:49:20 »

Ето една есенна сватба на мои приятели в САЩ smile


* torta_esen.jpg (50.84 KB, 338x268 - видяно 4562 пъти.)
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 22, 2011, 09:50:12 »

Ето една есенна сватба на мои приятели в САЩ smile


* mladojenci_esen.jpg (47.66 KB, 296x312 - видяно 4578 пъти.)
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 22, 2011, 09:55:44 »

Ето една есенна сватба на мои приятели в САЩ smile


* masite_esen.jpg (33.26 KB, 292x225 - видяно 4458 пъти.)
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 22, 2011, 09:58:20 »

Ето една есенна сватба на мои приятели в САЩ smile
Извинявам се че така съм ги пускала снимките една по една , но размерът им иначе не ми позволяваше да са в един отговор   pardon


* shaferkata_esen.jpg (62.11 KB, 290x384 - видяно 4577 пъти.)
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 26, 2011, 20:01:58 »

Момичета БЛАГОДАРЯ ви  Bravo
Какви цветя мислите, че биха се съчетали с житните класове ?  blush Аз се триумя межсу червени рози (но ми се струва малко тривиално), червени гербери и ...... карамфили  blush (извинявам се предварително, ако тук не е мястото за такъв въпрос)
Активен
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #23 -: март 28, 2011, 22:28:28 »

Момичета БЛАГОДАРЯ ви  Bravo
Какви цветя мислите, че биха се съчетали с житните класове ?  blush Аз се триумя межсу червени рози (но ми се струва малко тривиално), червени гербери и ...... карамфили  blush (извинявам се предварително, ако тук не е мястото за такъв въпрос)


Ако заложиш на комбинация от житни класове, рози и карамфили, мисля че няма да сбъркаш. Ние правихме пробна декорация за нашата сватба и решихме да съчетаем рози и карамфили - много ни хареса как се получи. Качвам снимка в галерията да видиш горе долу за какво ти говоря. На живо изглеждаше в пъти по хубаво. Герберите в случая с житни класове много не ми се връзва честно казано.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 29, 2011, 16:42:09 »

Да, наистина е много красиво  Wink Благодаря ти   good
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #25 -: март 30, 2011, 13:25:39 »

shosheto, видях, че си ми писала в темата за поканите:)
Много ти благодаря smile Да и аз ти гледах букета, страшно е красив, чак ме е яд, че не използвах и аз карамфили smile
Ще кача още снимки по-нататък в галерията, че вече напредваме с украсата, показаха ни готови мострени букетчета, покривки и др., но досега нямах никакво време, просто не остава много до сватбата, а аз напоследък нещо съм се побъркала, само търча и обикалям и много се карам с всички и съм много изнервена  nea
На теб ти пожелавам да минава всичко безоблачно по организацията и всичко да стане както си го представяш!  give_rose
Активен
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #26 -: март 30, 2011, 15:22:32 »

sonja, за вашата сватба кой ще ви прави украсата, тази агенция Диаманти за която ми каза преди ли? Ти какви цветя си избрала за твойте аранжировки? Нашите ще изглеждат малко по-различно със сигурност ще присъстват розите и карамфилите, както и шоколадовите чашки,но самите аранжировки ще са върху едни стойки. 
Пожелавам ти по-голямо спокойствие. Времето не е толкова малко и колкото си по-спокоина толкова нещата ще вървят по леко.
Ще чакам да качиш снимки и да обменяме идеи.
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 31, 2011, 13:39:11 »

Момичета, и аз след много мислене го измъдрих smile

Тема на сватбата - Алиса в страната на чудесата

Вчера закупих и първите атрибути - 2 шаха, 2 тестета карти, рамка за снимка, обикновени пластмасови огърлици в цветовете на сватбата.

Страшно ми харесва идеята за чудати и дори невероятни цветови и предметни комбинации и се сетих за Алиса! Та къде на друго място ще ги намерите ако не там -  в Страната на чудесата!

Излиза и много добре като бюджет поне засега. Имаме свещници, декорацията отгоре, декупажни шишета в различни шантави цветове, от които ще изкачат надпичета ''Изпий ме''; За тортата съм подготвила тагчета ''Изяж ме''. В големи винени чаши ще има огърлици, листенца...Ще купя и от най-евтините будилници - за по3 лева бройката. Имам темплейти на зайчета, фламингота итн..които също ще красят.



* alice%20in%20wonderland%20wedding%20theme.jpg (64.46 KB, 262x348 - видяно 4457 пъти.)
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 31, 2011, 13:47:11 »

Ето още малко идеи за житни класове:



Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #29 -: март 31, 2011, 15:39:24 »

shosheto, благодаря ти много lol
Ами нашата сватба ще е в Павликени, младоженецът е оттам, и едни познати от Търново, които имат сватбена агенция, ще ни я правят. А от Диаманти взех идеята за кафяво и розово, защото им видях снимка в "Сватбен каталог" и страшно ми хареса smile  girl_in_love
Ще гледам довечера да кача снимките на подаръчетата за гости и халките и други работи, които вече сме направили, само да не укъснеем пак много с милото в мола Wink хихи

Hekseskud, страшна тема си измислила, много яко!!! lol)) Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines