Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:21:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 154159 пъти)
 
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #375 -: юни 15, 2011, 08:34:27 »

Здравейте момичета прочетох почти цялата тема и реално говорите само за два сайта, виждали ли сте този http://www.deannabride.com/index.php
Аз вече от една седмица се чудя какво да правя и се реших да поръчам обаче все пак искам да разбера дали имате някакви отзиви, или  да дадети съвети при самата поръчка с какво да внимавам.
« Последна редакция: юни 12, 2011, 14:45:26 от t2egr »
??????????? нищо ли не знаете  :'(
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #376 -: юни 18, 2011, 01:12:31 »

Момичета, нека ви помоля за съвет. Харесах си следните 4 рокли от   pleasantry нашия  pleasantry сайт.
И четирите са еднаква радост за окото ми smile.






Сега се чудя изработката на коя от тях би се доближила максимално до оригинала? Някой май беше споменал, че "китайската" дантела е доста по-различна от снимките, иначе бродериите и камъчетата са идеални - ако е така, май първият модел отпада понеже е предимно дантела...?
Дайте ми мнения, плийс  blush

Малко  Offtopic - като казах на роднините, че ще поръчвам по Интернет и ги помолих за съвет се започна едно вайкане и разубеждаване. Затова съм решила - поръчвам, без да се допитвам до тях smile. Така че момичета вие сте ми надеждата и съветника smile
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #377 -: юни 18, 2011, 09:51:30 »

на мен лично м ихаресват 1 и 2.. на 1 не ми харесва едната презрамка, но пък долната част е убийствена.. към 2 нямам забележки smile
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #378 -: юни 18, 2011, 09:53:50 »

Когато разглеждах сайта на Маги Сотеро, третата рокля ми беше сред фаворитите smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юни 18, 2011, 10:22:10 »

Според мен първата е най-хубава  yahoo
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юни 18, 2011, 10:22:21 »

Evalina, според мен номер 2 може да бъде изпълнена добре от китайците, макар че всичките модели са богато орнаментирани и не знам как точно ще се справят Wink Но все пак - ако съдя по моята рокля, мисля, че ще се справят good
Иначе за поръчването на роклята от Интернет - спокойно, почти всички реагират така в началото, мен мъжът ми също много страстно ме разубеждаваше, но аз се запънах като магаре на мост и си държах на своето. И в крайна сметка съм повече от доволна от избора си smile - пожелавам ти сърдечно същото heart
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 18, 2011, 10:23:16 »

Evalina , страхотни рокли си избрала. На мен най-много ми харесва втората girl_in_love girl_in_love Както виждам няма дантела, а само бродерия и камъчета, така че отговаря на "изискванията" Само че, не знам дали не трябва да се поръчат фусти допълнително, защото в долната част ми се струва малко обемна, но без фусти едва ли ще стои точно така. crazy crazy *crazy*Най-добре е да питаш китаеца дали трябва да има или не. Иначе и четвъртия модел много ми харесва също.
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #382 -: юни 18, 2011, 14:34:44 »

На мен пък 3 и 4 ми харесват най-много  pardon . Втория модел ми се струва, твърде често среащан някак си, макар че това разбира се не го прави лош. Въпреки всичко мисля, че него най-лесно ще го изпълнят, защото при 1, 3 и 4 има повече неща които могат да се объркат. Последните 2 снимки са точно като на принцеси от приказките  heart
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 18, 2011, 15:14:25 »

Аз съм за номер 4
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юни 18, 2011, 16:57:17 »

Aз съм за първата.
Иначе ми остават още само 8 дни и ще се срещна с моята  danceg

Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юни 18, 2011, 20:04:15 »

Evalina, аз също, ако съдя по моята рокля, смятам че втората ще я изпълнят най-добре! А и самата рокля е прекрасна! Но и четирите са хубави!  smile
Активен
darinea
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


Your love is all I want to wear


« Отговор #386 -: юни 19, 2011, 15:12:17 »

Здравейте, момичета!  Curtsey Следя форума отдавна и ето че дойде време и аз да започвам с организирането на моята сватба  yahoo Избрала съм си рокля още отдавна от един много хубав сайт. Понеже виждам, че всички сте се ориентирали към китайците, да ви предложа тази алтернатива, която лично мен много ме обнадеждава. Сайтът е доста сериозен, оторизиран посредник на множество марки. Да не говорим че фирмата има няколко реални физически магазина, а не е просто сайт. Най-добрата новина е, че има категория "незабавна доставка" с богат избор на модели, които имат в момента в наличност. Има невероятни неща на цени от по $200-400 например. Ако си поръчате същите модели по редовната им тарифа излизат 2-3 пъти по-скъпо, защото конкретната рокля ще се шие специално за вас, при това близо два месеца, както и ще пътува още толкова. А във варианта с експресната поръчка имате роклята до 7 работни дни, при това на половин цена от стандартната за модела! Аз лично съм си харесала ето тази http://www.houseofbrides.com/alfred-angelo-wedding-dress-style-id1816-p-354-5-50476.aspx#b и тъй като в момента имат в наличност моя номер, перфектно ме устройва! Най-спокойна съм, че моделите са си оригинални, а не имитации, така че няма да се страхувам да не би нещо да не е като на картинката. Надявам се сайтът да ви бъде полезен, аз лично в близко време смятам да задвижа нещата по моя въпрос  girl_wink Ето и линк към началната страница с незабавни доставки: http://www.houseofbrides.com/c-13-immediate-delivery.aspx#b
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #387 -: юни 19, 2011, 15:33:15 »

Даринеа, привет!

Сайтът е интересен, но аз тълкувам съобщението ти като реклама, защото не си поръчвала от него, а казваш, че роклите са оригинални и имаш подробна информация за сайта, но откъде? И как да сме сигурни, че всичко е истина, след като не показваш собствена рокля, която реално да си получила и да отговаря на картинката? Наблюденията ми от такива сайтове са, че всички са имитации, в което няма нищо лошо и с удоволствие и аз бих си поръчала такава рокля, но според мен е изключено да са оригинални, при това с цени, абсолютно съвпадащи с тези на всички популярни китайски сайтове за булчински рокли. Моля, ако си наясно със сайта, да кажеш къде са реалните му физически магазини и с удоволствие ще поднеса извиненията си към теб, ако съм сгрешила.
Активен
darinea
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


Your love is all I want to wear


« Отговор #388 -: юни 19, 2011, 16:26:17 »

Опа, и аз се извинявам, наистина не съобразих, че ще излезе като реклама  blush Наистина още нямам никакви доказателства, впечатленията, които споделих, са въз основа на информацията, която подробно изчетох в самия сайт, точно защото и мен ме притеснява доколко въобще е надежден. Наистина не мога да дам лична гаранция на никоя от вас, поне докато не поръчам и не получа своята рокля smile Самия сайт намерих съвсем случайно преди много време и разглеждайки моделите си харесах моята рокля. Тогава се поразрових из сайта за да го проверя. Почувствах се поуспокоена като прочетох ето тази им страничка http://www.houseofbrides.com/t-history.aspx#b Прави ми впечатление, че по китайските имитационни сайтове като отидеш на about us има поместена една стандартна форма която е дословно еднаква в голямо количество сайтове и даже са дадени две снимки на магазин и на рокли, които съвпадат в различните сайтове, от което ми става ясно, че всичко е проформа. На този линк, който пуснах сега, най-отдолу има снимки на 9те им магазина, като може да се кликне на всяка снимка и се отваря адрес със карта, работно време и телефон. В графата им "често задавани въпроси" описват как работят с марките, и че са оторизиран доставчик. Има и всякаква друга много подробна и изчерпателна информация, за разлика от китайските сайтове, от които аз оставам с много замазани впечатления като ги разглеждам и не ми вдъхват доверие. Освен това има посочени телефони за директен контакт по всяко време. За цените - по принцип когато се поръча рокля по стандартния им ред, роклята се шие специално за този, който я поръчва и цените са си доста високи. Примерно моята е 800 и нещо долара. Тези ниските са за рокли, които в момента имат в наличност в конкретни номерации и цветове, с които трябва да се съобрази човек ако купува. Ако не го устройват, си поръчва роклята както си му е реда с неговите си изисквания и си я чака няколко месеца, като плаща и тройна цена заради индивидуалната поръчка. Специално на моята рокля като гледам други линкове в гугъл, цените са много произволно различни, така че не мога да кажа, че е на същата цена както в китайските оферти. Това са наблюденията ми, аз също се страхувам за резултата, затова проверих подробно всичко и реших да опитам. До 1-2 месеца трябва да поръчам роклята и като пристигне обещавам да се отчета по темата вече с доказателствем материал и дано не съм сбъркала pardon  Ако въпреки всичко постът ми се тълкува като реклама, се извинявам, моята идея беше по-скоро да споделя какво съм намерила и ако мога да съм полезна, защото лично аз се чувствам по-спокойна да поръчам от този сайт smile Успех и на всички останали, като имам нова информация по въпроса ще споделя smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юни 19, 2011, 16:35:34 »

darinea, трябва да се съглася с Деничка на 100%! Да вземем моята рокля за пример- цената на оригинала е 25000 долара. Как ще струва, например 500, просто защото е готова като размер и цвят!? Това няма как да са оригинали, просто защото никой няма да позволи рокля на цена няколко хиляди долара, да се продава от "оторизирани дилъри" в пъти по-малко. Това, че някой е съставил по-убедителен текст не е гаранция!  pardon
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines