Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 05:19:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 154222 пъти)
 
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юни 07, 2011, 20:14:59 »

Оооо, рокляя!  danceg Ееее, ние можем и до 26-ти да търпим, ама ти ще можеш ли  pardon
Чери, ти от и-бей я беше поръчала, нали?
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #331 -: юни 07, 2011, 20:20:12 »

Честито Чери! Радвам се, че роклята е пристигнала!  yahoo Аз лично нямаше да изтърпя и щях веднага да искам снимки и даже по скайп да я видя "на живо"  biggrin . Ти си реши сама как ще е по-добре. Моите обувки като пристигнаха от Англия, любимия ми се обади да ми каже, че ще чака сама да си ги отворя и аз докато се прибера вечерта, се побърках! Исках ВЕДНАГА  да ги видя!  Girl_hide
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юни 07, 2011, 20:23:23 »

От ИБей, дам, ох и аз не знам как ще търпя, сигурно ще искам снимки и то многоооо.. Ужас, още само 18 дни и ще я видя  danceg danceg danceg
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юни 07, 2011, 22:13:07 »

cherry_dream , много се радвам за теб -  danceg danceg yahoo Добре,че извади късмет с китаеца и всичко мина добре. Да ти кажа честно и аз не знам как бих постъпила  Girl_sing Girl_sing Girl_sing От една страна нямаше да имам търпение да видя роклята, но от друга страна ........ как бих искала аз да си я разопаковам, да я видя, да я пипна първа... blush blush не знам само как седи въпроса с гаранцията за връщане на роклята, ако не е това, което трябва да бъде nea nea nea nea Има ли такава опция и до колко дни от получаването трябва да стане това? Провери и за да нямаш проблеми, най-добре наистина помоли родителите ти да ти я покажат по скайп или поне те да я погледнат дали всичко е наред.

P.S. Ще се прибираш на рождения ми ден girl_wink Ще чакам да пишеш какво е станало give_rose

Monikamaria , честно ти казвам,че много ме е яд,че така се е получило с твоята поръчка и  да знаеш, че силно стискам палци роклята скоро да дойде. Good luck Good luck Good luck Сигурна съм,че всичко ще се нареди накрая и пак ти казвам - ще си една прекрасна булка! give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юни 07, 2011, 22:30:27 »

Чери, ураааааа!!!! yahoo danceg Поне твоята рокля скоро ще я видим! Страшно се радвам, че си попаднала на точен търговец!  Bravo Аз лично нямам търпение да чакам да я видя до 26ти! Стискам палци да си много доволна от полученото!!! smile
Колкото до моята рокля - вчера беше в Австрия, а днес вече е в Унгария!  vivasvat Но...поне пътува, а аз мислех, че няма да дочакам! М/у другото за пръв път попадам на поръчка, която спира във всяка страна!  shok Но важното е да пристигне! Проверявам сайта през половин час за някаква промяна! sarcastic
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юни 07, 2011, 22:47:39 »

Мони, така е, аз като получавах скоро колет от България до Дания го гледах всеки ден. Само дето при мен беше обратно - първо в Унгария и после Германия и Дания.
Иначе сега питах сестра ми, тя каза, че никой нищо не е доставил днес, тъй че сигурно утре ще дойде  danceg
Но мисля да искам снимки, не мога да издържам вече  Girl_hide

Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юни 07, 2011, 23:20:05 »

Чери, с какво ти я пратиха и спира ли на митници роклята? Знам, че ако ти я пратят с пощите (техните ЕМС) може и да не спре на митницата. В пощата ми казаха, че са идвали при тях булчински рокли. А доколкото съм чувала, с куриерските фирми задължително отиват директно на митницата.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юни 08, 2011, 10:04:33 »

Момичета снощи се хвърлих в някакви филми. Защото си спомних, че ми каза, че е пратил роклята на 3ти юни. Вчера беше 7ми, как може да е дошла толкова бързо  girl_impossible И започнах да си мисля някакви глупости, как не я е пратил, че и куриера дето ми се обади е част от някакъв глобален заговор  Girl_hide
Но днес съм получила още един и-мейл, с тракинг номера. Роклята наистина е пратена на 3ти с ФедЕкс, в момента е в София и не е задържана на митницата, защото като ми се обадиха човека пита за точен адрес, на който да я достави. Тъй че я чакам днес  danceg

П.С. Дошла ееееее  yahoo yahoo *YAHOO*Сестричката сега праща снимки, същата е  yahoo

« Последна редакция: юни 08, 2011, 12:40:12 от cherry_dream » Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #338 -: юни 08, 2011, 12:48:58 »

Много се радвам и аз чакам снимки с нетърпение, че колкото повече чета из форумите започвам да св побърквам. И все се моля на някоя от вас да и пристигне роклята, която е като моя модел, че евентуално после да ми я продаде ако моята не пристигне. Май наистина откачам....
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #339 -: юни 08, 2011, 13:48:04 »

cherry_dream, честита рокля!!!!!!! yahoo yahoo yahoo

Още една успешна покупка от Интернет. МНого се радвам за което. Тази тема действа много обнадеждаващо и мотивиращо за всички бъдещи булки, които са се решили на този риск. Сигурна съм, че скоро и роклята на Моника ще дойде и ще честитим и не ная smile

cherry_dream, дали няма да споделиш и с нас някоя от снимките  blush blush
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юни 08, 2011, 17:25:54 »

Качвам само тази на бюстието. Имам и на цялата рокля, но прилича на голям бял чаршаф.  laugh
Та накарах сестра ми да я облече и да се снима, но съм й обещала да не качвам нейни снимки никъде.




« Последна редакция: юни 08, 2011, 17:27:37 от cherry_dream » Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юни 08, 2011, 17:55:15 »

Честита рокля cherry_dream
Страхотно изглежда ,браво за покупката . Bravo
Дано и Мони да се справи с този проблем скоро  и да се похвали с мечтаната рокля smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юни 08, 2011, 18:34:10 »

cherry_dream, страшно добре изглежда!!! danceg yahoo Браво! Нямам търпение за още снимки!!!
Момичета, имам новина и за моята рокля. Утре на обяд пристига!  danceg Вчера през нощта беше в Румъния и в 9 часа е пристигнала във Варна. От там ще ми я пратят направо у нас. Така се получи, защото от китайската фирма са я пратили на британската компания GLS. От там пратката тръгва към мен и вече се води като пратка от страна в ЕС. След това пристига във Варна, защото само там има представителство на тази компания. Те ми го пращат директно на мен и така.  smile Днес се обаждах във варненския офис и те ми обясниха всичко това. Нямам търпение да стане утре!  tease
П.П. cherry_dream, не се притеснявай, защото китайците нарочно пишат по-късно, че са я пратили, за да предотвратят случаи като моя. smile
« Последна редакция: юни 08, 2011, 18:36:28 от Monikamaria » Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юни 08, 2011, 18:55:53 »

Чери, кажи поне дали си доволна, хубава ли е, заслужава ли си и дали е такава като на снимката. Няма и да се разсърдим, ако изтриеш главата на сестра ти и все пак ни я покажеш  blush, ама да не ставам нахална.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: юни 08, 2011, 18:59:39 »

О, Боже, най-после и аз да вляза в час с вас, момичета - тия дни не мога да стигна до писане изобщо, но ви четох Wink

Мони, миличка, направо ми се свиваше сърцето покрай твоите неволи - обаче виждаш ли, все пак слънцето изгря на твоята улица heart heart heart Предполагам как се чувстваш в момента, като си спомня какво ми беше на мен деня преди да си получа роклята... Какво вълнение, какви емоции! Още повече, че след тези проблеми утре ще бъдеш още по-екзалтирана - и веднага да се отчетеш, ей blum Много съм щастлива за теб, много! heart

Cherry_dream, твоята рокля изглежда великолепно, поне това, което се вижда на снимката! Давай, снимай смело smile blum
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines