Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 09:32:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 154329 пъти)
 
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: май 27, 2011, 00:17:36 »

 Ужас, тея китайци, както могат да правят добри неща, така и много ги бива да се излагат тотално! Дано само накрая всичко да се нареди, да си получиш прекрасна рокля и да си спомняш с усмивка за опънатите нерви!  give_rose  Ние тук стискаме палци и сме с теб!  good
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #286 -: май 27, 2011, 19:15:30 »

Monikamaria, а какво ти отговори китаецът на лични? Стана ли ясно дали все пак е пратил роклята? Това, което се случва е толкова нелепо. Все пак нали купуваш от ТОП селър, толкова ли един в коментарите не можа да спомене за трудната комуникация! И как е възможно да има сумати доволни потребители... Аз като чета, направо полудявам!
Стискам ти палци, направо не мога да си представя колко нерви хабиш в момента заради този проклет жълтурко. Като мине диспута в и-бей, след колко време се очаква да ти върнат парите? И мислила ли си за план "Б"? Виждам, че сватбата е след месец, времето за поръчка от друг сайт е достатъчно, но си е доста рисково. (Примерно, виждала съм роклята ти тук и пише, че я доставят до адрес за месец:
http://melange-store.weebly.com/10571074107210901073107710851080-10881086108210831080-3.html)
Или би могла да се допиташ до някоя шивачка, дали не би могла да ти ушие роклята?
Много, много, много успех и късмет ти желая!
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #287 -: май 30, 2011, 12:08:59 »

Момичета, има ли някоя отзиви за ето този сайт: http://www.kissbrides.com/organza-embroidery-wedding-dress-informal-a-line-silhouette-2138.html. Това ми е мечтаната рокля, която по магазините е цена над 500 лв. Много се изкушавам.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #288 -: май 30, 2011, 12:18:30 »

once_upon_a_time, до колкото си спомням, роклята на Soulless е същата. Може да видиш в първата част на темата или пък да я питаш лично.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 30, 2011, 15:35:06 »

once_upon_a_time,  На Souless роклята е от този сайт и на още едно-две момичета също: За cvetina84 знам със сигурност, но за други не се сещам точно  crazy crazy
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #290 -: май 30, 2011, 15:43:37 »

Благодаря ви много, момичета, сега чета темата от първа страница насам, много забавно - роклята на Soulless я видях на снимките й, но изобщо не успях да позная, че е същата, която аз съм харесала. Още повече, че преди 2-3 месеца сме го коментирали това, явно гинко билобата ми е нужна  pleasantry Въпросчето ми касае конкретния модел - дали е с подплънки бюстието или трябва да се носи със сутиен. След като дочета темата, ще питам още, за да не задавам отново коментирани вече въпроси smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: май 30, 2011, 17:20:39 »

Once upon a time, нещо не ми се отваря линка към твоята рокля, но ще ти пиша за моята, дано е същата blum - сутиен изобщо не ти трябва, бюстието е подплатено доста добре, твърдо е, даже мислех, че ще ми е неудобно, но нищо подобно smile Само тънкият момент е да се стегне добре отзад, за да се чувстваш комфортно smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: май 30, 2011, 17:24:19 »

Ето това е линка http://www.kissbrides.com/organza-embroidery-wedding-dress-informal-a-line-silhouette-2138.html

Точката на края бърка работата.  good И аз мисля, че е като твоята Соуллес smile
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #293 -: май 31, 2011, 09:18:58 »

Направо да ми препродадеш твоята, поне ще съм сигурна, че с качеството е наред и няма да си тровя нервите с китайски английски  ROFL Тази седмица ще намина към една шивачка, да я питам колко ще ми вземе за ушиване и ще го мисля..... Благодаря на всички за коментарите ви, човек като прочете темата от-до, се ориентира доста в хаоса, наречен мита, ДДС и пр.
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #294 -: май 31, 2011, 16:12:28 »

cherry_dream, ако не ме бърка паметта, ти беше поръчала преди известно време рокля. Как върви комуникацията и доставката. Спдели, ако решиш вълненията си. Стискаме палци всичко да е наред и естествено чакаме снимки smile
Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #295 -: май 31, 2011, 18:59:16 »

Аз съм следващата с покупка от интернет. Сега оформям поръчката и след малко ще платя. Моята рокля я поръчвам от ebay.
Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #296 -: май 31, 2011, 19:40:24 »

http://cgi.ebay.co.uk/White-Wedding-Dress-Bridal-Prom-Ball-Gown-veil-glvoes-/220760513905?pt=UK_Wedding_Clothing&var=&hash=item791474bfe6
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: май 31, 2011, 22:49:35 »

cherry_dream, ако не ме бърка паметта, ти беше поръчала преди известно време рокля. Как върви комуникацията и доставката. Спдели, ако решиш вълненията си. Стискаме палци всичко да е наред и естествено чакаме снимки smile


Tъкмо влязох да пиша. Радвам се, че се сещате за мен  Girl_hide
За сега с моя китаец се разбираме, няма проблеми с английски, а и ми отговоря винаги до 15-20 мин след като му пиша. За сега гледам да не досаждам много, защото не е минало много време. Последно си писахме в понеделник и ми каза, че е почти готова.
Иначе вече си имам кринолин, защото го поръчах от друг китаец. За съжаление от любопитство го отворих да видя какво представлява и сега не мога да го събера в никаква торба, а как ще го напъхам в куфара като се прибирам след 20ина дни не ми се мисли  sarcastic

Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #298 -: юни 01, 2011, 10:55:29 »

Ками, ще следя с огромен интерес развитието на поръчката ти, че и аз съм харесала същата рокля, но все още не мога да събера кураж да я поръчам. Ти какъв кринолин си поръча? Страшно се вълнувам, като виждам как получавате роклите на мечтите си  heart

cherry_dream, стискам палци комуникацията ви да върви все така безпроблемно, а и доставката да е бърза Пу,пу,пу. дано всичко да е наред!
Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #299 -: юни 01, 2011, 19:18:02 »

Barborana Кринолина е този, който излиза на снимката с роклята, булото и ръкавиците. Аз имам много близка приятелка шивачка и тя ще ремонтира каквото е нужно. smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines