Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 11:23:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 154370 пъти)
 
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: май 18, 2011, 10:19:36 »

Еее, ето още една доволна булка от този сайт и почвам да се замислям, дали да не го предпочета пред ибей. Аз съм си харесала един селър - ЛендиБрайдъл ( или нещо такова), но като гледам колко булки са доволни от сайта почвам да се замислям. Освен това са тооолкова евтини. За съжаление обаче моята рокля я няма. Спряла съм се на тази, поне засега... но като се има предвид, че сменям роклите всяка седмица, не се знае изобщо с коя ще стигна до олтара!  tease 
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 18, 2011, 12:31:52 »

Идвам с новини за моята одисея.  smile Китайчето дори май не разбра, че съм му отворила диспут вчера!  huhhuh.gif Имам само в моя мейл отговор от него, в който пише: "Dear friend:The item follow number, have already delivered to the company as your search and please patience wait for, any question tell me, thank you" . Та понеже с предишния превод се справихте по-добре от мен (преди да се включите вие си мислех, че става дума за напускане, а не за отпуска), моля ви помагайте с идеи какво е искал да каже този път!  sarcastic Принципно в университета ползвам литература на английски, но с неговото едно такова изречение съм безсилна!  sarcastic
nhristova, ти си още един пример, че определено си струва да се купуват рокли по този начин! Твоята също е страхотна! Bravo Дано и аз да мога да се присъединя към теб и soulless!
Между другото и аз почвам да мисля, че трябваше да си поръчам от някой от сайтовете, например този на soulless, вместо от ибей. Но все пак да не ви разочаровам от него. Просто вероятно проблемът е конкретно в моя продавач!
pink_panther, и на мен много ми харесва роклята!! Bravo
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 18, 2011, 12:40:03 »

хаха, Мони, аз по цял ден се занимавам с такива китайчета и си мислех, че съм им свикнала на езика, ама този твоя и мен ме затруднява. Според мен целия смисъл на съобщението му е да чакаш, поне това се разбира. Дано всичко да е наред и да получиш най-прекрасната рокля!  give_rose
Иначе, аз с този който си харесах, вече няколко пъти си пиша и доста добър и разбираем англ изкара, много приятно ме изненада!
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #258 -: май 18, 2011, 13:29:16 »

човека казва, че номера за проследяване вече е в компанията (явно неговата), съгласно твоето търсене (питане) и да чакаш, и съответно ако имаш въпроси да питаш smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #259 -: май 18, 2011, 15:02:19 »

Аз го разбирам по два начина и за съжаление, незнам кой е верният:
1/ като варианта на karamelche_ :
"Скъпа приятелко: Проследяващият номер е вече доставен до компанията, моля имайте търпение и изчакайте, ако имате някакви въпроси съм насреща"
2/ понеже английският е много лош и просто се изреждат думи, като липсват свързващи такива и логическите връзки, си мисля, че може да искал да каже нещо съвсем друго:
"Скъпа приятелко: Според проследяващият номер, артикулът е вече доставен до компанията, моля чакайте го търпеливо, ако имате някакви въпроси съм насреща"
Незнам наистина какво точно има в предвид, но ти след като си говорила с него и знаеш целият контекст на разговора, може би ще прецениш по-добре.. Дано да съм ти помогнала smile  give_rose
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: май 18, 2011, 15:08:14 »

Като гледам тези китайци какви проблеми ви създават с комуникацията, и как превеждат с онлайн преводачи, вие защо не вземете да си преведете с google translator от български на китайски, пък може и да разберат за какво става въпрос. От опит глава не боли Wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 18, 2011, 18:25:23 »

Момичета, моята мечтана рокля  е тази: http://shop.storeofdress.net/product.php?productid=52756
Искам да ви попитам дали сте я срещали някъде другаде по он-лайн магазините, освен в посочения от мен?  pleasantry crazy
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 18, 2011, 18:35:57 »

V_e_S_i, ето тук има няколко сайта Wink
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 18, 2011, 19:17:06 »

 blum  V_e_S_i Роклата е прекраснаа просто .
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 18, 2011, 20:32:53 »

sonja, и аз не знам в какъв контекст да го сложа!  pardon Просто си искам тракинг номера, а той така и не го дава. Но за каква компания става дума, идея си нямам! Цирк!  pardon Според мен е спестил от сумата за пращане и не е платил таксата за препоръчана пратка. Е, така или иначе остава ми да чакам.  smile
V_e_S_i, страхотен избор! good
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 18, 2011, 20:40:56 »

Момичета, моята мечтана рокля  е тази: http://shop.storeofdress.net/product.php?productid=52756
Искам да ви попитам дали сте я срещали някъде другаде по он-лайн магазините, освен в посочения от мен?  pleasantry crazy

аз съм малко  Offtopic , Веси - моделът е прекрасен - моят съпруг е голям фен на този тип рокли и много държеше да бъда с такава- намерих подобен модел в магазин във Варна и пробвах - е няма да ти казвам колко не добре изглеждах, та в този ред на мисли, ако си се спряла на подобен модел - преди да си поръчаш рокля отиди и пробвай подобен модел за да видиш как ще ти стои на теб самата - за наше съжаление не винаги роклите на нас ни стоят така както на манекенките smile които ги представят smile . Успех!!!!
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #266 -: май 19, 2011, 11:45:11 »

Monikamaria, и аз го разбирам като карамелче, т.е. номерът вече е в тяхната компания (както ти търсеше/искаше/питаше), имай търпение... Но не разбирам, защо не ти го казват. Ти сигурна ли си, че китайчето е наясно какво искаш от него и въобще знае ли той какво е тракинг номер? Не знам каква ви е кореспонденцията, но не е ли възможно през цялото време, когато ти си искаш тракинг номера той да разбира всъщност самата пратка и да говори, че нея ще получиш?
Питай го на коя дата е пратил роклята за България, така ще можеш да прецениш. Понеже, ако е пратена преди 2 седмици примерно, е абсурдно за това време да не може да ти каже проследяващия номер - и или те мотае или въобще не е наясно какъв номер искаш от него.
soulless , можеш ли да ми кажеш освен цената, отбелязана на страницата за роклята, какво допълнително плати?
Предполагам доставка, ДДС и мито. Какъв беше техния размер?
Доста търсих из предните ти постове /знам, че го беше писала някъде/, ама така и не успях да намеря тази информация   pardon.
Аз също се спрях на този сайт, за който ни "светна" Цвети (огромни благодарности за което  give_rose). Но тъй като сватбата ми е чак края на септември ще изчакам още малко, че лятото винаги свалям 5-6 килограма...
 
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #267 -: май 19, 2011, 11:53:04 »

nhristova, роклята ти е великолепна. Поздравявам те за страхотната покупка. Не мога да видя оргиналния модел, понеже страницата ми дава грешка (ако можеш да я пуснеш още веднъж). Но при всички случай роклята в галерията ти страшно много ми хареса, сигурна съм, че като се облече ще е още по-хубава.
Точно такива примерни показват, че си заслужава риска и очакването да се купуват сватбени рокли по този начин.
V_e_S_i, много добър модел, малко ми напомня за модела от November rain na Guns N`Roses, в които бях направо влюбена, щом излезе песента smile
« Последна редакция: май 19, 2011, 12:04:14 от Evalina » Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 19, 2011, 17:55:14 »

soulless , можеш ли да ми кажеш освен цената, отбелязана на страницата за роклята, какво допълнително плати?
Предполагам доставка, ДДС и мито. Какъв беше техния размер?
Доста търсих из предните ти постове /знам, че го беше писала някъде/, ама така и не успях да намеря тази информация   pardon.

Казвам веднага - 29 долара бърза доставка и само ДДС (мито не ми начислиха, не знам защо точно) на стойност 50,80 лв, и това беше всичко smile Имайте предвид, че за новорегистрираните в нашия любим сайт получават 10 процента отстъпка от крайната цена (без включена доставка), аз например получих 15,79 долара отстъпка. Кодът е 10-off, въвежда се при някоя от стъпките на поръчката smile
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #269 -: май 21, 2011, 14:05:30 »

Аз нали си бях харесала това болеро http://www.kissbrides.com/free-shipping-high-quality-jackets-1666.html и писах на Анн да ми прати снимки. Та получих ги вчера най-накрая и наистина се беше постарала и на всичките дантели които имаха ми е пратила снимки. Някъде около 7-8 различни... Еми много се разочаровах. Нищо общо със снимката в сайта им нямат и както каза годеника ми приличат на пердета...  huhhuh.gif А аз така се надявах да има поне една дантела която да е горе-долу като тази на болерото в сайта.. Вече изгубих надежда да си намеря евтино болеро което да ми пасва на роклята  girl_impossible . Та съвета ми към булките които ще поръчват от този сайт е да поискат снимки на материалите от които ще ви изработят роклята или каквото там сте си поръчали защото разликата е огромна.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines