Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 11:20:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 154361 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 16, 2011, 19:53:24 »

Момичета, много ви благодаря за опората!!!  heart heart heart
Последните новини са, че:   "Because of today, the person of search ask for leave, our company can't search, any question tell me, thank you"  huhhuh.gif Цитатът е дословен! Поствам, за да сте подготвени за евентуалната комуникация с китайчетата. А и ако можете да ми помогнете с разшифроването!  sarcastic Това е отговорът на въпроса ми защо още нямам изпратен тракинг номер. Та след мини-скандал ми се заклеха едва ли не, че утре вечерта (което е горе-долу нашия следобед) ще имам тракинг номера! Но аз утре вечер пускам дебата.  pardon Моля се наистина да ми го пратят преди това, защото няма как да знам дали все пак да чакам тази рокля или да си купувам нова.  vivasvat Абе с две думи: неприятностите валят!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 16, 2011, 21:45:33 »

Monikamaria наистина съжалявам за теб  give_rose Това е много неприятно.
Дано всичко се оправи при теб.
Успех!
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: май 16, 2011, 22:20:50 »

Чакаме утре да пишеш какво става с тракинг номера.
Аз за сега не мога да се оплача от моя китаец, разбран е, а и английският му е достатъчен, за да се разберем.

Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #243 -: май 17, 2011, 08:32:39 »

Monikamaria, много съжалявам и аз, че се получават такива спънки при теб, но ти се възхищавам, защото всичко си си обмислила и винаги знаеш какво да направиш.. Аз ако бях, щях да се панирам само и нямаше въобще да знам как да постъпя.. Стискам палци всичко да е с хубав финал, а ти не се отчайвай, всичко ще се нареди и съм сигурна, че накрая ще ни показваш снимки на мечтаната рокля smile  give_rose heart
Колкото до превода, мисля, че има предвид следното: "Тъй като от днес, човекът, който отговаря за това е в отпуска, компанията ни не може да извърши търсенето /или какъв е тоя сърч, не съм сигурна, може би на тракинг номера??/. Ако имате някакви въпроси съм насреща."
Това е в много свободен превод, както аз го разбирам /само да вметна, че съм преводач..smile/, но по-лош английски и аз не бях чувала, дословно няма никакъв смисъл това изречение.. :/
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 17, 2011, 10:42:27 »

Колкото до превода, мисля, че има предвид следното: "Тъй като от днес, човекът, който отговаря за това е в отпуска, компанията ни не може да извърши търсенето /или какъв е тоя сърч, не съм сигурна, може би на тракинг номера??/. Ако имате някакви въпроси съм насреща."

И според мен става дума точно за търсене на трекинг номера - вероятно имат човек, който работи с базата данни и просто този човек си е взел отпуск и няма кой да го замести... Откачено, ама... нищо ново под слънцето nea

Мони, миличка, съчувствам ти наистина за цялата неразбория - добре е обаче, че запазваш хладнокръвие и имаш варианти за действие, от паника смисъл няма, няма да ти помогне да се оправиш в ситуацията, а аз съм убедена, че ще излезеш успешно от нея и ще получиш най-после мечтаната рокля. Прегръдки! heart
Активен
nhristova
Новак
*
Публикации: 16


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: май 17, 2011, 15:45:41 »

Здравейте, мили момичета! Чета ви отдавна, тъй като ми предстои да се омъжа през юни и сватбената треска вече ме е обзела. Благодарение на споделеното от вас и куража, който ми вдъхна Цвети, се присъединих към отбора на бъдещите булки поръчали рокля от интернет и бих искала да споделя с вас моят опит. Поръчах си роклята от същия сайт, от който Цвети е поръчала нейната. Моделът е ето този: http://www.kissbrides.com/free-shipping-high-quality-organza-wedding-dresses.html. Поръчката направих на 18 април. Роклята дойде на 9 май, като беше пусната още на 29-ти април, но незнайно защо се замота в Хонг Конг. Изпратиха ми я по DHL, може би защото я пуснах до адреса на сестра ми в Пазарджик, а там има само офис на DHL. Не съм плащала нито мито, нито ддс. Китайката беше написала нещо от сорта на мостра на плат на стойност 18$. Като цяло съм много доволна. Шева е перфектен, няма нито едно стърчащо конче или нещо защито хлабаво. Дантелата естествено не е като изящната дантела на оригиналния модел, но е доста прилична. Снимките, които съм качила в албума са размазани и от тях не си личи много какво точно представлява дантелата, но обещавам да кача и по-хубави снимки. В горната част е много богато обшита с камъчета и перли, а надолу на всяко цветче от дантелата е защита пайетка и перличка. Сатена, който е отдолу е перфектен, може би една чисто сатенена рокля би била още по-хубава. Най-много се притеснявах дали ще ми стане, но сякаш съм била на проби, точно по мен е. Извинявам се за дългия пост, но исках да споделя с вас и да ви благодаря за успешната ми поръчка. give_rose
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #246 -: май 17, 2011, 15:54:21 »

Здравей, nhristova, аз си бях харесала рокля от същия сайт и още се колебая дали да я поръчам. От къде прецени мерките за роклята? От таблицата на сайта ли? Притеснява ме, че тези мерки ми дават 2 размера по-малко, отколкото нося действително (според таблицата излизам размер М, а нося L)?!
Активен
nhristova
Новак
*
Публикации: 16


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: май 17, 2011, 16:00:33 »

Здравей, animal! По техните таблици съм нещо средно между втори и четвърти размер (всъщност 2-ка, но талията ми е с няколко см повече от тази на двойката). Затова, за да не плащам допълнително за custom size, си поръчах 4-ка, но в забележката си написах точно моите размери. Това е записано в техния сайт, така че ако решиш да поръчваш го имай впредвид.
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #248 -: май 17, 2011, 16:07:05 »

Много благодаря за информацията smile И честита рокля smile
« Последна редакция: май 17, 2011, 16:22:57 от animal » Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: май 17, 2011, 16:20:26 »

Animal, и аз не мисля, че ще имаш проблеми с мерките - само че трябва, разбира се, точно да прочетеш инструкциите за това как да се измериш - ето:

How to measure?

Между другото, не съм гледала скоро сайта, но ето че вече има и моделът на Кейт Мидълтън, ако някоя булка иска да е с него на сватбата си pleasantry:

Роклята на Кейт Мидълтън

NHristova, да не пропусна да ти честитя роклята! Прекрасна е, много прилича на моята, но мисля, че твоята е по-красивата от двете blum Радвам се, че покупката ти е била успешна smile

Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #250 -: май 17, 2011, 17:55:25 »

nhristova роклята е страхотна! И благодаря, че сподели сайта. Аз не го знаех  smile .
Всъщност сега го разгледах и намерих едно болеро което мисля, че ще отива на роклята ми http://www.kissbrides.com/free-shipping-high-quality-jackets-1666.html . Изглежда подходящо и цената е повече от добра, но ти каза, че дантелата на роклята не е същата като на снимката, а при едно такова болеро това е най-важното все пак biggrin . Освен това няма снимки на болерото отзад... Ако ги помоля за снимки на шити от тях модели или просто за още снимки дали ще ми отговорят?  scratch one-s head Аз родължавам да търся по ибей ама тези които ми харесват са твърде скъпи а 70 евро за едно такова парче плат дето ще облека веднъж не ми се дават...   sad
Активен
nhristova
Новак
*
Публикации: 16


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: май 18, 2011, 07:50:17 »

Sandri, не знам дали ще ти изпратят снимки, аз лично не съм питала. Но нищо не пречи да попиташ. Английския на китайката не е много добър, даже понякога изобщо не й разбирах и затова питах по няколко пъти, но пък отговаря бързо (обикновено сутрин).
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #252 -: май 18, 2011, 08:39:39 »

Мерси. Аз й писах снощо и тя непрекъснато ми казваше dear  funnytooth . Супер смешно ми стана. Аз я питах дали може да ми прати мостри на дантелата която ще ползват за да направят това болеро и тя каза че в момента няма но да и дам имейла си и ще се опита да ми прати. Сега ще чакам и дано стане защото ще е невероятен късмет! Такова болеро за такива пари е направо смешно  good .
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: май 18, 2011, 08:46:33 »

Sandri, не искам да те обнадеждавам прекалено, но пък аз специално имам доста дантела по роклята си и съм много доволна от нея, виждам, че и NHristova също Wink Е, може би няма да е едно към едно дантелата, но при всички случаи ще е фина, стараят се китайците. Така че си мисля, че можеш да им се довериш smile
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #254 -: май 18, 2011, 09:17:27 »

Ами въпроса при мен е че по роклята ми има дантела и ако тази от болерото се различава прекалено много няма да е особено приятна гледка и за това искам да видя точно каква дантела ще използват. Примерно ако има перлички или някакви рози или нещо такова няма да е никак подходящо. Иначе soulless аз видях твойта рокля и тази на nhristova и наистина са страхотни!  good
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines