Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 13:26:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 2 ча  (Прочетена 154402 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: май 13, 2011, 12:48:18 »

Ама ако комуникацията с китайчето не се получи,дори аз с 4 години опит в пазаруването няма да мога сама на себе си да си помогна.
Не знам защо го изкарвате толкова трудно покупката на рокля по интернет.Да роклята е нещо важно,но и моята първа поръчка беше за висока сума и PayPal го нямаше,за да ми гарантира че ще си видя парите отново. А щом човек е решил да си купи насляпо рокля за сватбата,то тогава е наясно,че шанса да я получи е 90%,а да изглежда като на снимката 80%.
Не разбирам защо вместо да помагате на другите,като минали по този път се опитвате да ги откажете,при положение ,че сте доволни от резултата. Темате не е 'Как да ви откажа да си купите рокля от Интернет',а 'Как да ви помогнем при покупка на рокля от Интернет'.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: май 13, 2011, 14:31:27 »

Благодаря Ви момичета, за помощта. Аз по-принцип исках да разбера как става не само заради роклята,а  и по принцип за всички останали други сватбени неща от тези  сайтове. Аз четох доста по-темите за роклите, но като чета тук май първо ще отида до Асеновград да разгледам,ще им покажа и мой модел и ако не си избера от там, тогава ще мисля за купуване на рокля по интернет.
Още един път Ви благодаря за бързата реакция и помощта. give_rose give_rose give_rose
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: май 13, 2011, 15:15:54 »

Момичетата са ти дали отговор на повечето въпроси. Само не видях дали са ти казали, че не е задължително да наддаваш в И бей, има си опция да купиш и веднага. А ако се споразумееш с продавача той може да напише на пратката, че е 30 долара, да речем, или подарък, за да не я обмитяват на нашата митница. 
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: май 14, 2011, 12:02:05 »

cherry_dream, благодаря за информацията. Това определно ще ми е от полза Bravo give_rose

Искам само да питам още нещо - доставката винаги ли е до митницата - няма ли опция да е до адрес?
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: май 14, 2011, 12:27:02 »

Не разбирам защо вместо да помагате на другите,като минали по този път се опитвате да ги откажете,при положение ,че сте доволни от резултата. Темата не е 'Как да ви откажа да си купите рокля от Интернет',а 'Как да ви помогнем при покупка на рокля от Интернет'.

Ами явно се е получила грешка в комуникацията, защото ако не искахме тук няколко човека да помогнем на останалите с поръчките им, нямаше (поне аз със сигурност съм го правила неведнъж) да изписваме фермани за доставката, митниците, освобождаването на пратките и т.н. Това, което аз написах и явно трябва да се повторя, за да е разбираемо, е, че все пак трябва да се има предвид, че това е поръчка на булчинска рокля и рискът от разочарование и опъване на нерви е по-голям, ако си съвсем нов в електронното пазаруване, съответно всеки е добре да си помисли дали да се захваща или не. Като минимум са нужни сносен английски и поне някаква идея как се поръчва, плаща и получава продукт от Интернет - и в тази тема има информация, а и изобщо в безброй сайтове, обаче трябва да се чете. Защото то е ясно, че тук сме се събрали да си помагаме, но няма как да не се направи минимум лично усилие good

Мониии, какво става с твоята рокля?!? Пратиха ли ти трекинг номер? Постоянно те мисля и се надявам скоро да си гушнеш роклята! И да я покажеш, разбира се heart
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: май 14, 2011, 12:37:40 »

И аз постоянно съм в тази тема и ги мисля  нашите булки!  give_rose От време на време ходя да премеря по някоя друга рокля, да видя, какъв тип ми харесва, за да си поръчам от интернет после, ама аз във всички се харесвам. Исках уж русалка, облякох една принцеска - реших, че такава искам. Пробвах една права, много се харесах, реших че такава искам. Много съм го закъсала....
Иначе съм си харесала един селър в Ибей  и от там мисля да поръчам. Изчаквам вашите рокли и поръчвам и аз! smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: май 14, 2011, 20:42:05 »

soulless  heart!
Моят китаец е много труден за комуникиране! sad Наистина това е един от най-кофти моментите. Днес разгеле ми писа, че ми е пратил роклята, но тракинг номера е невалиден!!! sad Писах му, той каза, че в понеделник ще отиде до пощата и ще ми каже кой е верният номер. Е да, ама аз платих роклята на 4-ти април и имам 45 дена, за да направя дебат в случай, че не съм доволна. Е, аз не съм доволна! Роклята ми все още я няма! Сега планът ми е следният: в понеделник евентуално си получавам тракинг номера, или до ден-два. И в сряда вечерта му правя едно дело, защото аз нямам гаранция, че ще харесам роклята. От ибей на 99% ще отсъдят в моя полза, защото роклята ми не е пристигнала до 45-ия ден. Китайчето си ми връща парите. През това време, да се надяваме, роклята ми пътува към мен. Когато дойде ще преценя какво да правя- да връщам ли пари, да връщам ли рокля. Между другото специално съм проверила- в подобен случай , след като диспутът е приключил, ако е отсъден в моя полза и парите са ми върнати, дори да ми пристигне роклята еди-кога си, не съм длъжна да връщам нищо. Води се като неустойка на договора! Все пак не искам да постъпвам кофти и ще върна или роклята, или парите. Но да видим какво ще стане!
Съвет към почти-престрашилите се да купуват рокля по интернет: момичета, много е важно да имате до себе си някой, който е опитен поне малко в покупите от този сорт. Защото колкото и голямо желание да имаме да ви помогнем, ще ни е трудно през форума без да виждаме какво става при вас.  sad И моментът с лошия английски на китайчетата също е важен!
Успех на всички и не се отказвайте лесно от мечтаната рокля!!! give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: май 15, 2011, 17:47:58 »

soulless , аз съм чела доста за това как се поръчва по интернет, но се обърнах към вас, като имащи опит и то с положителен резултат.
Благодаря ви още веднъж момичета, аз ще помисля още малко, но най-вероятно първо ще отида до Асеновград да разгледам в началото на юни и вече, ако не си харесам нищо, тогава ще го мисля crazy А и дори да си купя рокля от тук, останалите дреболийки към тоалета може да ги поръчам по интернет.
Monikamaria, много стискам палци всичко да е наред с твоята рокля  и нямам търпение да я видя вече  heart give_rose give_rose
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #233 -: май 15, 2011, 22:31:53 »

Monikamaria, от няколко дена ти мисля роклята и тази вечер влязох специално да проверя дали вече не е пристигнала, а то какво станало... Виждам, че си писала, че на 7-ми роклята трябва да е пратена. А така ли е наистина? И няма ли шанс да дойде до сряда? Вярно, че сряда си е след три дни, ама знае ли човек.... Китайчето не може ли поне да ти прати снимки на готовата рокля? За да се ориентираш поне малко в качество /изработка? Предполагам (логично е) да си снимат моделите, които изработват. Отделно, ако направиш дебат, той може ли по някакъв начин да спре доставката и роклята да не дойде въобще при теб? Защото на мен ми е ясно, че ако роклята ти хареса, ти ще си искаш нея, а не парите. Силно се надявам китайчето да не спре поръчката и да успееш да видиш роклята и съответно да ти хареса.. Пиши, щом има развитие по твоя случай. Така ми се искаше да се насладим и ние на снимки на този невероятен модел. Стискам палци всичко да се нареди  give_rose
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #234 -: май 15, 2011, 22:39:58 »

И аз с нетърпение чакам да видя снимки от тази невероятно красива рокля - моделът е толкова царствен. Мони, стискаме палци!!!  good
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #235 -: май 16, 2011, 01:22:49 »

И аз ще чакам снимки и дано всичко е наред!  smile

Аз сега си търся болеро от дантела и не наммирам нищо за по-малко от 60-70 евро а на мен толкова пари не ми се дават  crazy . Тези които са по-евтини не ми пасват на роклята (качила съм снимки)... Сега всеки ден проверявам в ибей и амазон за нови неща с надеждата, че ще има нещо хубаво и евтино... Ако някой знае други сайтове където би могло да се намери сватбено дантелено болеро за максимум 40 евро с доставка ще съм много благодарна да сподели.  pardon И съжалявам ако проблема ми не е за тук... Търсих по-подходяща тема ама...
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: май 16, 2011, 09:45:29 »

Момичета, първа "крачка" към поръчването на рокля по интернет и .... греда  angry
Писах на live chat на сайта, който michelle (още веднъж благодаря за него) постна за мен. Та, молбата ми беше да ми изпратят снимки на две определени рокли, за да видя детайлите им и да избера между една от двете....... Отговорът беше, че не могат да ми изпратят такива снимки.... huhhuh.gif А пък аз почти съм се навила да поръчвам от този сайт, просто ми трябва гаранция... или по-скоро повече информация за качеството на роклите им....
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #237 -: май 16, 2011, 10:31:38 »

 babyboopk, съжалявам, че е станало така  sad Явно не са така коректни както мислех  sad
 Миналият път, когато писах, се опитах да намеря линк и към един друг сайт, за който преди време наша съфорумка Abbi беше посочила:

http://shop.storeofdress.net/home.php?xid=a38c5904f3bc70de3b01c7dbf4b9494b
  Тя беше казала, че познава булки, които са доволни от поръчките си там.
  Погледнах за твоята рокля. Тази е: http://shop.storeofdress.com/product.php?productid=52324&cat=656&page=1 , нали?
   Надявам се този път да бъде успешна комуникацията.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: май 16, 2011, 11:01:32 »

 Bravo Да michelle точно тази е  give_rose Много ти благодаря за помощта  give_rose Имаш ли идея къде мога да намеря отзивите за този сайт ?
 Offtopic май вече ставам нахална с въпросите си  blush
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #239 -: май 16, 2011, 11:06:41 »

 Отзиви не знам, а само мнение в тази тема на Abbi:

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,24038.msg384215.html#msg384215

 И все пак това не е изцяло нейно лично мнение, а на други булки. Позволявам си да повторя линк, даден от нея, понеже я познавам като открит и честен човек с чудесен вкус.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines